Ana Menü

Basına Tepki Vermenin Zamanı Geldi De Geçiyor

Başlatan die-4-u, Nisan 19, 2007, 14:16:10

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

die-4-u

az önce gönderilen maili aynen aktarıyorum..

Arkadaşlar az önce haberlerde izledim ve hemen internetten araştırdım.Hugo adlı oyunu hepiniz bilirsinizi sanırım.Bu oyunun cd'sini ulusal bir gazete çocuklara promosyon olarak dağıtmış.Ee ne var bunda diyeceksiniz.Oyundaki haritada Türkiye'nin Sinop'tan Hatay'a kadar yarısı yok.Bittimi peki?Hayır...
Çocuklara oyunun içinde bazı ülkeleri tanıtıcı bilgi de veriliyor.Peki Türkiye nasıl tanıtılıyor?
insanların fes adı verilen  kırmızı şapka giydiği ve kebap yediği bir ülke..Bittimi?Yine   Hayır!!!
Oyunda Türkiye'ye giderseniz asla güvende olamazsınız deniliyor.
Bu oyunu hiçbir denetim yapmadan on binlerce çocuğa dağıtan ulusal gazetemizin adı ne biliyor musunuz?
''HÜRRİYET''
Yaptıkları basit bir hata değil.Ve bunun cezasını çekmeliler...

nbacem

arkadaşım mesjın alınmıştır... 25 kişilik grubumuzla harekete geçiiyoruz..  "cyber-protest"in diğer üyelerine mesaj en kısa zamanda geçecek ve resmi sitesi olan hürriyet.com.tr en yakın zamanda ilk önce uyarı trojeni ve daha sonrada Patlatılacaktır.!! saygılar

cyber-protest[/b]
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

eyup1903

bu olayı duymuştum daha önce bunlara diyecek laf bulamıyorum
yıkazsınız lan bu ülkeyi alayınza gider ulannnnnnnnnnnnnn

nbacem

cyber-protest olarak şu andan itibaren ben şahsım adına üye oldum sitesine..ve uyarıları en kısa zamanda gönderilecek.bir dahaki hatada başiımıza bela almayı bile göze alarak resmi bir veb siteyi çökerteceğiz...saygılar
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

Dem@

Alıntı yapılan: ugrunda_olurum - Nisan 19, 2007, 14:21:20
arkadaşım mesjın alınmıştır... 25 kişilik grubumuzla harekete geçiiyoruz..  "cyber-protest"in diğer üyelerine mesaj en kısa zamanda geçecek ve resmi sitesi olan hürriyet.com.tr en yakın zamanda ilk önce uyarı trojeni ve daha sonrada Patlatılacaktır.!! saygılar

cyber-protest[/b]

arkadaşlarında sende kolayca yakalanırsız yaptığınız iş mantıklı değil ki normal mail atın şikayetinizi dile getirin bu şelide gelen maillere duyarsız kalmazlar ama site çökertme trojan gönderme kimseye yakışmaz

Dem@

saçmalıyosun kusura bakma ama site göçerttinde ne olcak sana madalya mı takacaklar? eline ne geçecek o kadar tepki vermen gereken şey varken uğraştığınız şeye bak ya yaşın kaç senin?

nbacem

Alıntı yapılan: dem@ - Nisan 19, 2007, 14:33:58
saçmalıyosun kusura bakma ama site göçerttinde ne olcak sana madalya mı takacaklar? eline ne geçecek o kadar tepki vermen gereken şey varken uğraştığınız şeye bak ya yaşın kaç senin?
trepkiden anlasayrdı bunu 4 senedir yaparlardı bu 1 değil 2 değil..biz resmi bir takımız geçen hafta en milliyetçi takım diye bizi 2.sırada gösterdiler ve bizde buna layık olmaya çalışıyoruz..25 kişi bir siteyle bir haberle başa çıkamıyorsa biz lanet olsun bize...ama tabiiki öncelikle maille durumu bildireceğiz...gerekirse hatta sizin düşüncelerinizi koyacağız..saygılar..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

Dem@

bence uygun bi dille mail atın diyorum tepkisiz kalmazlar

nbacem

tepkisiz kalacaklarını adımız gibi biliyoruz ancak işin kuralına uyması açısından tabiiki öncelikle maillle durum bildirilecektir.ancak tabiiki kanıt olması llazım bu yüzden konuyu açan arkadaşımızdan haberle ilgili kaynağı ve haberin içeriğini öğrenmek isteiyorum buraya yazsın lütfen..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

2 dia 2 muerto

Bu adamlar tımdı dımı tabı canım ya hem de bu vatan ıcın olur bunlar... ama lafta

mertcan

valla bana kalırsa hekleyin gitsin...

az bile olur yaptıklarının yanında...

nbacem

Alıntı yapılan: Palermo! - Nisan 20, 2007, 11:41:27
Bu adamlar tımdı dımı tabı canım ya hem de bu vatan ıcın olur bunlar... ama lafta
uyarı mesajı gönderildi bile..cevap verirler yada vermezler bizi ilgilendirmiyor rica ettik uygun bir dilleinsanların hoşlanmadığınıda söyledik artık bakacaz cevaplarına..ayrıca kimveyi inandırmak zorunda değilliz inanmayanlar..  http://muratkarayilan.com un ne hale geldiğine bakabilirler..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

mertcan

valla siteyi mükemmel hacklemişsiniz helal olsun
bravooooo

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

mertcan

bi ricam var fenerin sitesini de hackler misiniz ;D