Ana Menü

Derbi biletleri ile ilgili acıklama yapıldı...

Başlatan onur_28, Mayıs 01, 2007, 20:09:23

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dem@

bilet almaya fırsat kalmadıki 10 dan 11 e kadar giremedik biletix e ve açıldığında bilet bitmiş yazısı ile karşılaştık ayrıca ahmet de yazmış sabahın 6 sında 300 kişi kuyruğa girmiş ve bileti 5 -6 kişi almış ve bunun yüzünden güvenlik görevlisini yaralamışlar ki 10 beşiktaşlı arkadaşı göz altına almışlar

mertcan

ALLAH KAHRETSİN
nedir bu ya bilet fiyatları
yazıklar olsun
40 milyon biriktirdim !

ne güçlükle 50 olmuş şimdide
yazık vallahi billahi
BÖYLE YÖNETİM OLMAZ OLSUN !

Dem@

mert bişey değil kara borsa ya düştü biletler bilet yokkk bitiiiii

mertcan

zaten bu maç karaborsacılar zengin olacak
ama almayacam karaborsa
zorlayacam turnikeyi
dayak ta yesem ordayım
her türlü
G-E-L-İ-Y-O-R-U-Z-!!!

Dem@

mertcan

zaten başka çözümü yok
inşallah tanıdık polis filan vardır sorun çıkmaz
çünkü tese maçında polisten dayak yemiştim ;D

Dem@

önceden kafala derim bize denk gelen polisler hep ii niyetli kalabalık gidiyoz 3 yada 4 kişi açıkta kalıyo çift turnike ye izin veriyo bide gülüyolar :) beyaz de çıkalım hesabı

mertcan

babam polis zaten bu avantaj
tanıdık varsa yırttık yoksa ayar çekecez artık
bişeler yapacaz ;D

onur_28

aslında suc bizde kimse karaborsadan almasa ve biletler ellerinde patlasa bak bidaha boyle bir iş yapıyorlarmı hem derbilerde bir kişinin 2den fazla alması yasaktı falan ama takn kim ki ama fiyatlarıda şişirdiler karaborsacıların iyice iştahı acıldı kaplı üstü en az 500e satarlar şimdi...yönetim bu olayda senin eserin...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

Dem@

iide onur bizler napalım satış gişelerinde bitti bilexide bitti eeee maça gideceğiz ne olcak ilk akla gelen ya tanıdık onlarda da yoksa KARABORSA maça gideceksen tek çaren bu

ist.hatirasi/3-4

yuhh ya 50 kagıt normal bir fener macı bea abi...samp.ligi deil bu!!!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!

onur_28

Alıntı yapılan: prodigy - Mayıs 02, 2007, 13:09:27
iide onur bizler napalım satış gişelerinde bitti bilexide bitti eeee maça gideceğiz ne olcak ilk akla gelen ya tanıdık onlarda da yoksa KARABORSA maça gideceksen tek çaren bu

ben bişey demiyorum tabiki mecburiyet bu ama yonetimin hatası işte kuralları koyduracak bir kişi en fazla ya 2 ya da 3 bilet alıcak bak arkadas belirtti mağdurlugunu 300kişi kapıda kalmıs iceri giren 6kişi 10 ar 20 şet almıs yazık deglmi bu macı izleme hakkı olanlar gereksiz yere 2 3 katı para vericekler bilete...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

moby

ARKADAŞLAR MAÇ BİLETİ BULAMADIK KIBRISTAN GELİCEZ LÜTFEN BİLDİĞİNİZ KOMBİNESİ OLUPTA GİDEMEYEN VEYA MAÇ BİLETİ ALIPTA GİDEMEYEN WARSA BİZE ULAŞSIN KESİN ALICAZ 5 BİLETE İHTİYACIMIZ WAR

GAU-BJK

İLETİŞİM: 0533 833 96 02

Hardcore Fan

Beyler Nasıl bu iş yaw ayıp ayıp.
internet sayfaları çalışmıyo telefonlar kitli peki nasıl bilet alacağız biz.

EĞER 1 VEYA 2 BİLETİNIZ VARSA """"ALT-ÜST KAPALI"""" LÜTFEN BENİMLE TEMASA GEÇERMİSİNİZ.

05385168030

ÇOK TEŞEKKÜRLER

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...