Ana Menü

nasıl ayrılacağız biz seninle(biz seni kupa için sevmedik ki)

Başlatan cagin1903, Mayıs 06, 2007, 20:23:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cagin1903

http://www.youtube.com/watch?v=TGbLMmMRWgo şarkının eşliğinde okuyun tam bize hitaben yazılmış bir şarkı gibi
Ölüm nasıl ayıracak bizi karasevdam.. hiçbir zaman doymadık sana ömrümüz bin yıl olsa da doyamayız sana. Bizi sen uğurla son yolculuğumuza. Biz sana hiç kıyamayız be karakartalım KARTALLAR AĞLAR MI HİÇ. Yarın kıyamet kopsa hücrelerimiz aklımız fikrimiz seni sayıklayacak... Dün yenildin belki ama biz seni daha çok seviyoruz be KARASEVDAM. O ezikler 4 puan öndeyken takımlarına sövmediler mi? biz 24 puan gerideyken aşığım sana doyamıyorum diye inletmedik mi? Neler yaşadık şu kısacık ömrümüzde dönüp bakıyoruz da arkamızda sen başka ne var yalın bir yaşamdan başka. ve karasevdam hepmimizin tek dileği var tanrıdan mabedemizde senin kollarında ölmek musalla taşında senin rengini görmek. Biz seni kupa için sevmedik ki varlığın yeter be hayatımızın anlamı VARLIĞIN YETER. Bırakalım ezikler sahte dünyalarında sahte aşklarıyla kutlasınlar bakırdan bir kupayla biz senin için ölmeyi planlarken. Biz sana bir anne kartalın, yavrusuna yiyecek taşırken yiyeceği düşürmemek için gösterdiği çabada gizli olan aşkla bağlıyız. Bırakalım doyasıya kutlasınlar şampiyonuluğu. Senin varlığın yeter be KARTALIm. Belki çook ağladık bu haksız mağlubiyetten sonra ama ağlarken bile hepimizin gözünden sen aktın. zifiri karanlık bir gecede son düdükten sonra sana olan kar beyaz kadar saf aşkımızla uğurladık seni. İbrahim toramanın kadıköyde attılan golden sonraki yüz ifadesi bize en büyük hediye oldu zaten. Anarşist isyankar asi yüreğimizin bildiği tek şey seni ölümüne sevdiğidir. Gelecekte dün geceyi çocuklarımıza aynen şöyle anlatacağız; O kadar güzeldi ki o akşam Karasevdamız. Baban gibi onbinlerce kartalın kalbi mabedemizde çarpıyordu sezon başında hiç imkan verilmemesine rağmen şampiyonluğa bir adım kalmıştı Türkiye kupasında onları elemiştik ama o akşam mağlup olduk. Biliyor musun herkes ağladı o akşam kapalıda baban da dahil. Ama kıyamadık aşkımıza laf söylemeye haykırdık bitmesin dertler s. me kadar Beşiktaşlıyız ölene kadar diye. Vee oğlum ilerde Kartalımız aynı durumda olursa hep ona sahip çık çünkü sen onun uğruna canını hiç düşünmeden verebilecek onbinlerce kartalın gönlünü kaptırdığı takımı seviyorsun. şunu da unutma ki HERKESE NASİP OLMAZ BEŞİKTAŞILIK.

ugur24

daha altı gün önce takımı hala lider olmasına rağmen tesislerinde oyuncularına saldıranlar , altı gün sonra aynı takımı nasıl karşıladılar gördük..biz skor taraftarı değiliz..yıllarca şampiyon olamasakta zerre kadar eksilmeyecek sevgimiz..

nbacem

sevinmek için sevmedik..Bu sözün Anlamını Onun BEyinlerin İçindeki samanlarla anlamaları Mümkün değillerdir.Bu yüzden umursamayalım..Bi İnsanhı küçük düşüren bir şey varsa oda o insanı kale almamak yerin dibine sokmaktır..sadece beşiktaşlı olmak yeter..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

isyankar_ÇARŞI

duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı

RCA

AŞIĞIZ BU TAKIMA yüreğimizle seviyoruz bi iki maç kazanmışız kazanmamışız önemli değil biz inandık ölümüne seviyoruz ve sevgimiz hiç eksilmeyecek....AŞKIMIZ RENKLERE...
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

gözzde_bjk

kacsın sampıyonluk elımızden sankı daha once hıc kacmadı mı gıtsın kupalar teker teker sankı daha once gıtmedı mı sadece sen varsın KARTALIM  KAYBOLAN HERSEYE INAT BIRTEK SEN!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

nbacem

gerçek aşığım kız arkadaşım allahtan gs li yoksa hali kötüydü benim elimden... bazen bjk maçına gitmek için 40 yalan uyduruyorum kıza ( tabiiiki aşkımı çok seviyorum ama .. :) )  ama abzende beşiktaşımı dfüşünerek şuursuz bi şekilde yolda yürüyorum..çok acayip bir duygudur beşiktaşlılık herkes nasip olma..Gerçektende artık futbolcular kolpa olmuş harbiden aşkımız RENKLERE.! Demirörende başımızdan gitmesin o olmasaydı ne rico vardı ne delgado..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

RCA

delgadoyu ülker aldı bide yani demirören gerçekten iyi bi başkan ama artık varya eski lig gibi değil herşey tersine döndü...:(
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.