Ana Menü

Aynalar Yalan Söylemez

Başlatan Dem@, Mayıs 07, 2007, 17:14:24

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

Arıyorum arıyorum açmıyor.

Geldiler sanırm :)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Dem@

yok dün dönüş yapamadım saat  23 30 da denemeye başladım arkadaşlar ama itiraf ediyim altıma kaçıracaktım oda karanlık ve sürekli ayna ya bakarken göz aldanması sanırım  o anda neyi görmek istiyosanın o şekilde acayip bişeyler görünüyo hatta kendi suratım dan bile bakarken korktum kalkamak istedim ama inanın şartlandırsaydam kalkamadım gözlerimi kapadım ve  abiiiiiiiiiiiiii diye çığlık attığımı biliyom abimde oda gelip ne bağırıyon be kendi ışığını kendin yak dedi  ışığımı yaktı gitti  kimseye tavsiye etmiyorum hemde hiç kimseye etkisinde kalmadım kaldım desem yalan olur çok yorulmuşum mışıl mışıl uyudum aklıma bile gelmedi

ugur24

senden kimse haber alamayınca malesef demet'i kaybettik diye düşündük.. ;D allah seni bizlere bağışlamış ama.. ;D

Dem@

acayip bişey ama uğur kimseye tavsiye etmiyorum acayip bişeyler gerçekden oluyor

ugur24

ben zaten yapmayı düşünmüyodumki.. ;D bundan sonra aynaya bakmaktanda korkarsın sen.. ;D

[KralKartal]

bi aynadan mi korkuyorsunuz ya

hani CARSI :D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Dem@

olay o değil ki denemesi bedava akşama dene ihsan bi başta yazdıklarımı tavsiye ederim sana

[KralKartal]

CARSI aynali tahirede KARSI :) buda igrenc oldu ya..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

black_eagle_sefa

yaa bn tam anlamadıgım ıcın yapamadım vallahi billahi ;D
olayı tam anlasam yapcam da ;D
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

Dem@

uysada uydu uymasada :) dene akşam ha unutma

Dem@

Alıntı yapılan: black_eagle_sefa - Mayıs 08, 2007, 10:30:27
yaa bn tam anlamadıgım ıcın yapamadım vallahi billahi ;D
olayı tam anlasam yapcam da ;D

sefa başta yazılanları dikkatlice kafanı vererek oku anlayacaksın sende dene

ugur24

yiyosa deneyin sizde..öyle atıp tutması kolay.. ;D demet abla'nın yalan söyleyecek hali yok dimi ?  ;)

black_eagle_sefa

yemin ediorum denicem kuran carpsın bah gorursun olm ;D
45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...

ugur24

kapının arkasında bekleyen birileri olsun o zaman..yada telefon numaranı yaz buraya..haber alamazsak arayalım.. ;D

Dem@

ama en başta dedim MESULİYET KABUL ETMİYORUM sefa