Ana Menü

Ceyhan'dan İnönü'ye...maceraya bak..

Başlatan nbacem, Nisan 18, 2007, 16:25:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nbacem

Üçüncü Futbol Ligi 1. Grup takımlarından Ceyhanspor'da oynarken geçen sezon Beşiktaş PAF takımına transfer olan ve Runje'nin tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edilmesi, Murat Şahin'in de sakatlığının ardından A takımla antrenmanlara çıkan İrfan Sezgin Selçuk, sevincini babasıyla paylaştı.

18 yaşındaki İrfan Sezgin Selçuk, A takım kadrosuna çağrıldığını öğrenmesinin ardından Adana'nın Ceyhan ilçesindeki, kendisi gibi Ceyhanspor'un eski kalecilerinden olan babası Halit Selçuk'u telefonla arayarak müjdeyi verdi.
Baba Selçuk, ''Haberi kendisinden aldığımda önce baba olarak, sonra da Ceyhan adına büyük gurur yaşadım. Oğlumun, görev verilmesi halinde Beşiktaş kalesinde başarılı olacağına inanıyorum'' dedi.

AA muhabirinin görüştüğü kaleci İrfan Sezgin Selçuk da Kırgızistan Süper Ligi lideri Dordoi Dynamo ile önceki gün İstanbul'da yaptıkları özel karşılaşmada, PAF takımının kalesini 90 dakika koruduğunu anımsatarak, ''A takım kadrosunda kaleci sorunumuz olduğu biliniyor. Yöneticilerimiz maç sonrasında beni A takım kadrosuna dahil ettiklerini bildirdiler. Bu duruma çok sevindim'' diye konuştu.

Bir yıldır PAF takımında kalecilik yaptığını anlatan Selçuk, şunları kaydetti:
''Beşiktaş gibi büyük bir takımın A kadrosunda 66 numaralı forma ile oynayacağımı duyduğumda çok mutlu oldum. Bu hafta sonu karşılaşacağımız Antalyaspor maçında görev verilmesi halinde elimden geleni yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.''
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

carsi52

İnşaallah güzel kalecilik yaparda hem o hem beşiktaş klübü kazanmış oLur.
Bölünür senin için uykular!

nbacem

www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

deLgadooo1903

ya gercekten arkadasLar ınsallah bu bır ılk olur gencLerın onude acılır tek temennımız bu bız gencLerı yetıstıreLım şampiyonlukLarın ardı arkası kesıLmez ınan buna RUHUMUZ YETER

emir_carsi

inşallah iyi kalecilik yapar
bu da fenerasyona KAPAK OLUR!

2 dia 2 muerto

Macera ama cocuk calısarak buralara gelmıs.
Oynarsa guzel oynayacagından emınım

nbacem

Alıntı yapılan: Palermo! - Nisan 19, 2007, 10:50:40
Macera ama cocuk calısarak buralara gelmıs.
Oynarsa guzel oynayacagından emınım
kanka senin adında cem galiba benimkide cem.. nese konumuz bu değil :):) ya çocuk hak ederek gelmiştir bu kesin ama ayn yaştaki ve düzeydeki oyuncularla mücadele ediyordu hep..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

2 dia 2 muerto

Adım Faruk SAFAK
Unutmaki Casillas Real'ın kalesıne gectıgınde 17 yasındaydı ve yası tutmadıgından ehlıyet alamamıs ıdmanlara otobusle gıden bır futbolcuydu

nbacem

evet ama her 17 yaşında kaleye geçen adam casilllas gibi olacak demek değil bu.
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

2 dia 2 muerto

Casillas ıcınde aynılarını dıyordular cocuk falan ama yaptı.Bulundugu mevkıye calısarak geldı.
Unutmakı kalemızı koruyacak olan o COCUK U 17 Milli takım kalesını koruyor

nbacem

ya kardeşim bizde bişi yapamaz bu nası biris.1! diye bişi demiyoruz başiktaşta oynuyorsa elbette hak ederek gelmiştir ama yinede seninde benimd içimizde bir korku bir endişeyle çıkacağız..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

2 dia 2 muerto

Arkadasım ben benım ıcımde korku yok mu dedım.
Casıllasa nasıl guvendıyseler bızde ona oyle guvenıcezz

nbacem

tabiiki güvenimiz tam..güvenmek zorundayız..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

keskinli

insaallah ileride kendini gösterme sansi bulur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin