Ana Menü

Yeni Teknik Direktor belli

Başlatan kralcarsi, Mayıs 07, 2007, 11:07:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Beşiktaş'ta 2007-08 sezonunun planları hemen hemen oluştu... Turkcell Süper Lig'de şampiyonluk şansının mucizelere kalmasının ardından yönetimin kupa finalini beklediği öğrenildi. Erciyes maçından sonra büyük ihtimalle yeni sezonun teknik kadrosu da açıklanacak.

Şu anda Persapolis'i çalıştıran Mustafa Denizli, teknik direktörlüğe getirilecek. Daha önceki yıllarda Galatasaray ile Fenerbahçe'yi çalıştıran ve her fırsatta Beşiktaşlı olduğunu söyleyen Denizli ile her konuda anlaşma sağlandığı belirtildi.

Eski menajer Sinan Engin, Futbol Sorumluluğunu üstlenecek... Ali Gültiken şu anki görevini yine sürdürecek... Mustafa Denizli'nin isteği üzerine de kaleci antrenörlüğüne Nurettin Yıldız getirilecek.

STAR
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ugur24

kimileri istemesede ben çok istiyorum denizli'nin gelmesini..beşiktaş'ta büyük işler başaracağından adım gibi eminim..

Dem@

umarım bu değişiklik olur mustafa denizlide iyi teknik direktör bizde yeni sezonda yeni kadromuz ile şampiyonluğa devam ederiz ve şu 3.yıldızımızıda formamıza ekleriz

[KralKartal]

Denizli gelirse... iyi bir kondisyonerin gelmesi sart, KOCH gibi...
ki denizli nin antremanlarini herkes biliyor fenerdeyken..
adamlar tel tel dokuluyordu.. kondisyonlari yoktu fazla..
Tek korkum bu zaten..yoksa denizli gelsin, tecrubelide..

Dem@

umarım yönetim düşünür de bunu ama biraz da zor gibi değil mi ihsan baksana oynayamayan futbolcular bile ilk 11 de oldukdan sonra denizlinin gelmesi ile herşeyin rengi umarım değişir yanılmayız yanıltmaz bizide

[KralKartal]

Denizli'ye retJean Tigana'nın, "Kimse beni parayla satın alamaz. Türkiye'den sezon sonunda ayrılıyorum" sözleri üzerine Beşiktaş Yönetimi hoca arayışlarına başladı. Siyah-Beyazlı kulübün genel sekreteri Kenan Öner ile Futbol Şube Sorumlusu Abdi Celalettin Kolot, Mustafa Denizli'yi desteklerken, Asbaşkan Levent Erdoğan ve yönetici Bülent Deriş ise Samet Aybaba ile Sinan Engin'in isimlerini ortaya attı. Ancak Başkan Yıldırım Demirören'in bir sözü tartışması noktaladı: Artık yerli bir hocayla çalışmak istemiyorum. Bu hatayı bir kez yaptım...

'Ayrılıyorum'
Başkanın bu tavrı üzerine gözler Beşiktaş'ı 100. yılında şampiyonluğa taşıyan Mircea Lucescu'ya çevrildi. Ukrayna'nın Shakthar Donetsk'i çalıştıran kurt hoca, geçtiğimiz hafta Rumen basınına takımından ayrılacağını açıklamıştı. Demirören'in yakın arkadaşı olan tecrübeli çalıştırıcının Beşiktaş'a geri dönmeye sıcak baktığı bildirildi. Siyah-Beyazlı ekibi iki sezon çalıştıran Luce, 66 maçta 44 galibiyet, 15 beraberlik ve 9 mağlubiyet aldı. Bu arada Lucescu'nun dışında Greame Souness'ın da ismi kulislerde konuşuluyor.

Kaynak: Fanatik

Çarþý Ulan !

denizli den çok sinan engine sevindim diyebilirim