Ana Menü

Gerçek Beşiktaşlı oldum

Başlatan akbaba71, Nisan 28, 2007, 19:20:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Sezon başında Fenerbahçe'den olaylı bir şekilde Beşiktaş'a transfer olan Mert Nobre, Kadıköy'de Kartal'a turu getiren isim olmuştu. Derbi sonrasında Yıldırım Demirören ile Ümraniye'de görüşen Sambacı, "Başkanım benim eşim de hamile. Sizi en iyi ben anlarım. Attığım gol ve final, benden Cemal'e hediye olsun" diye konuştu. Fanatik gazetesine samimi açıklamalarda bulunan Nobre, "Korner atışında Rico ile gözgöze geldik. Daha kafayı vurmadan golü hissettim" ifadesini kullandı.

Gerçek Beşiktaşlıyım!

Ricardinho ile Aurelio'nun tartışmasına da değinen Nobre, "İkisi de sakin ve esprili insanlar. Maç içinde küçük tartışmalar oldu. Ancak sanırım saha dışında ve daha önce yaşanmış bir şeyler vardı" yorumunu yaptı. Sambacı, "Sakat sakat oynamayı ben istedim. Arkadaşlarım, 'Gol atamazsan gerçek Beşiktaşlı olmazsın' demişlerdi, sözümü tuttum. Ligin ilk yarısında pas geçmiştim ancak şimdi mutlu sona ulaştım. Umarım iki kupayı da kazanırız" dedi.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

cassa23

helal olsun sana nobre sivas maçında travma geçirmesine rağmen oyuna devam etmeyi göze aldı taraftarın seninle gurur duyuyor

mertcan

sakat sakat oynadın sivas maçında bizde seni sevdik be nobre !

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

helal olsun gerçek BEŞİKTAŞLIYMIŞ
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR