Ana Menü

1161 gün sonra...

Başlatan cassa23, Nisan 30, 2007, 14:52:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cassa23

Beşiktaş'ın dün oynadığı ve 1-0 kazandığı Sivasspor maçı sonrası futbolcular bugünü izinli geçirirken, yönetim kanadında hummalı bir çalışma var.

Fenerbahçe maçı sonrası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edilen Ricardinho, Vedran Runje ve Serdar Kurtuluş hakkında yarın verilecek kararları yakından takip eden Siyah-Beyazlı yönetimin, bu futbolcuların ceza alması karşısında yapacağı itirazları şimdiden hazırladığı öğrenildi. Asbaşkan Levent Erdoğan karşılaşma sonrası taraftarların saha içine attığı meşaleleri futbolcuların alıp havaya kaldırmalarının suç teşkil etmeyeceğini ve böyle bir olaydan dolayı ceza verilmesinin anlamsız olacağını savundu. Erdoğan sözlerine şöyle devam etti: "Maç sonu yaşanan büyük sevinçten dolayı futbolcularımız saha içine atılan meşaleleri alıp salladı. Ama bu olayın neresi suç teşkil ediyor anlayamadım. Sanki oyuncularımız o meşaleleri dışarıdan getirdi. Biz savunmamızı verdik. Ama her türlü ihtimali göz önüne bulundurmak zorunda olduğumuz için, verilecek her hangi bir cezaya itirazımızı da hazır tutuyoruz. Umarım takımımız bu olayı en olumlu şekilde atlatır"

Öte yandan Beşiktaş'ta diğer bir konu ise Süper Lig'de yeniden liderlik koltuğuna oturma durumunun belirmesi oldu. Siyah Beyazlılar son olarak  2003 - 2004 sezonunun 23. haftasında İstansbulspor'a 2 -1 yenilerek liderlik koltuğunu kaybetmişti. Aynı hafta Fenerbahçe, Galatasaray'ı 2 -1 mağlup etmiş ve 33 ay sonra Süper Lig'de liderlik koltuğuna yükselmişti. 29 Şubat 2004 tarihten bu yana siyah beyazlı takım liderlik koltuğuna hasret kaldı. Bu hafta İnönü Stadı'nda oynanacak Fenerbahçe maçı ile Siyah-Beyazlılar 38 ay sonra yeniden ligin zirvesine çıkabilmek için fırsat yakalayacak. Eğer Beşiktaş 5 Mayıs'ta İnönü Stadı'nda oynanacak mücadeleden galip ayrılırsa tam 1161 gün sonra, 2006 - 2007 sezonunun bitimine 3 hafta kala Süper Lig'de liderliği ele geçirecek.

karakartal.com

:bjk

gözzde_bjk

hayret ılkd efa herturlu olaya onceden kendılerını hazırlamıslar!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

CHEm !

güveniyoruz hadi bakalım
Allah kitap Beşiktaş