Ana Menü

"Gözüm görmesin onları"

Başlatan akbaba71, Mayıs 06, 2007, 12:38:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

"Gözüm görmesin onları"
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, maçın bitiş düdüğüyle birlikte üzüntüsünü şeref tribününde oturan Fenerbahçeli yöneticilerden çıkardı. Karşılaşmayı yöneticilerle izleyen Başkan, tam yerinden kalktığı sırada, şeref tribününde bulunan televizyondan maçın özetini seyreden Fenerbahçeli yöneticileri gördü.

Takımının aldığı yenilgi ile gözleri dolan Başkan Yıldırım, öfkelendi. Hemen yanındakilere dönerek "Kapatın televizyonu" emrini verdi. Bunun üzerine oradaki yetkililer hemen televizyonu kapattı. Televizyonun kapandığını gören Demirören, görevlileri tekrar çağırdı ve "Gözüm görmesin onları. Söyleyin çekip gitsinler" diye konuştu.

Başkan'ın isteği Fenerbahçeli yöneticilere iletildi. Bunun üzerine yöneticiler tribünü terk etti. Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner ise, aynı hakemin iki kere derbi maça verilmesinin Aydınus'ta gerginlik yarattığını söyledi. Öner sözlerini şöyle sürdürdü: "Verilen kararlarda tedirgindi. Bizim Fenerbahçe Stadı'ndan çıkışımızı herkes gördü. Fenerbahçe'nin buradan çıkışını da herkes gördü. Biz misafirperverliğimizi gösterdik. Bundan sonra işimiz kolay değil. Bakınız, İbrahim Toraman'ın kırmızı kart gördüğü bir pozisyon vardı. Pozisyon taca atılan faulle başladı. İrdelenmesi ve tekrar düşünülmesi lazım."

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Ya macı kaybettik.
Spekülasyona gerek yok!
Adam gibi oynayıp macı alsaydılar
Kac tane gol pozisyonumuz var ki

mertcan

2. yarı sırf biz oynadık faruk
görmedin mi ???

ama ezikler ilk 15 dakka çok iyiydi golü de attılar üstüne yattı
alayı ezik !

ugur24

fenerbahçe yöneticileri ve futbolcuları adamlığı bizden öğrensinler..onların seviyesinde olsaydık eğer kadıköy'de yapılanların hesabı güzel bir şekilde sorulurdu.. '' beşiktaş'lı fırat aydınus '' fenerbahçe'yi memnun etmiştir sanırım..

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: mertcan - Mayıs 06, 2007, 12:44:40
2. yarı sırf biz oynadık faruk
görmedin mi ???

ama ezikler ilk 15 dakka çok iyiydi golü de attılar üstüne yattı
alayı ezik !
Ya nerde oynadık abi
Yukarda Allah var.Kaç tane pozisyonun var senin.
Alexin yakaladıgı gibi bir tane pozisyonun var mı

mertcan

zaten fenerin 2. yarıdaki tek pozisyonu o

bizim boboyla kafa topumuz var yan ağlarda !

ibrahim akın ın vuruşu kalecide

gökhan zanın şutuna savunma son anda ayak koyuyor

2 dia 2 muerto

Sen onlara pozisyon diyorsan ben sana söyleyecek laf bulamıyorum dostum kusura bakma

carsi52

Beşiktaş 2.yarı ezdi ama fenerbahçe beşiktaşa pozisyon vermediki palermonun demesi gibi hiç önemli pozisyonumuz yok ben 1 tane biliyorum oda ilk yarının sonlarına doğru i.toramananın kaçırdığı pozisyon dahada yok.
Bölünür senin için uykular!

Anarchy*

ya yenıldık oldu bıttı her zaman her yerde kartalın yanındayız kı benım hala sampıyonluk ıcın umıdım var

ugur24

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 06, 2007, 12:58:52
Beşiktaş 2.yarı ezdi ama fenerbahçe beşiktaşa pozisyon vermediki palermonun demesi gibi hiç önemli pozisyonumuz yok ben 1 tane biliyorum oda ilk yarının sonlarına doğru i.toramananın kaçırdığı pozisyon dahada yok.

fenerbahçe skoru korumaya çalıştığı için geri çekildi..biz ezdik gibi gözüktü sadece..düzgün bir pozisyonumuz yok..

braverheart_me

bu ezikler her yerde aynı bunlara insanlık yaramaz bunlara pislik yapıcaksan bunlarıı s....... yaranır. ulan tigana yuhh sana be yuhh yazıklar olsun sana delgadı çıkarlırımı be mustafa dogan oynatılırmı be kardeşim her maç ta sakatlanıyo zaten bişey yaptığı yok bobo nasıl ilk on bir başlamaz aklım ermiyo be yuhh be yuhhh ulan haram olsun aldığın paralara sattın ulan maçı sattın yuhh ve yazıklar olsun sana

Kartalizmatik

sahamızı kapattırmak için her türlü tahrik içerikli tezahuratları yaptılar..
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

carsi52

Bende onu diyorum uğur hiç pozisyon vermedi fener.
Bölünür senin için uykular!

unicorn

ün bazı yazılı ve görsel basında, Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören'in derbi maç sonrası Fenerbahçeli yöneticileri Protokol Tribünü'nden çıkarttığı şeklinde asılsız haberler yer almıştır.

Maç sonunda her iki takımın yöneticilerinin birlikte protokol odasına geçmeleri sonrasında içeride çok büyük bir kalabalık olduğunu fark eden Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören, arabalarını bekleyen Fenerbahçeli yöneticilerle 30 dakika birlikte oturmuş, tansiyonun hiçbir şekilde yükselmemesi için protokol odasındaki televizyonun kapatılmasını ve odadaki yöneticiler dışındaki tüm Beşiktaşlı ve Fenerbahçeli konukların stattan yavaş yavaş ayrılmalarını rica etmiştir.

Sayın Başkanımız daha önceki maçlarda da olduğu gibi, konukların en iyi şekilde ağırlanması, konukların stada girişinden, maç sonu arabalarına gidişlerine kadar büyük itina gösterilmesini sağlamıştır.

Sayın Başkanımız'ın böylesine titizlikle ev sahipliği yaptığı karşılaşmadan sonra bu tarz maksatlı haberlere imza atanları kınıyoruz.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

BEŞİKTAŞ JK
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Spy radamantis

bence bizim yöneticlerin böyle sessis kalmaları anlamıyorum fenerbahceli  yöneticlieler mac öncesi her türlü gergiligi kavga dögüş maci aldılar federasyonun  resmen gözünü korkuttular böyle sessiskalarak  bi  yere varamayız effendilik effendik ama effendilikde bi yere kadar bence
BaBalaR CorTLaMaZ