Ana Menü

Akatlar'a...

Başlatan unicorn, Mayıs 07, 2007, 15:00:29

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

8 Mayıs Salı 18.30 Beşiktaş Cola Turca - Galatasaray Cafe Crown (Erkek Basketbol) Seride 0-2 gerideyiz KAYBEDERSEK SEZONU KAPATIYORUZ!
8 Mayıs Salı 20.30 Beşiktaş Cola Turca - Fenerbahçe Ülker (Bayan Basketbol) Seride 1-2 gerideyiz!
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

die-4-u

Bayanlarımıza Güveniyorum fakat Erkek takımımız gerek sakatlıklardan gerekse yanlış transferlerden sezona Salı günü noktayı koyabilir...dün Türkiye Ligi bölümünde yazdım tekrar ediyorum

Alıntı yapılan: die-4-u - Mayıs 07, 2007, 01:08:42
Play-off serileri başladı ve takımımız hayal kırıklığına uğratıyo bizi..ama benim asıl ilgimi çeken şey diğer takımların kadrolarında bulunan eski Beşiktaşlı basketbolcular..Kim mi bunlar?
Daçka'nın Fb'yi yendiği maçta sahaya kalbini koyan Erdem Türetken
Ligin büyük sürprizi Türk Telekom oyuncuları Haluk Yıldırım--Muratcan Güler
Bugün Gs forması ile bizi yıkan Tolga Tekinalp--Mithat Demirel...
Örnekleri çoğaltabilirim..
Neden mi saydım bu oyuncuları şu anda kadromuzda bulunan oyunculardan daha kaliteliler..Peki neden gönderildiler?
Gönderilmelerini anladım niye bu isimlerle anlaşıldı?
Basketbolda her geçen yıl eriyoruz..

desperadomert

Beşiktaş'tan hakemlere uyarı
Beşiktaş Cola Turka Menajeri Burak Bıyıktay, ''Hakemlerin daha dikkatli ve adil yönetim göstermesini istiyoruz'' dedi. Beko Basketbol Ligi play-off çeyrek finali 3. maçında yarın Akatlar Spor Salonu'nda Galatasaray Cafe Crown ile karşılaşacak olan Beşiktaş Cola Turka, çeyrek final serisindeki ilk galibiyetine ulaşmak istiyor.

Galatasaray ile Ahmet Cömert Spor Salonu'nda oynadığı 2 maçı da kaybedip seride 2-0 yenik duruma düşen siyah-beyazlılar, yarınki karşılaşmayı da kaybetmeleri halinde elenecek.

Beşiktaş Cola Turka Menajeri Burak Bıyıktay, eksik oyuncularına rağmen, dün Galatasaray Cafe Crown ile oynadıkları ve 80-73 yenildikleri serinin 2. maçında iyi mücadele ettiklerini söyledi.

Maçı kazanma noktasına getirdiklerini, ancak hakemlerin son anlarda verdiği kritik kararlar sonucu yenildiklerini anlatan Bıyıktay, ''Maalesef maçın son anlarında aleyhimize hatalar yapıldı. Galatasaray ile yaptığımız ilk maçta da enteresan düdükler çalındı. Bunlar bizi olumsuz etkiliyor. Hakemlerin daha dikkatli ve adil yönetim göstermesini istiyoruz. Yarın sahamızda Galatasaray'ı yeneceğimize inanıyorum'' diye konuştu.

-TARAFTARA ÇAĞRI-

Burak Bıyıktay, siyah-beyazlı taraftarlara da çağrıda bulunarak, şunları söyledi:
''Yarın Akatlar Spor Salonu'nda sezonun en önemli 2 derbisini oynayacağız. Beko Basketbol Ligi'ndeki Galatasaray maçımız saat 18.30'da, Bayanlar Basketbol Ligi play-off final serisindeki Fenerbahçe maçı da 20.30'da başlayacak. Bu 2 derbiye tüm Beşiktaş taraftarlarını bekliyoruz. Bu 2 derbiden de taraftarımızın desteğiyle galip ayrılıp, şampiyonluk şansını sürdüreceğimize inanıyorum.''

-HARVEY KRİZİ SÜRÜYOR-

Bıyıktay, erkek basketbol takımında ABD'li Donnell Harvey'in, sakatlığı geçmesine rağmen oynamamakta direndiğini söyledi. Harvey'in tıbbi herhangi sorununun kalmadığını kaydeden Bıyıktay, ''Elimizde doktor raporları var.

