Ana Menü

Demirörenden baskın

Başlatan cassa23, Nisan 24, 2007, 13:40:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cassa23

Kupadaki Fenerbahçe rövanşı öncesi Nevzat Demir Tesisleri'nde teknik heyet ve oyuncularla bir araya gelen Yıldırım Demirören, net konuştu: "İki kupayı da istiyorum."

Beşiktaş'ta Fenerbahçe derbisi öncesi sıkıyönetim ilan edilirken, başkan Yıldırım Demirören, dün Nevzat Demir Tesisleri'ne baskın yaparak, teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi.

Futbol şube sorumlusu Celal Kolot ile birlikte kritik haftalar öncesi takıma moral aşılayan Demirören, teknik direktör Jean Tigana'ya, "Bu saatten sonra hata yapma riskimiz yok. Kredimizi tükettik. Önce kupada Fenerbahçe'yi eleyip, finale adımızı yazdıralım. Ligde de yolumuza kayıpsız devam ederek, mutlu sona ulaşalım. İki kupayı da istiyorum" dedi. Fransız çalıştırıcı da oyuncularının performansından memnun olduğunu belirterek, Fenerbahçe'yi eleyeceklerini iddia etti.

Sorunu olan gelsin

Başkan Demirören, Tigana'dan dev maç öncesi olumlu rapor aldıktan sonra menajer Ali Gültiken ve kaptan İbrahim Toraman ile görüştü. Kritik bir dönemden geçtiklerini vurgulayan Demirören, ikiliyle yaptığı görüşmede, "Emeklerinizin karşılığını maçları kazanarak alıyorsunuz. Zaferlerinizin şampiyonlukla taçlanması lazım. Kimin ne sorunu varsa bana gelsin. Hocanız da bizler gibi sizlere inanıyor ve güveniyor" diye konuştu.

Kaptan İbrahim Toraman ise bütün arkadaşlarının büyük bir özveriyle mücadele ettiklerini belirterek, şunları söyledi: "Bu konuda en iyi örnek, Antalyaspor maçını kazanmamızda büyük rolü olan Murat Şahin'dir. Öyle bir anda görev aldı ki, bizlere de büyük bir hırs verdi. Beşiktaşlı futbolcunun ne yapması gerektiğini kanıtladı. İki cephede de zirveye adımızı yazdıracağımıza eminiz. Rakipler önemli değil. Taraftarlarımız da bizlere inansın ve güvensin. Sezon sonunda onların da bizim de yüzümüz gülecek."

mertcan

başkan haklı tabii
iki kupayı da ister
istemek en kolay şey

bekleyip görelim !

keskinli

bende istiyorum 2 kupa ama cok zor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Neden zor ki.Kupada inşaallah feneri eleyip finalide alıp kupayı alıcaz

Ligde fikstür avantajı bizde ben inanıyorum valla.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

oynadigimiz oyunla cok zor bence.
insaallah yanilirim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin