Ana Menü

Taraftarlar köprüde kapıştı

Başlatan CHEm !, Nisan 27, 2007, 11:15:44

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Dün akşam Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan Fortis Türkiye Kupası maçını izlemeye giden iki takımın taraftarları arasında Boğaziçi köprüsü üzerinde tartışma çıktı. Köprü trafiğinin bir süre durmasına sebep olan taraftarlar, polis müdahalesiyle dağıtıldı.

İki ayrı otobüsteki taraftarlar arasında sözlü olarak başlayan tartışma, araçların köprü üzerinde durdurulması ile büyüdü.

Bir grup taraftar, köprü trafiğini kapattı. Sürücüler, trafikte mahsur kaldı.

Olaya müdahale eden polis ekipleri, yaklaşık 150 taraftarı, minibüslerle Beşiktaş Polis Merkezi'ne götürdü.

biz de bunların yüzünden köprüde trafiğe takıldık ya kaza var zannettik bi baktık bizim tribünün çocukları otobüsün camları falan patlamış trafiği kapatmışlar
Allah kitap Beşiktaş

ugur24

patlayan camlardan kavga çıktığını tahmin etmiştim..ilk başta köprüden atlayan var zannettik ama değilmiş.. ;D

carsi52

burak hazır ordayken atsaydınız aşağı ;D
Bölünür senin için uykular!

CHEm !

yok biz semtten taksiye bindiğimizden beri bunun trafiğine takıldık ya ordan bi geçtikki bizimkiler yolu falan kapatmış otobüsün camları patlamış
nese biz sağ salim gidip bağırdık ya
Allah kitap Beşiktaş

Timurlenk

bjk_fatih

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında dün oynanan Fortis Türkiye Kupası yarı final maçında, siyah - beyazlı taraftarların Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın tuvaletlerine ve koltuklarına zarar verdiği açıklandı. Kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda maçtan sonra hasar - tespit çalışmalarının yapıldığı belirtilerek, statta zarar gören malzemeler şöyle sıralandı:

- 67 adet seyirci koltuğu
- 16 adet WC ara bölmesi
- 5 adet pisuvar
- 4 adet sabunluk
- 1 adet ayna
- 5 adet lavabo alt sifonu
- 3 adet rezarvuar
- 1 adet WC kapısı
- 1 adet klozet
- 2 adet klozet kapağı
- 1 adet alaturka WC taşı
- 3 adet yangın tüpü

akıllı olun da stadınızı başınıza yıkmayalım !!!

@LAYINA GİDER

carsi52

vay bea neler kırmışlar dua edin stad başınıza yıkılmadı ;D

Bugün fotomaçta okudum beşiktaş taraftarları fener otobüsünün önünü kesmiş camları aLmış aşağı ;D

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

hrby

:):):) o meşaleler sğperdi ya ..helal ya...  kadıköyde ""burası inönü burdan çıkış yok"""
"Her Zaman Her Yerde Seninle Birlikte Ölüm Gelsin İsterseee
Gözlerde Bir Damla Yaş Kalbimizde Bir Aşk Sensin Beşiktaşş"..

07cem

aristokrat

ögrenci

Ihrac oLmustur yoLun acik oLsun

By F.K

carsi52

Ben beşiktaşlı taraftarlar taşladı sanıyodum hayırdır ?

CHEm !

kim kime saldırdı yalan yanlış konuşmayın
Allah kitap Beşiktaş