Ana Menü

Üstündeki Avatarı YorumLa

Başlatan Non Mollare Mai, Kasım 20, 2006, 19:26:58

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sinem

eyüp => nuri alço => ve gazoz ailesi :D
sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

sinem

sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

eyup1903

sinem

siyah beyaz en büyük nuri alço ve eyüp :D

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

kralcarsi1997

sinem

yaw bu adamı çok seviorum ama şansa bak ismini unuttum :(

eyup1903

bizim tsyfa :D

atkıyı tutan benim

Simurg

adını unuttum ama eski türk sinemasında kötü karakterli biriydi sanırsam :D

BEŞİKTAŞK

eyup1903

ibrahim toramanın tescilli vurgunu büşra

bahadıR

soğuk bi gazoz isteyen varmı?? :)
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

Simurg

çarşı yakar bu gezenegi :)

BEŞİKTAŞK

Banucan

çok yakışıklıııııı :D
FEDA

eyup1903

banu nun yıllardır değişmeyen kartal avatarı