Ana Menü

Derbi biletleri ile ilgili acıklama yapıldı...

Başlatan onur_28, Mayıs 01, 2007, 20:09:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onur_28

Alıntı yapılan: dem@ - Mayıs 01, 2007, 20:34:30
fazla değil bence normal sağol cem ve rıza bilgilendirdiğiniz için

ya olurmu dem@ fazla yaa en cok totenham macında gorduk oda 40tı acıklar kapalıya baksana alt 150 üst 200
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

Dem@

biz ankara gücüne kale arkası 36,5 verdik düşün kapalının  fiyatını bence nıormal derim maç bilet fiyatı sonuçda derbi

Delirdik

o ankaragücünün eşekLiği ::)
o da normaL değiL zaten
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

çarşı_chn

yaw ben öğrenciyim ve lise son hem devamsızlık yapıp bilet almaya gidecem bide 125 ytl hazırlamıştım baktım 200
resmen ticaret bu yuhhhhhh şimdi yeni açığa :D mustafa abinin yanına sabaha kadar 75 bulursam çok ii olucak ama imkansız

TiMe_Of_DeAtH

ohaaa bu ne 200 ytl kapalı üst :S nası katlamışlar bu fiyatları böyle ya .. paramızmı var bilet alalım :D diye tezahürat yaparız yakında :D

carsi52

Vayy bea istanbulda yaşasan bi dert yaşamasan bi dert ;D
Bölünür senin için uykular!

gözzde_bjk

kapalı nedır ya 100 dıye beklerken 150 olmus alt massaaalhhh yonetımee tabı herturlu  gelcez maca cıkarıyolar fıyatları!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Delirdik

Alıntı yapılan: çarşı_chn - Mayıs 01, 2007, 21:17:25
yaw ben öğrenciyim ve lise son hem devamsızlık yapıp bilet almaya gidecem bide 125 ytl hazırlamıştım baktım 200
resmen ticaret bu yuhhhhhh şimdi yeni açığa :D mustafa abinin yanına sabaha kadar 75 bulursam çok ii olucak ama imkansız

aLta biLet varmı biLmiyorum ama 25 daha kat aLta aL ordan zıpLarsın üste
ne gerek var 200 vermeye

insanı resmen zorLuyorLar şunu yaptırmaya
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ugur24

kapalı alt biletleri 150 lira olarak açıklanmış..kombineler peşin 450 liradan satılmıştı..150 x 3 = 450 lira..ilginç !!!

melankolizm

inşallah almaya herkesin bütçesi yetebilir.

@LAYINA GİDER

50 milyon mu allahtan kombinem var forza kombine

Çarþý Ulan !

bu nedir ya
hem taraftardan destek istiyolar hem bi ton para istiyolar
olan var olmayan var çok ayıp çok
iyice sömürdüler he
çok şükür kartımız var

ugur24

stadın tamamen dolacağını yönetim çok iyi biliyo çünkü..şampiyonluk primleri için şimdiden kaynak arıyolar belliki.. ;D

onur_28

Alıntı yapılan: ugur24 - Mayıs 01, 2007, 23:07:53
stadın tamamen dolacağını yönetim çok iyi biliyo çünkü..şampiyonluk primleri için şimdiden kaynak arıyolar belliki.. ;D

valla süper dusunmussun ama biz taraftar olarak lisanslı ürün alıyoruz kombine alıyorz ama genede primler cıkmıyor demekki ben kombineye 450 vrdim adamlar bi mac icin 150 cektiler kapalı alta bilmiyorum biraz acayip ama su para biriktiren ogrenci arkadasada acıdım bende ogrenciyim öss yi mi düsüncez sampiyonlugumu bilmiyorum ama soru cozerken bile aklıma besiktas gelior...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

noumansız

Biletler biraz abartıLmış. Galiba Biz öğrenciler düşünülmeden hazırLanmış fiyatlar. Ama Enaz 3-4 milyon ytL para giricek kasamıza. Onuda düşünmek lazım. Kombine şaaaaaarrttttt...
BeşiktAŞK...