Sakatlığı tamamen geçmiş ama kendisini riske etmek istemediğini söylüyor. Galatasaray ile oynadığımız 2 maça da izlemek için bile gelmedi ve antrenmanlara çıkmıyor. Tutanak tuttuk ve kendisi ile menajerlerine federasyon kanalı ile protesto çekeceğiz'' şeklinde konuştu.
Bıyıktay, diğer ABD'li oyuncuları Aubrey Reese'in sakatlığının sürdüğünü ve yarınki karşılaşmada forma giyemeyeceğini sözlerine ekledi.

hayat 3buçukla 4 arasındadır. ya 3buçuk 3buçuk ettirir, yada 4 4lüktür

desperadomert

Beşiktaş derbiye hazırlanıyor
Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi play-off final serisi 3. maçında yarın Akatlar Spor Salonu'nda Fenerbahçe ile karşılaşacak Beşiktaş Cola Turka'da, hedef galibiyet.
Beşiktaş Cola Turka Antrenörü Aziz Akkaya, Fenerbahçe ile dün oynadıkları ve 72-70 yenildikleri serinin ikinci maçına değinerek, ''Böyle maçlarda son topun çok önemi var.

Biz son anlarda hata yaptık ve yenildik. Seride rakibimiz 2-1 öne geçti. Yarın oynayacağımız karşılaşmayı kazanarak, seride eşitliği sağlamak istiyoruz'' diye konuştu.

Siyah-beyazlı taraftarlara da çağrıda bulunan Aziz Akkaya, ''Yarınki karşılaşma bizim için çok önemli. Evimizde oynayacağımız maça tüm taraftarlarımızı bekliyoruz. Onların da desteğiyle yarın galip gelerek şampiyonluk şansımızı sürdüreceğimize inanıyorum'' dedi.

hayat 3buçukla 4 arasındadır. ya 3buçuk 3buçuk ettirir, yada 4 4lüktür

nbacem

yaırn işten 15.30 da mesi bitiyo ama 16:30 da anca çıkaibliyorum..inşallah gelirim sizde orda olacaksanız taraftar olacaksa gelirrim gelecekler yazsın lütfne sonra tek kalıyoruz beşiktaşımızda yeniliyo..boğazın kopana kladar bağırırım..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

nbacem

birde bilet fiyatları aynımıdır yani yine 8 YTL mi bence fazla :(
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

Çarþý Ulan !

oraya gidenlerden sanmıyorum ki bilet istensin

unicorn

Alıntı yapılan: ugrunda_olurum - Mayıs 07, 2007, 18:39:19
Ne bileti yaa :)

Çarþý Ulan !

rıza gidecenmi sen
erken olsaydı gelmek isterdim ama bana çok ters kalıyor

nbacem

Alıntı yapılan: Çarşı Ulan ! - Mayıs 07, 2007, 18:42:26
oraya gidenlerden sanmıyorum ki bilet istensin
Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 07, 2007, 18:42:59
Alıntı yapılan: ugrunda_olurum - Mayıs 07, 2007, 18:39:19
Ne bileti yaa :)

nası ya basketobl maçı dğeilmi abi..hemde play-off bilet yokmu.. :) ???
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

Çarþý Ulan !

unicorn

Allah nasip ederse gidecem :)
Ordan da İzmir'e gece olursa otobüs olmazsa sabah ;D
@ ugrunda olurum Bu yıl hiçbir basket maçına bilet parası vermedim 10 maça gitmişimdir :)

nbacem

Alıntı yapılan: unicorn - Mayıs 07, 2007, 18:50:13

abi sana bir nacishane bir tavsiye.. "VARAN" otobüsleri izmire seferleri çok vardı ve kalabalıktı falan po tür şeyleri yoktu yani geçen vene öyleydi bi onu dene isterseniz yani bi sakatlık olmasın.. :ok

Alıntı yapılan: Çarşı Ulan ! - Mayıs 07, 2007, 18:50:06
sanırım yok :)

ciddimisiniz.. :)
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

nbacem

@ ugrunda olurum Bu yıl hiçbir basket maçına bilet parası vermedim 10 maça gitmişimdir :)

adım cem beyler.ugrunda_olurum biraz abes gaçıyo.. :)

Alıntı yapılan: Bobbo13 - Mayıs 07, 2007, 18:52:39
salon dolmaz yine bence 2 maçıda alırız

evet bi tek fener maıjnda dolmuştu

abi peki nasıl girildi ben gs-TT ve FB maçlarına geldim arkadaşlarımla para vermiştik yani bilet almıştık..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

Timurlenk

salon dolmaz yine bence 2 maçıda alırız