Ana Menü

Yeni Sezon Reçetesi

Başlatan die-4-u, Mayıs 06, 2007, 00:40:31

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

die-4-u

Bugünkü mağlubiyetten sonra şampiyonluk mucizelere kaldı..Fenerbahçe'nin 2 derbiyi kaybedip bizim de 3te 3 yapmamız lazım..
Gelecek sezonunun hazırlıklarına şimdiden başlanmalı Kaybedecek vaktimiz yok..
Öncelikle teknik direktör belirlensin ve taktik düzenine göre transfer yaptırsın..bugünkü kadromuzda olduğu gibi aynı tipte oyuncular takım olmamıza yetmedi
Eğer bu kadroya 2 ya da 3 transfer yapılırsa gerçekten çok farklı bi çehreye bürünür..
Gün kenetlenme zamanı..

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

psionic

bu sene de sampiyon göremedik sizi
ölmeden mezara koydunuz bizi
musalla taşına zorla soktunuz
ölümüne sevdi bu taraftar sizi...

seneye sampıyonlar lıgıne katılırız umarım ve dogru transfer ve dogru hocayla başarılı olabılecegımızı umuyorum.koskoca bi sene daha mahvoldu.
Okulumun Sırasında Gecenin Bi Yarısında, Ölüm Kalım Arasında Aklım, Beyazında Karasında..

cassa23

kahrolduk bu gece ama futbolcular ellerinden geleni yaptı tebrik ediyoruz onları bence hata teknik adamdaydı atak oynatacak bi teknik adam alınırsa çok gol atarız birde sistemi çok önemli

ugur24

yeni sezonun reçetesi çok basit..baki ve tigana'nın beşiktaş ilçe sınırlarından uzak olması yeterli..bıktık artık yeter..

Timurlenk

ilk önce şu burak'ı 2.lig takımlarından birisine kiralayacaksın.sonra sağ kanada iyi bir avrupalı getireceksin

cassa23

bobbo13 tam isabet aynı fikirdeyim kilit yerdeki futbolcuları avrupalı yapacaksın ki daha etkili olabileleim

TurkishTank

bu sene hoca farkli olsaydi sampiyon olurduk... seneye hoca farkli oljagi icin degisik olur... gene bi kac transfer edip takimi guclendiririz... defans ve kanat oyunculari sart bence... forvet'te olabilir..
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

2 dia 2 muerto

Önce Nobreye kapıyı gosterıceksın
Buraka hadi yavrum sen sut ıc yatma vaktın geldı dıyeceksın
Tiganaya bak fransada bir para yarısması var oraya katıl diyeceksin

Ve bu adamların yerine kaliteli isimler getiriceksin

1903bjk

Alıntı yapılan: Palermo! - Mayıs 06, 2007, 10:41:19
Önce Nobreye kapıyı gosterıceksın
Buraka hadi yavrum sen sut ıc yatma vaktın geldı dıyeceksın
Tiganaya bak fransada bir para yarısması var oraya katıl diyeceksin

Ve bu adamların yerine kaliteli isimler getiriceksin

nobreye kapıyımı göstereceksin:)nobre türkiyenn en iyi golcüsü bana göre akıl var mantık var tigana bundan anlamıyor nobre gibi bi adam ilerde tek bırakılırmı kafa topum indirsin bassınmı kacsınmı napsın bana söylermisin ide şöyle düsün  nobre ve bobo her mac ilerde cift santrafor sag tarafta ali tandogan solda ibrahim akın atak bir futbol kanatlardan gelen bir besiktas sana bir sey sölimmi her mac 4  5 tane gol atarız nobreyi beslemeyi bilceksin ama bu tiganada yok tigananın oyun felsefesi belli defansa cekilim kaybettmim sansa falan gol atarsam atim mac bitsin ya böle bi taktikmi var gitsin artık kardesim olmaz böyle rezil etti takımı
FORZA BEŞİKTAŞ

2 dia 2 muerto

Ya nerde o zaman Nobre
Su anda onun yerinde Dünyanın en iyi golcusu olsun gol atamadıktan sonra kapıyı gosterıceksın.
Sag tarafa Aliyi koysan ne olcakki sanki.O da formsuz

1903bjk

diorum ya sene basından beri defansif kadroyla cıkarsa tigana adamın sucu yok adam istedigi topları alamıyor nobreyi kanatlardan beslemek gerekir ama tigana koymus defansa 4 adam önlerine 2 adam acayip bi taktik anlmadım ben ne ileri cıkıyolar ne baska bişey nobrede tek basına ilerde bişeyler yapmaya calısıyor 5 kişinin arasında ali tandoganı ibrahim akını boboyu fahriyi hepsini bitirdi tigana yazık işte taktik taktik deil beşiktas beşiktas deil takımın anadolu takımlarından farkı kalmadı hoca deişikligine gidilsin yeni bir hoca gelsin o zamn görün beşiktası bu kadroyla sampiyon olurz bu kadar büyük konusuyorum
FORZA BEŞİKTAŞ

2 dia 2 muerto

Ya arkadasım bak eger çift forvet oynarsa bu takım Rico veya Delgadodan birisinin gitmesi gerekiyor.
Bu dunyada tek forvet oynayan baska futbolcu yok mu
Defansı ileri cıkarmıyo diyorsun ama bak manissaya dogru durust bır defans duzenı olmadıklarından kac hafta ust uste yenıldıler.
Ama birçoğumuz bu manisa iş yapar diyorduk lıgın basında

bjk_fatih

Alıntı yapılan: ugur24 - Mayıs 06, 2007, 01:48:37
yeni sezonun reçetesi çok basit..baki ve tigana'nın beşiktaş ilçe sınırlarından uzak olması yeterli..bıktık artık yeter..

bi kac tane futbolcu var bunların icinde kendilerini beşiktaş da oynadıklarını bilmiyorlar oo forma kutsaldır nasip olmaz herkeze

Kartalizmatik

arkadaşlar burağa kızıyorsunuz ama dünkü maçta 18 e girebilen tek oyuncuydu.burak olmasa ortasahada gezinirdik.rakibe pas attı o ayrı bir konu...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!