Ana Menü

Derbi Biletleri Satışa Çıktı

Başlatan nbacem, Nisan 17, 2007, 21:28:41

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Timurlenk

nbacem

önümüzdeki sezon kapalıdan kombinem kesin abi kombinesiz olmuyor..bu sene maddi kriz yaşadım da.. :):):) ondan alamadım ama seneye en kralından alacaz..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

ugur24

capitol biletix uygundur..pek fazla kimsenin olacağını tahmin etmiyorum orada..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Timurlenk

Alıntı yapılan: ugur24 - Nisan 18, 2007, 22:37:49
capitol biletix uygundur..pek fazla kimsenin olacağını tahmin etmiyorum orada..

beyler bilet satışı hemen yapıldığı için bilet kalmadığı zaman hiçbir yerde kalmıyor.

uzun lafın kısası kim önce bileti bastırırsa,tabi ilk sıraya geçmek için erken gitmek lazım

emir_carsi

zaten böyle oluyor saraçoğlunda derbi fiyatları
beklenen fiyat
saol bilgi için

Timurlenk

beyler bu arada biletlerin cuma günü çıkma ihtimali var eğer yakınınızda biletix gişesi varsa cuma günü uğrayın.eziklerle aynı saatte çıkabilirmiş.

Timurlenk

beyler kadıköy'e gelmek isteyenler bu yazıyı özellikle okusun,okutsun !

biletixte genel satış yazıyor yani bizede çıkacak anlamına geliyor.şimdiden hazırlayın kimlik fotokopilerinizi cuma günü saat 10:00 da satış başlayacak.bende o saatte sınavda olacağım umarım bilet bitmez

nbacem

Alıntı yapılan: Bobbo13 - Nisan 19, 2007, 01:28:15
beyler kadıköy'e gelmek isteyenler bu yazıyı özellikle okusun,okutsun !

biletixte genel satış yazıyor yani bizede çıkacak anlamına geliyor.şimdiden hazırlayın kimlik fotokopilerinizi cuma günü saat 10:00 da satış başlayacak.bende o saatte sınavda olacağım umarım bilet bitmez

arkadaşlar en rahatı bakın ciddiyim istanbulun neresinde olursanız olun "CEVAHİR Alışveriş Merkezi"nden extra ücret ödemeden rahatca temin edebilirsiniz..bn öyle yapacağım evimde yakın..vevahirde ilk giriş katında en dibe yürüyün sağa dönün hemen karşınıza çıkıyor.. saygılar..ben cuma günü 9 da orda olacağım...sanırım..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

nbacem

www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

nbacem

arkadaşlar bu gün yani perşembe günü satışa çıktı biletler +

Fortis Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile Beşiktaş takımları arasında 26 Nisan Perşembe günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılacak yarı final rövanş maçının biletlerinin genel satışına yarın başlanacak.

Fenerbahçe Kulübü kongre üyeleri ve taraftar kart sahipleri için 17 Nisan Salı gününden itibaren satılmaya başlanan derbi maçın biletleri yarın saat 10.00'dan itibaren Biletix bayilerinden sarı-lacivertli taraftarların alımına sunulacak.

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki Fortis Türkiye Kupası yarı final rövanş maçının bilet fiyatları şöyle:

Fenerium alt D blok: 350 YTL

Fenerium alt G-E blok: 240 YTL

Fenerium alt B-F blok: 200 YTL

Fenerium alt A-G blok: 150 YTL

Fenerium üst: 100 YTL

Migros ve Telsim kale arkası tribünler: 45 YTL

bbüyük ihtimal bizimkide çıkmıştır..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

unicorn

Mesajda kendin de yazmışsın yarın çıkacagını ama bşalıkta bugun yazıyor yanlış yonlendirme insanları... Genel satış yarın saat 10.00 dan itibaren başlayacak.
Bizimki de maçtan bir gün önce satışa çıkar büyük ihtimal.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

nbacem

ya yanlıi yönlendirme diil biletix ve saraçoğlu stadından bu gün satışa çıkıyor..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

ugur24

öyle bir başlık atmışsınki gerçek sandım..şimdi aradım biletix'i..bizim biletlerin ne zaman çıkacağı daha belli değil..

unicorn

Alıntı yapılan: unicorn - Nisan 19, 2007, 13:35:51
Mesajda kendin de yazmışsın yarın çıkacagını ama bşalıkta bugun yazıyor yanlış yonlendirme insanları... Genel satış yarın saat 10.00 dan itibaren başlayacak.
Bizimki de maçtan bir gün önce satışa çıkar büyük ihtimal.
Alıntı yapılan: ugur24 - Nisan 19, 2007, 13:55:37
öyle bir başlık atmışsınki gerçek sandım..şimdi aradım biletix'i..bizim biletlerin ne zaman çıkacağı daha belli değil..
Şekil A. Umarım anlamışsındır ne demek istediğimi ;)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !