Ana Menü

Aurelio Ricardinho'ya Saldırdı

Başlatan Dem@, Nisan 27, 2007, 08:52:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@LAYINA GİDER

Asya Kartalları

arkadan yumruk vurdu aurelio. kendisinede bu yakışır zaten

@LAYINA GİDER

aynen talat yiyosa inönüde yapsın aynı şeyi

Asya Kartalları

inönüye gelmezki :) en az 3 maç ceza verirler. vermezlersede hiç şaşırmam ya. büyük ihtimal alacak ceza. selim bugün attım mesajı aynen yazdımı farzet. edit edit edit edit :)

rommedahl

Başlarım artık O kim ki Ricardinho yaya vuruyor Arkadaşlar Bu Yumruklar Çarşı ya atılmıştır Fbliler kendi forumlarında dayak attı falan diye söyleniyorlar ben bunu hazmedemiyorum Görüntüleri izledim ve yerimde duramıyorum O aurelionun kafasını kırmazsak yazıklar olsun kimse bana sağduyudan bahsetmesin o Aurelio'ya içerde veya dışarda mutlaka sorulmalı Yazıklar Olsun Böyle kalırsak...

aristokrat

Alıntı yapılan: rommedahl - Nisan 28, 2007, 02:34:46
Başlarım artık O kim ki Ricardinho yaya vuruyor Arkadaşlar Bu Yumruklar Çarşı ya atılmıştır Fbliler kendi forumlarında dayak attı falan diye söyleniyorlar ben bunu hazmedemiyorum Görüntüleri izledim ve yerimde duramıyorum O aurelionun kafasını kırmazsak yazıklar olsun kimse bana sağduyudan bahsetmesin o Aurelio'ya içerde veya dışarda mutlaka sorulmalı Yazıklar Olsun Böyle kalırsak...

KA-TI-LI-YO-RUM....

carsiköln

Alıntı yapılan: aristokrat - Nisan 28, 2007, 09:44:16
Alıntı yapılan: rommedahl - Nisan 28, 2007, 02:34:46

KA-TI-LI-YO-RUM....

haklisin, burasi türkiye deginerek bunun hesabini sormasi lazim, yoksa kendisini bisey zanneder bu, izledikce icimden adami gebertesim geliyor
Inadina Beşiktaş

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

Rammos

Bu olayın hesabını soracaz  İNÖNÜYE BEKLERİZZZ
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

2 dia 2 muerto

Aurelionun yaptıgı kolpalık yanına kalmaz ama biz büyük Beşiktaş taraftarı olarak Hepimiz Zenciyiz dediysek bu adam kolpa da olsa Yam Yam kelimesini kullanmamalıyız.

emrehpal

yapılabilecek ne varsa yapılmalı....yaptığı yanına kar kalıcak yoksa ...o adam değerli milli formamızı sırtına nasl geçrcek ben bunu sindiremiyorm....

kaan_kadirr

bu ricardinyoya deyil aslında bize yapıldı ama küfür edipte sahamızı kapatırsak çok büyük 1hata yaparız ankarasporun başında aykut var unutmayın arkadaşlar ona göre....dilerim federasyonun ceza kurulları bu olayı görüp en az 5 mac vermeli

rommedahl

Tolga isimli kişi Fenerbahçe tribününden.Fenerbahçe tribününde Yancı diye bilinen bu kişinin babası işadamı üstelik Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu'nun yakın arkadaşı. Saldırgan İstanbul Atatürk Havalimanı'nda Gözen Air'de çalışıyor. Yancı maçlara bedava giriyor. Fenerbahçeli yöneticilerin talimatı doğrultusunda maçları saha içinde seyrediyor! İsviçreli futbolculara yapılan saldırıda da bu kişinin bulunduğu iddia edildi.

Uçarak tekme atan adamın kimliği belli olmuş çalıştığı yerde belli bu adamın bacağı bi tarafına sokulmalı Çarşı Affetmiycek İbret Olmalı Yoksa Oyuncularımızı deplasmanda dayak yedirip göndericekmiyiz Sinirimden gebericem Yemin Ediyorum duvarları yumrukluyorum

nyz_1903

bunlar saldırı beyler bu böyle anlamazlarki laftan...

gold_blue53

ben  bu  aurelıonun  teykkkkkkkkkkkkkkk     adam  olmus  da  gelmıs  rıco  pasaya  el  kaldırıyor