Ana Menü

Şampiyon Beşiktaş!!!

Başlatan golasso, Mayıs 06, 2007, 17:29:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur24

bu hesapları yapmak çok üzücü gerçekten..keşke dün kazansaydıkta hesap yapan taraf fenerbahçe olsaydı..ayrıca ankaragücü önündeki iki maçı kaybederse son hafta kadıköy'e kümede kalma maçı için gelecek..buda başka bir umut..

2 dia 2 muerto

Önce Antalya deplasmanına gidip sonra kendi evlerinde Sivası agırlayacaklar.
Neden olmasın.

unicorn

Diyecek söz bulamıyorum valla.
Bu hesapları yapmak zorunda kalmak insanı fena yapıyor.
İnşaallah hesaplar tutar ve Beşiktaş şampiyon olur...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

2 dia 2 muerto

Elden başka birşey gelmiyorki Rıza Abi
Dün aksam macı kazansaydık sımdı rahat rahat uyuyacaktık ama olmadı işte.
Zafer sarhosu olalım derken dun gece harbiden sarhos olduk.

PaoX

bir sakarya, bir trabzon, bir ilk yarıdaki antalya maçını düşününce kahrolmak elde deil..

unicorn

2-0'dan 3-2 trabzon maçı
3-1'den 4-3 antalya maçı
İki maçta yenemedeğimiz 10 kişilik Sakarya.
Buna ek olarak bir de bu yılın en rezil topunu oynadığımız Sivas maçı var 0-1'lik.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

sezgin

Alıntı yapılan: @LAYINA GİDER - Mayıs 06, 2007, 17:40:40
bursayı yendikmi olay biter fb gseye nası olsa yenilcek trabzon berabere diorum son maç ankaragücü denizli vakası tekrar olabilir
kardeş zor be adamlar antalyayı yenemedi feneri mi yenecekler.zaten ezikler busene geçen seneki hataya düşmezler.

onur_28

bu saaten sonra fener ligden cekilse gene sampiyon olamayız takımda istek falan göremiyorum gs ye verirler bunlar yerini biz ligi gene 2ci bitiririz ama ben futbolculara en ufak bir suc bile bulmuyorum tüm suc TİGANA
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

Dem@

tigana fb maçında oyuncu kurulumunu yanlış yaptı ali tandoğan yedek i. akın yedek sonradan giriyo bobo desen ööle burak yılmaz genç diyolar kendini bişey sanıyo orta yaptığını bile görmedim ben bu futbolcunun  tigana neden oynatıyor savunma yapıyoruz 14 kere korner kullanıyoruz rakip takımın sahasından çıkmıyoruz ama bir gol atamıyoruz yönetim şimdiye kadar yol veremedi ki verecekti şampiyonluğa oynarken yapılmaz ki bu

ist.hatirasi/3-4

hadi kaybetti bizim napcamız belli mi gene mi 1 atıp beklicez gorduk aynı sistem surerse 1 puan alırsak iyidir...valla gsden galibiet bekliorum...ts ise ?? ankaragucu kesn vericek macı ama inş. puan kaybederler...

ama en onemlisi gene biziz!!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!

Çarþý Ulan !

bu saatten sonra çok zor şampiyon olmak
biz istediğimiz kadar inanalım kaç yazar
sahadakiler inanmamış

Kartalizmatik

100. yıldaki şampiyonluğu özlüyorum..istikrarlı bir takımdık hesap yapmaya bile gerek yoktu..gazeteciler sadece beşiktaşı konuşuyordu.maç başlarken en ufak stres bile yaşamıyorduk..işte şampiyonluk tadı asıl böyle çıkıyor
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

golasso

Alıntı yapılan: Kartalizma - Mayıs 07, 2007, 16:38:58
100. yıldaki şampiyonluğu özlüyorum..istikrarlı bir takımdık hesap yapmaya bile gerek yoktu..gazeteciler sadece beşiktaşı konuşuyordu.maç başlarken en ufak stres bile yaşamıyorduk..işte şampiyonluk tadı asıl böyle çıkıyor
lig o zmanlar daha iyiydi abi.yahu bizim lig insanlar şehirlerinin takımlarını desteklemeye başlamadan düzelmez kardeşim.ben bi kayseriyi falan şampiyon olarak görmek isterdim.

Kartalizmatik

çok haklısın ben o konuda ingiliz taraftarlara hayranım..yaşadığı yerin takımını destekliyorlar
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

BjKli_10-ur

Çok zor, ama imkansız değil

Neyse bir de olumlu yerlerine bakalım Fortis TK. yı alırsak, Süper Kupa da karşılaşıcaz

Ve geçen sene yılı en karlı bitiren de bizdik kadroya rağmen!
Sensiz geçen günlerin ...