Ana Menü

Aurelio Ricardinho'ya Saldırdı

Başlatan Dem@, Nisan 27, 2007, 08:52:58

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Timurlenk

ulan en efendi futbolcuya bile bu hareketleri yapıyorsunuz ya yemin ederim çok sinirlendim.
birde orda başka şerefsiz daha vardı mavi kazaklı sonra gitti azizeyle konuşuyordu.bence bunların hepsi planlanmış.
orda gördünüz mü bilmiyorum önder turacı da vardı.
aurelio büyük ihtimal cezası nedeniyle maça gelmeyecek

TiMe_Of_DeAtH

ya bende ona inönüde sölemek istiyorum ama biletler ne zaman çıkıyo bilmiyorum staj yapıyorum da bilet nası alıcam bilmiyorum :D bilen varmı biletlerin ne zaman çıkacağını acaba ?

aristokrat

vurur tabi burdan terime seslenıyom korayın yerıne bu adam verirsen bu formayı yarın sanada vurur bi yumruk nede olsa ezikbahçeli bu adam...ı love you koray..o forma en kısa zamanda senın olcak yıne...

nbacem

Alıntı yapılan: TiMe_Of_DeAtH - Nisan 27, 2007, 20:06:01
ya bende ona inönüde sölemek istiyorum ama biletler ne zaman çıkıyo bilmiyorum staj yapıyorum da bilet nası alıcam bilmiyorum :D bilen varmı biletlerin ne zaman çıkacağını acaba ?

bende staj yapıyorum fakat biletix bayiinini çok yakınndayım istersen msn e giriyorsan ekle beni..istersen PM yada e-maillle ulaşırız.. :ok sen bilirsin..ben buradada yazaxcam zaten..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

kaan_kadirr

beyler bizim ceza almamızı istiyorlar onun icin sakin olalım ankaraspor maçında sahamız kapanmasın dikkat edelim lütfen inanın şampiyonluga gidyor bu takım biz taraftar olarak önünü kesmek deyil destek olmalıyız

allen ıverson

Bende felaket sinirliyim ricardinho fenerbehçeye inönüde cevap vericektir..Biz çok büyük bi kulubüz takımımızı ateşler feneri yeneriz bu onları delirtmeye yeter..bu kadar tepki vermelerinin sebepleri korktukları için kamooyu oluşturmaya çalışıyolarlar,haksızlıga ugramış havası estiriyolar..bu insanlar biz sekiz puan öndeyken nasıl şanpiyon olduklarını düşünmüyolar CEM PAPİLA hiç düşünmüyolar..bu sene şanpiyon olucaz..hepimiz takımımızı ateşlemeliyiz..

keskinli

Alıntı yapılan: candela14 - Nisan 27, 2007, 18:40:01
ya bn görmedim onu elinde görüntü veya foto olan varmı
multimedia bölümünde görüntüler var
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

robinho

Alıntı yapılan: Livorno ! - Nisan 27, 2007, 19:54:12
ulan EDİTler sizin çoluğunuz çocuğunuz yokmu tek adamı buldunuz biri tekme atar biri yumruklar
ulan hiçmi insanlığınız yok
siz inönüye gelmicekmisiniz
yamyam aurelio
sıkıyorsa deli iboya toramana yapsaydınız onları
beter olun lan ezik oğlu ezikler !

Nouma'ya yapsaydı onu şu an hangi hastahedeydi tahmin edin bakalım:D

carsi52

robinho kardeşim lafı ağzımdan almışsın.Ne ibosu ahh PASCAL NOUMA oLacaktı neler oLuyodu bak görürdün sen o zaman allahın yamyamı.
Bölünür senin için uykular!

Çarþý Ulan !

no racism ;D
bizdede nobre var ama
bize yakışmıyo

cassa23

ah ulan PASCALIM olacaktı takımda ağzını burnunu kıracaktı yığacaktı armadillo suratli aurelioyu

gidere gider ulan hesabı elbet sorulur inönüde

MeLo

Allahın maymunu ...!
İnönü'de görüşeces.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Çarþý Ulan !

hepimiz eto'o yuz dedik oldumu bu şimdi !
Beşiktaşlıya yakışmıyor !

die-4-u

bu gece atv ana haber'de konuyla ilgili özel görüntüler vardı...
ricardinho takım otobüsüne giderken üzerinde lacivert tişört bulunan ne idüğü belirsiz bi insan sureti ricardinho'ya uçarak tekme vurmaya çalıştı bu kişiden güç alan ''mehmet'' aurelio da rico'yu arkadan yumrukladı...ama asıl ilginç olay daha sonra yaşandı...ilk hamleyi yapan  lacivert tişörtlü kişi aziz yıldırım otoparka gelince yanına gidip ona birşeyler söyledi..her ne kadar olaya objektif bakmak istesem de bu saldırıda aziz'in parmağının olabileceği konusunda şüphelerim var..