Ana Menü

Derbide Yerimi Alacağım

Başlatan onur_28, Nisan 26, 2007, 15:22:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onur_28

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, siyah-beyazlı takımın bu akşam Fenerbahçe ile yapacağı Fortis Türkiye Kupası yarı final rövanş maçı için Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'na gideceğini açıkladı.

Yıldırım Demirören, siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, haftalardır Beşiktaş camiası olarak fair-play ruhunu savunduklarını vurgulayarak, ''Bu anlayışın ifade ettiği, adil şartlarda ve centilmence rekabet ve oyun anlayışını desteklemeye ve buna inanmaya devam ediyoruz. Beşiktaşlı duruşumuzun gerekliliği olan 'Rakibe saygı gösterebilme erdemi' hiç kuşku yok ki bu yaklaşımımıza katkı sağlıyor'' dedi.

Toplumun hoşgörü ve uzlaşma arayışını en çok hissettiği dönemde, Beşiktaş Kulübü Başkanı'nın toplumsal sorumluluğunun, bu arayışa yardımcı olmayı gerektirmekte olduğunu vurgulayan Demirören, şöyle davam etti:

''Bu çerçevede, bugün Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacak Fortis Türkiye Kupası yarı final 2. maçında, FB Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte yerimi almayı, 'Doğru zaman, doğru mekan' değerlendirmesi içerisinde yorumluyorum.

Bu ilk adımın Türk sporu için yeni ve örnek bir davranış olacağına inanıyorum.

BJK olarak amacımız, içimizdeki spor sevgisini büyütüp, içinde var olduğumuz Türk sporuna hizmet etmek ve onu güzelleştirmektir.

Saygılarımla, kamuoyunun bilgilerine sunarım.''

''Üç Büyükler''in son dönemde birbirleriyle oynadıkları derbi maçlarda, genellikle deplasman takımlarının kulüp başkanları maçları statta izlemiyordu.

Beşiktaş ile Fenerbahçe futbol takımları arasında yapılan Fortis Türkiye Kupası yarı final ilk maçında, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, BJK İnönü Stadı'na gelmemişti.

Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

alper_1903

gitsin abi biz cagdas davranalim ezik davranmiyalim
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

carsiköln

ugursuzluk getirecek kesin, gitmeseydi hep puanlarla dönüyorduk, simdi gitti diye kesin bi aksilik olur :(
Inadina Beşiktaş

alper_1903

küfür ettiler baskan ondan gitti herhalde
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

carsi52

Helal oLsun başkan orda bi şahıs var onu fenerin 11 numaraı oyuncusu gibi yaptı gitti.
Bölünür senin için uykular!

onur_28

adama küfür ettiler azize hanım aglıyordu inönüde bana küfür ediyorlar diye en iiyisini yaptı bakalım bunu nasıl acıklayacaklar baskanımıza küfür edildi bize edildi biz tek bir  küfür bile etmedik bakalım gene kime camur atıcaklar...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

keskinli

stadi terketmekle cok iyi yapti
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin