Ana Menü

lucescu:''bana yakışmaz''

Başlatan eRe, Kasım 28, 2006, 14:36:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'taki dostlarını arayan Rumen teknik adam, Fransız hocanın görevde olduğu süre içerisinde görüşme bile yapmayacağını söyledi

Beşiktaş'taki dostlarını arayan Rumen teknik adam, Fransız hocanın görevde olduğu süre içerisinde görüşme bile yapmayacağını söyledi. Beşiktaş'ta uzun süredir kamuoyunda dolaşan, "Tigana gidecek, Lucescu gelecek" söylentilerine son noktayı yine Rumen çalıştırıcı koydu.

Ortadaki dedikodular, Teknik Direktör Lucescu'nun bile keyfini kaçırırken, yanlış anlaşılabileceği endişesi üzerine İstanbul'a telefon açtı. Beşiktaş camiasına yakın dostları aracılığıyla Tigana'ya ulaşmaya çalışan Shakhtar Donetsk Teknik Direktörü, Ukrayna'da görevine devam ettiğini, Beşiktaş ile flörtün mümkün olamayacağını ifade etti.

Donetsk ile bir yıl daha sözleşmesi bulunan ünlü Rumen çalıştırıcının, Türkiye'deki Fransız Jean Tigana'ya haber gönderdiği, "Gelmem söz konusu değil, kafanız rahat olsun" dediği öğrenildi.

Yazılı ve görsel medyada kendisiyle ilgili her gün haberlerin çıkmasından duyduğu rahatsızlığı da dile getiren Mircea Lucescu'nun, "Ben de geçmişte böylesi bir tabloyu birebir yaşadım. O durumun ne olduğunu, insana da nasıl sıkıntılar yaşattığını çok iyi bilirim. Takımın başında biri varsa, onun yerine gelmem doğru olmaz, bana yakışmaz. Meslektaşım Tigana'ya bu düşüncelerimi iletin. Kendisine başarılar diliyorum" diye mesaj ilettiği kaydedildi.

Şampiyonlar Ligi'nde gruplardan çıkabilme olasılığı bulunan, en kötü olasılıkla UEFA Kupası'na gitmeyi amaçlayan Lucescu'nun, ancak Tigana'nın gönderilmesi sonrasında görüşme yapabileceği ifade edildi.

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eren06

bu basında çok kolpa geçen hafta luce febe maçından snr Kartal da diyolardı şimdi lucenin ağzından böle bişey yayınlıyolar bu basına güvenmemek lazım

TunaSuner

bütün basın traş forza besiktas
Ne Bir Heves Ne bir Tutku BEŞİKTAŞIM Anlatılmaz Bir Sevgi Bu !!!

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

carsi52

Bölünür senin için uykular!

poacher

AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

Lord Of The Mumy

senin için ölürüm ben sned ne diyorsan doğru baba
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip