Ana Menü

Beşiktaş-Antalya Maçın Yıldızı

Başlatan onur_28, Nisan 22, 2007, 00:24:51

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Aslında dünkü maçın ilk yarısı da antalya pozisyon bulmustu ama bizde bumustuk çünkü çift santrafor oynuyorduk.Ne zaman ki Nobre sakatlandı hücüm yönümüz zayıfladı.Bir kez daha anlamalı Tigana bu takım tek forvet oynayamaz...

nbacem

Alıntı yapılan: bLack - Nisan 22, 2007, 12:02:06
tigana diyor ki
4goL atıp stadı ısLıkLanarak terketmektense
1goL atıp aLkışLarLa çıkmayı tercih ederim diyor

adam geri çektiyse takımı, bunun sorumLusu birazda bizLeriz ::)
sonuçta bak puan geLince kimse birşey diyemiyor. basın üstüne geLemiyor. herkez rahat durumda

tabiik yani ama ibrahim akına yapılan bence haksızlk adam hiç lmassa koşuyor dün gördük burakı nasıl bende dahil yuhaladık ıslıkladık..yalanmı..burakı hala neden takımda tutuyor bu tigana anlayamadım ya adamın düşündüklerine kimse akıl sır erdiremez valaa..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

nbacem

Alıntı yapılan: Palermo! - Nisan 22, 2007, 12:05:38
Aslında dünkü maçın ilk yarısı da antalya pozisyon bulmustu ama bizde bumustuk çünkü çift santrafor oynuyorduk.Ne zaman ki Nobre sakatlandı hücüm yönümüz zayıfladı.Bir kez daha anlamalı Tigana bu takım tek forvet oynayamaz...

bunu zaten anladık kardeş ama tigana hala burakta iş olmadığını anlamıyorsa yapacak bişey yokki :ok
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

die-4-u

maçın adamı kesinlikle murat şahin..
maçları 1-0 'a  bağlamaya çalıştığımız sürece maçın adamı murat şahin,runje,zan ya da toraman olur...bu da şampiyonluğa oynayan takımın oyun karakteri olamaz

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: ugrunda_olurum - Nisan 22, 2007, 12:06:46
Alıntı yapılan: Palermo! - Nisan 22, 2007, 12:05:38

bunu zaten anladık kardeş ama tigana hala burakta iş olmadığını anlamıyorsa yapacak bişey yokki :ok
Kimi oynatsın o zaman sag tarafta.Buraktan başka kanat oyuncun mu var...

nbacem

abi ali tandoğanı koysun ne bilimm gelsin bizim mahalleden birisini alsın koysun ama burak sadece saçlarını jöleleyip orda durmaktan başka bir işe yaramıyor..kim olursa olsun dün onun yüzünden 4 net pozisyon harcadı ve az daha Antalyalı Ali Zituniye gol attıracaktı ki neyseki murat şahin oradaydı..dün kendi gözlerimde gördüm..bence ibrahim akına haksızlık yapıldı o hiç olmassa koşup bazende gol atıyordu bu hiç birşey yapmıyor kimse kusura bakmasın..tigana ible çıldırdı yanımda gördüm.. :ok
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

2 dia 2 muerto

Bak arkadasım ben Burak yılmaz denılen herifi savunmuyorum.Sakarya macında kacırdıklarından sonra nefret ediyorum ama Tigana onu mecburen oynatıyor.Sezon bitiminde sag tarafa bir transfer yapılmalı bence Gökdeniz veya Yattara ikilisinden birisi alınmalı

nbacem

gökdenizi vereceklerini sanmmıyorum ama yattara gelebilir rahatça..ama bu sezonu burakla nasıl şampiyon olarak kupayı göğüsleyeceğiz hala kafamda soru işareti ??? taraftar da olmasa burrak hiç bişey yapmayacak  stras yaratıyoz adma gene tınlamıyor..yuhalandı dün belki aklı başına gelmişti diyecem ama o işte adamın moralii iyice bozmuştur..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

2 dia 2 muerto

Sorun burda zaten bende Burakı cok ıslıklamak istedim hatta küfretmek istedim ama yinede alkısladım cunku onun sımdı destege ihtiyacı var.
Valla ben Gökdenizi isterim.

candela14

Ali Tandoğan varya onu oynatması lazım kesinliklee burağı oynatması çok saçma
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

NoPasaran

Sağda kimmi oynasın :)

Gerekise serdar kurtuluş :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ugur24

maçın yıldızının ismini söylemeye gerek yok zaten..ama antalyaspor takımı ve yılmaz vural'da tebriği haketti..

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: s.volkan - Nisan 22, 2007, 12:39:23
Sağda kimmi oynasın :)

Gerekise serdar kurtuluş :)
Serdar Kurtulusun Ön Libero oynaması bile dogru değil aslında.
Savunma özelliği çok gelişmiş ama dunku macta ıkı sut cekti aman bi daha sut cekmesın kaleye

carsiköln

Inadina Beşiktaş

semihhh

bence de murat şahin di ama delgado yu da unutmamak lazım