Ana Menü

Gururumuz İbrahim Akın

Başlatan carsiköln, Nisan 29, 2007, 17:11:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@LAYINA GİDER

helal olsun sana helel olsun...

NoPasaran

Seviyorum İbrahim Akını...

Beşiktaş taraftarı çok acımasız bir taraftar..Ligin iLk yarısında forumumuzda açılan  en iyi futbolcumuz sıralamasına konulan İ.AKIN basının gazına gelinip 2.yarının ilk maçlarında yerden yere vuruldu..İlk devre süper oynayan adam nedense bu sene hiç oynamıyormuş gibi gösterildi..

Golünü attı,hemde çok önemli.

Seviyorum seni GEREÇEK BEŞİKTAŞLI
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

bjk_fatih

yalan demeyi sevmem ben ibrahim akın nı sevmezdim unutmayın daha evvelki macları ama bu macda helal olsun sana ibo ayakda alkışlıyorum seni

ugur24

ibrahim akın'ı şampiyonluk yolundaki en zor maçımızda 90+2'de gol atıp bizi hayata döndürdüğü için alnından öpüyorum..golü attığı için kahraman gibi gözüksede maçın asıl yıldızı runje'dir..bu sezon artık bitti sayılır..belki ibrahim akın attığı bu gol sayesinde kendine gelir ve gerçek performansına kavuşur..artık önümüzdeki sezonu düşünmeli..eğer kalacaksa kendisini futbola vermeli..tigana ile aralarındaki soğuklukta gider inşallah bugünden sonra..

carsi52

Çok doru sölemişsin uğur tamamen katılıyorum sana.Artık ligin bitmesine 4 hafta var kendini futbola verse iyi oLur i.akın için.Dediğin gibi 3-4 haftadan beri gizli kahraman RUNJE bence.
Bölünür senin için uykular!

2 dia 2 muerto

İbrahım Akının kalıtesınden suphem yoktu ama bır tutukluk vardı bu yuzden ona ceza verenler Burakı es gecıyolar gercı buraka ceza verseler sag kanatta kımı oynatıcaz orası da mechul ya neyse.Guzel bır gol atıp % 60 sampıyonuz dedı

Çarþý Ulan !

valla şahsen beni utandırdı dönüş yok!
ama o oynasın da varsın biz utanalım!

mertcan

bence maçın yıldızı runje

ama ibrahim akın golü attı 3 puanı aldırdı hemen el üstünde !

yetenekli ama formsuzdu kendini bulur inşallah !

Dem@

90+2 de atılan güzel bir gol ve ibrahim akın futbolcularımızda artık inanıyor şampiyon olduğumuza

[KralKartal]

bu golde hem yendigimiz icin sevindim hemde I.Akini tekrar kazandigimiz
icin, yani MORAL buldugu icin sevindim..
artik bu firsati son 4 macta iyi kullansin.. butun sezon bisey yapmadi,
son 4 macta yapsin ve Besiktasimizi sampiyon yapsin...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

xxdoggyxx

sana güvenenlerin yüzünü kara cikarmadin aferin sana
18.03.2007

AsA

Alıntı yapılan: kralcarsi - Nisan 30, 2007, 13:36:24
bu golde hem yendigimiz icin sevindim hemde I.Akini tekrar kazandigimiz
icin, yani MORAL buldugu icin sevindim..
artik bu firsati son 4 macta iyi kullansin.. butun sezon bisey yapmadi,
son 4 macta yapsin ve Besiktasimizi sampiyon yapsin...

kesinlikle katiliyorum.. Attigi goL icinde tekrardan TesekkurLerimi sunarim devam'ini bekLiyoruz Ibrahim Akin.. G-E-L-i-Y-O-R-U-Z..!

Anarchy*

insallah son haftalarda iyi olur ve besıktasımızı sampıoyn yapacak kadroda pay sahibi olur