Ana Menü

Gururumuz İbrahim Akın

Başlatan carsiköln, Nisan 29, 2007, 17:11:41

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CaReW

herseye ragmen bu tek atıs herseyden degerlıdır bana göre
uc pas yapamadıgımız bır macta bu gol ilac gıbı geldı
fener macının onemı arttı
fenerı yenersek sampıyonuz artık

HELAL BESIKTASIMM

SANA GELMEDIGIM GUN OLDUGUM GUNDUR BENIM!!!
SeVmEyE eNgEl DeĞİl MeSaFeLeR

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

eyup1903

buna geri dönüş derler
helal olsun ibrahim akın
seni seviyoruz

Ricardo luis rodrigez

adam bişey yapamıyor dedik bizi kurtardı!!
BEŞİKTAŞ
RİCO,KORAY,RUNJE,DELGADO,İ.ÜZÜLMEZ,İ.AKIN,İ.TORAMAN

robinho

Bu oyunla şampiyonluk gelmezse asla ama asla üzülmem..Tek para verdiğim kombineye üzülürüm o kadaR...

İbrahim çok iyi yetenek..Tigana ilk geldiği sene İbo'yu müthiş yapmıştı ama kendi kendini batırdı İbo..Acil düzelmesi lazım yoksa geleceği Anadolu'da geçicek gibi gözüküyor..

carsi52

Burak yılmaza dayandığı kadar İbrahim akına yada gökhan güleçe dayansa buraktan daha güzel bi futbolcu kazanır.
Bölünür senin için uykular!

Kartalizmatik

ibrahim akın oynarsa ondan büyük transfer olmaz
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

keskinli

bir gol insani yerin dibinden alip göklere cikarabiliyor.
buda futbolcu sansi.belki bu gol ibrahimin kendine gelmesini saglar.
ibrahim akindan daha etkili bi oyuncumuz runjedir.cok güzel kurtarislarla galibiyetin en büyük mimari ibrahim degil runjedir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

sbarcabjk

helal olsn o kdr olay yaşadı çıktı aslan gibi oynadı attı golünü alkış diorm

carsi52

o kadarda güzel oynamadı bea arkadaşlar golden başka pozisyonu yoktu zaten.
Bölünür senin için uykular!

unicorn

Daha 1-2 hafta önce bu adamı yerden yere vuran sizler değil miydiniz? Ne çabuk değişti düşünceler? Ne yaptı da İ.Akın 180 derece değişti düşünceleriniz?
Yapılan saygısızlıkları,terbiyesizlikleri unutmadık... Herkes haddini bilecek!
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

carsıgokhan89

Helal olsun sana ibo.sen attınya o son sanıyede golu.Şampiyonluk golunu attın helal olsun sana İBO

RCA

vallahi billahi helal olsun ama doğru diyosunuz golden önce bi şutu vardı stadın tepesine gönderdi topu tamam iyi güzel şampiyonluk golümüzü attı ama bırakın da atsın o golü kaleci ile karşı karşıya... ama tabi orda burak olsa yine o şutu kaçırırdı..=)=):D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

sbarcabjk

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 29, 2007, 19:05:14
o kadarda güzel oynamadı bea arkadaşlar golden başka pozisyonu yoktu zaten.
çünkü ztn adam kısa bir süre oynadı

gözzde_bjk

mac boyunca sac bas yolduran futbolculara karsı oyuna ıbrahımın gırdıgnı gorunce uzulmeye bıle zamanım kalmadı ondan bı umut bekledım ama sunuda dusunmeden edemedım acaba BURAK YILMAZA VERILEN SANSLARI IBRAHIME VERSELERDI IBRAHIM HALA BOYLE SILIK OYNARMIYDI?sorunun cevabı malesefkı bellı ama elden artık bısey gelmıyo.gecen senelerın onEmlı ısımlerınden ıbrahım sımdı ne hallerde!

karsımızda ayagında top tutamayanlarla sıvasın defalarca yaptıgı ataklarla gecen 90 dakıkada tek pozısyon ureten bı takım ve sonradan gıren gol atan ıbrahım akın!

ıbrahım asla guzel oynamadı eskı ıbrahım devam ettı top kayıplarını gene yaptı gene adam gecemedı ama golunu atıp TAKIMINI SAMPIYONLUKTAN UZAKLASTIRMADI!ıste ıbrahımın yaptıgı dıgerlerınınse 90 dakıka oynayıp yapamadıkları sey buydu aralarındakı TEK FARK GOLDU YOKSA IBRAHIMDE TAKIMDA BERBATTI!

sunuda soylemeden edemıycem cogumuzun dıkkatını cekmıstır saNKI sampıyon olacak takım sıvas boyle bı baskın oyun daha once sıvastan gormedım ama hepsıne ınat hepsıne cevap sampıyoon olucaz!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!