Ana Menü

Kartal seyircisiz kalabilir

Başlatan CHEm !, Mayıs 07, 2007, 13:18:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

alper_1903

biz besiktasiz verirler ve tümer olayi böyle olmamis tümer mac sonunda benim fotograflarimi burdan kaldirabilirler ama benim adimi 100.yildaki kadrodan kaldiramazlar demis
cünkü koridorda resmi kaldirilmis
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

keskinli

bekleyip görecegiz
adalet beklemiyorum artik bu adaletsizlerden
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Çokta tın lig bitmiş zate ankaraspor ile var zaten önemli değil verirlerse versinler.
Bölünür senin için uykular!

alper_1903

ama mevzu o degil mevzu cifte standard fenerbahceye ceza degil sanki ödül verdiler izmirde 80.000lik stad ta oynamakla
ama bizim rengimiz siyah beyaz bize baska cezalar var bu alemde niye sasiyorum vallahi bu kadarda olmaz ki
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

RCA

ya verirlerse versinler tümeride aşırı şımardı ama ekmeğimizi yedi samsunspordan alınca beş parasızdı biz adam ettik adam neler diyo yani nediim sanki beşiktaşlıların da çok tınında kendisi baya bi saçmalıyo..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

desperadomert

Beşiktaş Turkcell Süper Ligi'nin 31. haftasında sahasında oynadığı Fenerbahçe maçında çıkan olaylar nedeniyle ceza kuruluna sevk edildi.

Siyah beyazlı kulüp taraftarlarının küfürlü tezahüratı, sahaya atılan yabancı maddeler ve merdiven boşluklarına taraftar oturtulması nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi.

Bu arada Fenerbahçeli futbolcu Selçuk Şahin de maçın ardından soyunma odası koridorlarında rakip takım futbolcular hakkında kötü söz kullanmaktan dolayı ceza kuruluna sevk edildi.

hayat 3buçukla 4 arasındadır. ya 3buçuk 3buçuk ettirir, yada 4 4lüktür