Ana Menü

Akatlar'a...

Başlatan unicorn, Mayıs 07, 2007, 15:00:29

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

basket maçından haberi olan warsa skoru yazabilir mi?
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

BerkAy1903

19o3

eRe

G.Saray yarı finalde: 89-91
Beko Basketbol Ligi play-off çeyrek final üçüncü maçında Galatasaray Cafe Crown, Beşiktaş Cola Turka'yı 89-81 yenerek seride durumu 3-0'a getirdi ve yarı finale yükseldi.

Karşılaşma karşılıklı basketlerle başlarken, sonraki dakikalarda oyuna ağırlığını koyan Beşiktaş Cola Turka, Barış Özcan, Barış Güney ve Cevher'in basketleriyle 8. dakikada 12 sayılık üstünlük (25-13) kurdu. Galatasaray Cafe Crown, sakatlığı nedeniyle bu karşılaşmada forma giyemeyen ABD'li skorer oyuncusu Fitch'in yokluğunda Brown'ın basketleriyle farkı indirmeye çalıştıysa da ilk periyot Beşiktaş Cola Turka'nın 27-19 üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci periyotta pota altında Graves'i iyi kullanan sarı-kırmızılılar, 14. dakikada farkı 3 sayıya (33-30) indirdi. Galatasaray, 19. dakikada Tolga'nın 3 sayılık basketiyle de karşılaşmada 44-44 eşitliği sağladı ve ilk yarı bu skorla sonuçlandı.

İkinci yarıya hızlı başlayan Galatasaray, 24. dakikada Tolga'nın 3 sayılık basketiyle 50-47 öne geçerken, Beşiktaş, Erkan'ın üst üste bulduğu 3'er sayılık basketlerle 53-50 öne geçmeyi başardı. Sarı-kırmızılılar, özellikle dış atışlardan ürettikleri basketlerle 28. dakikada 65-58'lik skorla 7 sayılık üstünlük kurdu. Beşiktaş Cola Turka, iyi savunma yapıp, Barış Özcan'ın basketleriyle periyotun son dakikası içinde farkı 2 sayıya (65-63) indirmesine rağmen, Galatasaray, Graves'in 2 serbest atıştan kazandırdığı sayılarla 3. periyotu 67-63 önde kapadı.

Son periyota da iyi başlayan Galatasaray, 2 dakikada rakibine sayı attırmayıp, 4 sayı bularak 32. dakikada farkı 8 sayıya (71-63) çıkardı. Hücumda sayı bulmakta zorlanan Beşiktaş Cola Turka karşısında farkı giderek açan sarı-kırmızılılar, 36. dakikayı 80-68 önde geçti. Karşılaşmanın kalan dakikalarında Beşiktaş'ın farkı indirme çabaları sonuç vermedi ve Galatasaray sahadan 89-81 galip ayrılarak, play-off'ta yarı finale çıktı.

BEŞİKTAŞ COLA TURKA: 81 - GALATASARAY CAFE CROWN: 89
Salon: Akatlar
Hakemler: Fatih Dalay, Özlem Yalman, Uğur Özen
Beşiktaş Cola Turka: Barış Özcan, Barış Güney, Erkan, Cevher, Mc Farlin, Erdal, Levent, Arda, Azmi, Arın
Galatasaray Cafe Crown: Mitchell, Tufan, Tolga, Brown, Fatih, Graves, Mithat, Murat, Burak, Cemal
1. periyot: 27-19
İlk yarı: 44-44
3. periyot: 63-67
Beş faul alan: Dk. 39.44 Barış Güney (Beşiktaş Cola Turka)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

BerkAy1903

19o3

@LAYINA GİDER

yuhhh yönetim istifa!!!

nbacem

ya aga şmidi geldim maçtan lanet olsun ya 15 sayı öndeydik ya..bi tyaraftalrımızı yırttık ama olmadı..sağlık olsun reese nin  kolundaki bandajını aldım :)
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

nbacem

Yönetim Uyuma Basketbola Yatırım.!!!
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

Timurlenk

bayan basket maçında 15 sayı farkla öndeyiz son 8 dk

@LAYINA GİDER

verir bunlar maçı 15 sayıdan

nbacem

bizde 15 sayı öndeydik 3.periyoda kadar ama buiş öyl olumuyor inş.kazanırlar..sinirden bekeleyemedim y[kufur otomatik degistirilmistir]ızlarınkinide izleyecektim ama kısmet olmadı..ümraniye çArşıyada destekleri için ve alen abimizede çok teşekkür ediyorum...
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

@LAYINA GİDER

Alıntı yapılan: ugrunda_olurum - Mayıs 08, 2007, 22:13:35
bizde 15 sayı öndeydik 3.periyoda kadar ama buiş öyl olumuyor inş.kazanırlar..sinirden bekeleyemedim y[kufur otomatik degistirilmistir]ızlarınkinide izleyecektim ama kısmet olmadı..ümraniye çArşıyada destekleri için ve alen abimizede çok teşekkür ediyorum...
ümraniye ulan!!!

nbacem

evet abi en önde olan BEŞİKTAŞ yazılı atkıyla ve koltuklara vuran benim işte.. devulcu gibi bişeydim analyacanız.. :) elim patladı..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

Timurlenk

bayanlarda feneri yendik seri 2-2 oldu

Dem@

Fenerbahçe'yi Yenen Beşiktaş Cola Turka Seriyi 2-2 Yaptı

Salon: Akatlar Spor Salonu

Hakemler: Can Atsüren, Yener Yılmaz (Cihan Haber Ajansı)

unicorn

Fenerbahçe'yi elememiz için Cafera2dan 1 maç kazanmamız şart neden bugunkü maç olmasın?
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !