Ana Menü

Sağol Kartalım

Başlatan eRe, Mayıs 06, 2007, 12:58:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Arkadaslar bu sezon cok kotu basladık
Yıne mı husran derken bı anda futbolcularımız alısmaya basladı ve cok guzel ısler yaptılar
Kadromuz cok yenıydı
Gencecık oyuncularımız vardı.İlkkez Uefa kupasında oynayandan ılk kez Super Ligte oynayana kadar.Cogu kez tecrubesızlıgımızın kurbanı olduk.
Sezon basında hepımızın gıtmesını ıstedıgı Runje bıle ıkıncı yarı neredeyse utanmamız ıcın herseyı yaptı.
Kac sezondur sezon basında bıraktıgımız sampıyonlugu bu sezon daha yenı olusan gelecegın kadrosu denılen takımla sonuna kadar kovaladık kovalıyoruz.
Bu sezon cok ınandık.Cok baskı olustu futbolcularımızda kımılerı bu baskıyı tasıyabıldı kımılerı altında ezıldı.Ama onemlı olan bı nokta var kı bıze sampıyonluk heyecanı yasattılar.
Turkıye kupasında fenerı eleyıp fınale cıktık.Super lıgte fenerın 5 puan arkasında 2.sıradayız.
Zaman butun umutsuzluklara ragmen toparlanma zamanı.
Bıze bu heyecanı yasatanlara sırt cevırmemelıyız.Bız onlara son haftaya kadar ınandıgımızı gostermelıyız
Bence Buraktan Runjeye Nobreden Bakiye herkesı desteklemelıyız.Cunku bu genc kadro hala sampıyonluk sansını surduruyor en azından bıze o heyecanı yasatıyor.Turkıye kupasınında en buyuk favorısı.
Ben sagol kartalım dıyorum.Bıze bu heyecanı yasattıgı sezon sonuna kadar sampıyonlugu kovaladıgı ıcın...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

mertcan

sağ ol kartalım !!!
bizi ümitlendirip utandırdığın için
geliyoruz diyipte boşuna bizi umutlandırdığın için !!!

ugur24

şampiyonluk gitse bile hiç kimse bu takımı protesto edemez..mayıs ayındayız ve hala şampiyonluk şansımız varsa takımı alkışlamaktan başka yapacağımız bir şey yok..çünkü bu kadro önümüzdeki yıllara damgasını vuracak inşallah..

Adriano

Evet arkadaşlar bende bu takıma hala güveniyorum.. Şampiyonluk gitmedi sadece şampiyonluk şansımız azaldı ama hala şansımız sürüyor.. Bizim istediğimiz kalan 3 maçta 9 puan.. Galatasaray ve Trabzon şuan gayet formda iki ekip.. Fenerbahçe maçına asılacaklardır ve puan kaybedeceklerine canı gönülden inanıyorum
İnadına Destek Ölümüne Beşiktaş..!!
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Adriano

Alıntı yapılan: mertcan - Mayıs 06, 2007, 13:03:28
sağ ol kartalım !!!
bizi ümitlendirip utandırdığın için
geliyoruz diyipte boşuna bizi umutlandırdığın için !!!

İşte sen böyle düşünürsen mertcan hedefimizden uzaklaşırız.. Hala şansımız var ve bize düşen görev DESTEK vermek..!!
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

2 dia 2 muerto

Nemrudun Kızı [ Anlayan Anladı ]

Her sene bir dahaki sene için umutlanıyoruz ama 15 sene bu takımın şampiyonlugunu bekleyenler vardı ve onlar hiç desteğini çekmediler bu takımdan.
Biz çekersek yazıklar olsun bize

TurkishTank

Alıntı yapılan: Palermo! - Mayıs 06, 2007, 13:05:18
Nemrudun Kızı [ Anlayan Anladı ]

Her sene bir dahaki sene için umutlanıyoruz ama 15 sene bu takımın şampiyonlugunu bekleyenler vardı ve onlar hiç desteğini çekmediler bu takımdan.
Biz çekersek yazıklar olsun bize

cok dogru soyledin..... :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

carsi52

Fenerin trabzona yenilmesi ve galatasaraya yenilip beşiktaşın her maçını kazanmasını beklemekten başka çaremiz yok..!
Bölünür senin için uykular!

Çarþý Ulan !

şampiyonluk bitmiş değil
her ne kadar zor olsa da
sahamız kapanmazsa desteğe devam

Delirdik

Maç sonu şuursuz bir haLde ortada duruyorLardı. Çağırdık ve soyunma odasına aLkışLarLa gönderdik.
şampiyonLuk heyecanı yaşattıLar diye teşekkür edemem ama formaya oLan aşkLarı için sonsuz teşekkürLer..
geçen seneLerde ne futboLcuLar gördük, o formanın değerini biLmeyen..

inşaLLah seneye bu takımı izLemek daha bir keyif verecektir.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

eRe

ben sezon sonu 2.olsakta sagol kartalım dıyecegım
cunku bu genc kadro sampıyonlugu kovaladı
turkıye kupasında fınal oynadı
soleyın kac sezondur basarı yakalayabılıyoruz
bu gencecık kadro mılyon dolarlarla aldıklarımızın yapamadıklarını yaptılar bence
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

noumAyberk

İNAN-GÜVEN-OYNA-KAZAN
:bjk2

mdc

Ben Beşiktaş çocuğuyum ....
HAYATTA BEŞİKTAŞ

unicorn

Canınız sağolsun!
Gerçekten savaşanlar ve isteyenler!
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

aristokrat

hala şampıyonluğa ınanıyorum..ve sonuna kadar pes etmek yok 3' te 3 yapmamız lazım ve son sözüm tiganaya dün stadda ilk 11 i görünce çok şaşırdım onun taktığını,burak'a olan işkencesini ve dün akşamki teslim olmuş oyununu ve çıkarttığı ilk 11 ini kınıyorum...