Ana Menü

Transfer Komitesindesiniz..Teknik Direktöre/Yonetime futbolcu önerin!

Başlatan kralcarsi, Nisan 24, 2007, 09:59:47

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

Böyle bir konu olursa
Böyle mesajlarada eyvallah demek gerek

Kusura bakma ihsan abi :)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Simurg

Alıntı yapılan: alper_1903 - Temmuz 20, 2007, 21:11:50
hadi ya büsra demekki istiyosun :D
en kolay yolu git oyun satan bi yere al fm 07 i al ronaldinho gaucho yu
ya ben su BJK Tv de messi yi istiyoruz falan yazilarina cok gicik oluyorum arkadaslar ya adamlar bizi rezil ediyo

tamamda belki ilerde gelir neden öyle diyorsunki abi millet carlosu getirdi getirmeden önce gülüyorduk

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

alper_1903

ya tamam gelir de daha bi 34 yasina gelsin de ozaman da takima faydali olmaz bence

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

mamitello

bence besiktasa boca juniorsdan rodrigo palacio ya da corinthianstan lulinha alinmali
turk olarak ise mehmet topuz ve gökdeniz karadeniz
bunlardan iki tanesi alınırsa beşiktaşı kimse tutamaz..
herşey beşiktaş için... :))

mamitello

boca juniorstan rodrigo palacio ya da corinthianstan lulinha alınabilir
türkiyeden ise gökdeniz ve mehmet topuz ya da mehmet nas olabilir.
bu futbolculardan ikisi ya da üçü alınabilirse beşiktaş önümüzdeki 6-7 sene hücumda problem çekmez..
savunma içinse önerebileceğim brezilyalı rodrigo ya da nancy takımda oynayan diakhate olabilir. bunlar bizzat izlediğim futbolcular.
umarım beşiktaş bu sene yüzümüzü güldürür. herşey beşiktaş için... :))

ugur24

ulan şu muhammed zidan'ı zamanında neden alamadık yaa ? yine izliyorum ve hayran kaldım.. :)

asikartalonur

diego süper olurdu tabi o zmn rico paşa gitmeliydi ve de ona uygun olarak fatih tekke süper bir ikili olurlardı

alper_1903

ver 8 milyon dolari al 19luk Kerlon u adam cok iyi ya baskanim duyun artik bunlari ya yeter bu oyuncu bobo dan cok daha iyi
brezilya basini 8 milyon dolari veren alir diyormus kacirmamak lazim fulya da hazir hale geliyo zaten
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

can_bjk_89

ben olsam belçika 21 yaşaltı takımından iki tane gelecek vadeden yıldızı alırdım onun dışında nuri şahin le mehmet topuzu alırdım.

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

10-12 milyon dolarla bu takım adam olmaz.bence para edebilecek bazı işimize yaramayan futbolcuları satıp ve o paraya biraz daha ekleyip o 4 futbolcu parasını arttırmak lazım
bence bu takıma rio ferdinand ashley cole u almak lazım defansı kaliteli yabancılarla tutacaksın
topuz ve ragıp ta türkler
aslında cisse nin yerine toledo harika olur ama türk yapmak lazım toledoyu bence.
iki kalecimizi de gönderip harika bi kaleci lazım ben canizares i çok beğeniyorum o zor sa da işte o kadar iyi bi kaleci bulmak lazım.kaleci çok önemli.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carlito1903

Giray Kaçar - G.oftaş
Özer Hurmacı - Ankaraspor
Selçuk İnan - Manisaspor

Özellikle Manisa'da çok iyi oyuncular var küme düşerlerse hepsi takımdan ayrılmak isteyecek iyi değerlendirmek lazım...

ilhan mansız_melis

Herta Berlin'den Patric Ebert dikkat edin süper bi oyuncu hem de çok genç  türk olarak Özer Hurmacı , Selçuk İnan
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.