Ana Menü

Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı,Alayınız Gelse Yıkamaz Şanlı Beşiktaş'ı

Başlatan mdc, Mayıs 10, 2007, 00:18:01

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

psionic

Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 10, 2007, 22:43:31
İyi de Türkiye kupasına katılan takımlar bunlar.
Bunlarla oynamak zorundayız bunları elemek zorundayız.
Seneye COĞRAFİ olarak dev bir projeye imza atılır Türkiye kupasındaki grubumuzda Liverpool,Milan,Barcelona olursa onlarla karşılaşır o şekile kupayı almaya çalışırız.
Türkiye kupasına katılan takımlar,ligde de mücadele ediyorlar.onlara karşı neden puan kaybediyoruz o zaman.madem o kadar kolaylar nıye lıgde ikinciyiz?
son cümleni tasvip etmedim bi beşiktaşlıya hiç yakışmıyor böyle mantıksız cümleler..
Okulumun Sırasında Gecenin Bi Yarısında, Ölüm Kalım Arasında Aklım, Beyazında Karasında..

Çarþý Ulan !

Alıntı yapılan: psionic - Mayıs 10, 2007, 22:41:03
sanki çok güçlü devleri eleyerek geldik finallere.çok büyük başarıymış gibi gösteriliyor.
[/quote]

febeyi eledik daha kimi eleyelim
o kupayı 25 senedir alamayan takımlar da var

die-4-u

Kazanılan her kupanın değeri vardır..
Ayrıca Ligin bitimine 3 hafta kala az da olsa şampiyonluk şansımız devam etmekte..Lig liderini yenemeimiş olabilirz futbolda her zaman kazanan tarafta olamazsınız..
Bundan sonra mesajlarına cevap yazmayıp seni düşüncelerinle başbaşa bırakacağım..

unicorn

Alıntı yapılan: psionic - Mayıs 10, 2007, 22:37:26
aldığımız kupa finallerine bakalım
fenerbahçe ezik kulübü
galatasaray ezik kulübü
ve erciyesspor..
bu takımlara karşı alınan galibiyetleri fazla büyütmemek gerektiğini düşünüyorum.
Bu yorumu yapmayacaksın takımlarla alakası yoksa

+şu olaya gelelim cümleler mantıksız değil senin yorumuna bakılırsa son derece mantıklı ;)
Beşiktaşlılığımı da tartışmak sana düşmez.
Biraz daha pişmen gerekiyor bu konuda
Yorumlarını tekrar gözden geçir bence
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

psionic

febeyi eledik daha kimi eleyelim
o kupayı 25 senedir alamayan takımlar da var

12 senede 1 şampiyonlugumuz var ligde de ..
Okulumun Sırasında Gecenin Bi Yarısında, Ölüm Kalım Arasında Aklım, Beyazında Karasında..

unicorn

Çarþý Ulan !

bitmesin dertler ekime kadar
Beşiktaş'lıysan katlanıcan böle napalım değiştiremiyoruz
Trabzon napsın
En kötü dönemlerimizde kupa alıyoruz
bardağın dolu tarafından bak biraz

psionic

Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 10, 2007, 22:48:30
Alıntı yapılan: psionic - Mayıs 10, 2007, 22:37:26
aldığımız kupa finallerine bakalım
fenerbahçe ezik kulübü
galatasaray ezik kulübü
ve erciyesspor..
bu takımlara karşı alınan galibiyetleri fazla büyütmemek gerektiğini düşünüyorum.
Bu yorumu yapmayacaksın takımlarla alakası yoksa

+şu olaya gelelim cümleler mantıksız değil senin yorumuna bakılırsa son derece mantıklı ;)
Beşiktaşlılığımı da tartışmak sana düşmez.
Biraz daha pişmen gerekiyor bu konuda
Yorumlarını tekrar gözden geçir bence
Beşiktaşlılığını tartışan kim.Bence sen benimkini yargılıyorsun.unutmayalım hepimiz eşit derecede seviyoruz beşiktaşı.arada yaş farkı olabilir ama bunun Beşiktaşlılıkla bir alakası olamaz.sözlerin ağır bence sen yorumlarını gözden geçir.nedemek biraz daha pişmen gerekiyor.akıl yaşta değil baştadır ;)benim yazdığımı anlamamışsın orada.Türkiye liginde de oynadığımız ve yenemediğimiz takımları kupada yenip kendimizi başarılı sayıyorsak bence bu başarı sayılmamalıdır dedim.
herkes düşüncesini özgürce yazamaz mı forumda.alıntı yapmasaydınız o zaman.

psionic

psionic

Alıntı yapılan: die-4-u - Mayıs 10, 2007, 22:48:21
Kazanılan her kupanın değeri vardır..
Ayrıca Ligin bitimine 3 hafta kala az da olsa şampiyonluk şansımız devam etmekte..Lig liderini yenemeimiş olabilirz futbolda her zaman kazanan tarafta olamazsınız..
Bundan sonra mesajlarına cevap yazmayıp seni düşüncelerinle başbaşa bırakacağım..

Sana zaten benim mesajıma cevap ver diyen ,fikrini soran olmadı sen kendin atladın.
bak kendi ağzınla söyledin.az da olsa sampiyonluk şansı..
Biz bu hallere düşecek takım mıydık..kazanılan her kupanın değeri vardır evet,ben tr kupasına değersiz gözüyle bakmıyorum fakat alamadıgın her kupada değerlidir,bunları kazanamıyorsan da oturup düşüneceksin arkadaş.

unicorn

Gittikçe konudan sapıyorsun ama farkında değilsin :)
Pişmen gerek olayının yaşıyla bir ilgisi yok bunu yaptıgın yorumlardan anladım zaten+yaşını da bilmiyorum
Düşüncelerini özgürce yazıyorsun zaten bu konuda sorun yok konuyu da farklı yerlere çekme bence.
Ligde yenemediğimiz takımları kupada yeniyoruz diyorsun.
O zaman aynı takımları yenip farklı takımlara puan kaybetseydik başarılı mı olacaktık.
Bir takımla 10 kere oynarsın 4ünü kazanırsın 3ünü kaybedersin 3ü berabere biter. Furbol bu yapacak bişi yok
Senin mantığınla bakarsak olaya 102 puanla şampiyon olmamız gerekiyor kayıpsız

unicorn

Alıntı yapılan: psionic - Mayıs 10, 2007, 22:55:18
Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 10, 2007, 22:51:39
12 sene de 1 şampiyonluk mu var?
Hangi sezon?
2002/2003
O sezon kaybettiğimiz puanları hatırlıyor musun?
Kupada neler yaptık?
Kimlere yenildik vs vs?

psionic

Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 10, 2007, 22:57:54
Gittikçe konudan sapıyorsun ama farkında değilsin :)
Pişmen gerek olayının yaşıyla bir ilgisi yok bunu yaptıgın yorumlardan anladım zaten+yaşını da bilmiyorum
Düşüncelerini özgürce yazıyorsun zaten bu konuda sorun yok konuyu da farklı yerlere çekme bence.
O zaman aynı takımları yenip farklı takımlara puan kaybetseydik başarılı mı olacaktık.
Bir takımla 10 kere oynarsın 4ünü kazanırsın 3ünü kaybedersin 3ü berabere biter. Furbol bu yapacak bişi yok
Bence konudan sapan sensin.ne alakası var 102 puanla şampiyonlugun.sen git feneri -hem de mabedinde- ligte yenemeyip şampiyonlugu elinle ver,sonra tr kupasında uzatmalarda gelen golle eledik diye sevin.biz değilmiydik her maç feneri eze eze yenen.niye bu sezon böyle oldu peki?
O zaman aynı takımları yenip farklı takımlara puan kaybetseydik başarılı mı olacaktık. demişsin.
komiğime gitti açıkçası ..:D

unicorn

Cımbızla laf çekme istersen alıntılardan
Komple oku ;)

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