Ana Menü

Çarşı’nın sürprizi var!

Başlatan cassa23, Mayıs 02, 2007, 16:16:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cassa23

Siyah-Beyazlıların, F.Bahçe kafilesini etkilemek için hazırlıklar yaptığı öğrenildi.
02.05.2007

Taciz edecekler...
Beşiktaş taraftarı, Fenerbahçe ile oynanacak Süper Lig'de sezonun en önemli maçı öncesi ezeli rakibine büyük sürprizler hazırlıyor. Lideri devirip, zirveyi ele geçirmek isteyen Siyah-Beyazlılar'ın rakibin motivasyonunu ve konsantrasyonunu bozmak amacıyla Sarı-Lacivertli kafile İnönü Stadı'na gelene çeşitli eylemler yapacağı kaydedildi. Fenerbahçe takım otobüsünün özellikle geçeceği güzergah üzerinde ve Dolmabahçe civarında Beşiktaş taraftarının tacizine maruz kalabileceği ifade edildi.

Çarşı'nın sürprizi var!
Ancak Siyah-Beyazlılar'ın Fenerbahçe'ye yapacağı eylemler bunlarla bitmeyecek. Sarı-Lacivertli yöneticilerin kupa rövanşı sonrasında verdikleri isyankar demeçlere atfen sahaya emzikler ve dansöz kıyafeti atılacağı bildirildi. Ama Beşiktaş tribünlerinin kalbi olarak bilinen Çarşı'nın Fenerbahçe maçına çok büyük bir sürpriz hazırladığı öğrenildi. Fakat Çarşı grubu, bu konu hakkında kesinlikle sır vermiyor. İstanbul polisinin de bu gelişmeler ve gelen duyumlar nedeniyle büyük önlemler alacağı gelen bilgiler arasında...

fanatik

@LAYINA GİDER

atıyolar yok öyle bişey derim ben fanatiğin herzamanki sallamaları bunları yaparsak ceza almamamız imkansız!!!

2 dia 2 muerto

Fanatıkın forzadan alıntı yaptıgı bellı ama gercekten hazırlanan surprızden benım de haberım yok
Bılgısı olan var mı

cassa23

emzik olayı güzel bence sadece emzik atalım

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: @LAYINA GİDER - Mayıs 02, 2007, 16:18:42
atıyolar yok öyle bişey derim ben fanatiğin herzamanki sallamaları bunları yaparsak ceza almamamız imkansız!!!
Arkadasım forzabesıktasta bu konu gectı
Çarşı grubu olarak bır ılke daha ımza atıcaz bu macta dıye.
Kavga yapıcaz denmıyor kı sadece ılke ımza atıca denıyor

@LAYINA GİDER

ha tamam öyleyse tamam ama abartmadan yapılır inşallah yoksa bunlar iki yıl stadı açmazlar

Dem@

sır vermiyosa fanatik nerden duymuşta yazıyo tacizi falan balon haber ya maç günü görcez doğruluk derecesini

@LAYINA GİDER

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: prodigy - Mayıs 02, 2007, 16:21:39
sır vermiyosa fanatik nerden duymuşta yazıyo tacizi falan balon haber ya maç günü görcez doğruluk derecesini
Arkadaslar bu olar forza da vardı ordan alıntı yaptı dıyorum.Yapılan yorumları okumadan cevap yazmayın
Forzabesıktas admını 5 mayısta bır ılke ımza atıcaz dıye bır konu acıp bu macta bır ılke ımza atıcaz dıye mesaj attı daha da bısı yazmadı.
Bende ne oldugunu bılmıyorum mac gunu gorucez ne olcak

Dem@

bakarız bakalım olay ne taciz olayı yoktur süpriz derken ne var bakcaz bakalım  merak etme okuyup da yazıyorum

unicorn

Herkes beyaz giyecek ve sahaya güller atılacak. Bu sadece küçük bir süpriz devamı da war ;)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

alper_1903

acikla riza abi :)

ve bu fanatik haberi de balon haberlerin babasidir herhalde yok otobüsde eylem yapcakmisiz yok suymus yok buymus iste ortami geriyolar
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Dem@

asıl palermo sen dikkatli oku gereksiz alıntı yapma  yazımla derim çünkü  forza beşiktaş da haberler kısmında var  ama bu onları taciz edeceğiz vurup kıracağız olarak değil herkes BEYAZ giyinecek ve KIRMIZI GÜL getirecek tribün show yapılacak ben sadece fanatiğin nerden duyduğu merak ettim madem gizli saklı gizli olsa onca  taraftar nerden bilecek? balon haber yapıyor dedim ben

unicorn

Ayrıca çok vurucu pankartlar var :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

CHEm !

forzada adminin açtığı topic var
dünyada başka taraftarın yapmadığı birşey diye
ülkemizde bir ilk olacakmış
e medyada çArşı grubu resmi sitesini takip ettiğine göre yazar tabi
Allah kitap Beşiktaş