Ana Menü

Runje'ye yönetim uyarısı

Başlatan eRe, Nisan 16, 2007, 15:54:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Sakaryaspor-Beşiktaş maçı geride kalırken akıllarda kuşkusuz Vedran Runje'nin tavırları kaldı... Arjantinli futbolcu Cangele'yle birbirine giren Hırvat file bekçisi, Tangocu'nun boğazına sarılmış; 90 dakika bitiminde de Yeşil-Siyahlı tribünlere önce eliyle iki işaretini yapıp ikinci lige gittiklerini ima etmişti. Küfürlü tezahüratlar üzerine çılgına dönen Runje, eliyle cinsel organını işaret edip büyük tepki toplamıştı.

Murat da sakat

Bu görüntü üzerine Beşiktaş Yönetimi ayağa kalktı... Vedran Runje'nin tavırlarından rahatsız olan idareciler durumu masaya yatırdı ve Hırvat file bekçisini sert bir şekilde uyarma kararı aldı. Ayrıca hakemin, Runje'nin tavırlarını rapor edip, etmediğinin bilinmemesi de endişe yarattı. Ligde kritik haftalara giren Beşiktaş'ta yedek kaleci Murat Şahin'in de sakatlığının bulunması, Siyah-Beyazlılar'ı endişelendiriyor.

Kaynak : Fanatik
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

1903-BJK-1903

Dem@

Dem@

bende bunu anlamıyorum gene fanatiğin haberi ama doğruluk derecesi varmıdır bilmiyorum bide bi olaya aklım ermiyo üst üste başarı sağlayınca el üstünde tutuluyo ya 1 gol yiyince tavır alınıyo bu kadar saçma bişey olamaz  runje ligin 2.yarısında kendini gösteriyor ben beğenmememe rağmen şuan her hareketi bizim için önemli runjenin şampiyonluğa 6 maç kaldı ki bu maçlarda da kalitesini bir kez daha göstereceğine inanıyorum umarım ceza almaz nasılda görmüşler hareketi hemen kolpa basın görmek istediğinizi yazın kritik an ama umarım ceza gelmez

ugur24

runje yaptığı hareket nedeniyle ceza almaz inşallah..hemende nasıl görmüşler yaa ? saniyelik bir hareketti.. ;D

1903-BJK-1903

Beşiktaş lisanslı ürünlerini satın almak için tıklayın

Tigana yine aynı!
Fransız teknik adam her zaman olduğu gibi yine oyuncuları suçladı

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, Sakaryaspor beraberliğinin ardından faturayı oyuncularına kesti. Sakaryaspor beraberliği Beşiktaşlıların tadını tuzunu kaçırdı. Haftalardır el üstünde tutulan teknik direktör Jean Tigana, yeniden eleştirilerin odak noktası haline geldi. Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot, dün Fransız çalıştırıcı ile bir toplantı yaparak, önce sitemlerini iletti, ardından maçla ilgili ayrıntılı rapor istedi

ugur24

Alıntı yapılan: dem@ - Nisan 16, 2007, 16:02:39
bende bunu anlamıyorum gene fanatiğin haberi ama doğruluk derecesi varmıdır bilmiyorum bide bi olaya aklım ermiyo üst üste başarı sağlayınca el üstünde tutuluyo ya 1 gol yiyince tavır alınıyo bu kadar saçma bişey olamaz  runje ligin 2.yarısında kendini gösteriyor ben beğenmememe rağmen şuan her hareketi bizim için önemli runjenin şampiyonluğa 6 maç kaldı ki bu maçlarda da kalitesini bir kez daha göstereceğine inanıyorum

yönetim runje'nin ceza almasından korktuğu için uyarı vermiş ona..yanlış anlaşılma var demet.. ;)

Dem@

heeeeeeeeeee  anladım şimdik ya zaten hayatımız şu 6 maça bağlanmışken ayağımızı kaydırabilirler demi :)

[KralKartal]

Alıntı yapılan: 1903-BJK-1903 - Nisan 16, 2007, 15:56:38
MERHABA MILLET NASILSINIZ

gereksiz MESAJLAR attigindan dolayi 3 gun NO post verilmistir..
uyarilariniz icin tskler..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Runje hep böle beşiktaş değilken fenerede yapmıştı ;D
Bölünür senin için uykular!

ugur24

allahın cezası santra runje'nin hareketini gösterdi..kesin ceza gelecek..murat şahin'de sakat..kötü olur bu.. :-\

emir_carsi

ulan runje yi hareketinden dolayı tebrik ediyorum

ama keşke yapmasaydı hele böyle kritik bir dönemde...

eRe

tv de goruntulere gore ceza gelırse o zaman en basta fenerın trıbunlerdekı olaydan sahası kapanması gerekırdı.
ben tv den ceza vereceklerıne ınanmıyorum.verırlerse o zaman ortalık karısık bır yıgın dosya cıkar karsılarına ceza verılmesı gereken
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

emir_carsi

ayrıca runje ye tüküren adama da ceza verilmesi lazım o zaman

nbacem

yeter artık nedir bu bjk ye ceza verme şeyi ya hobi olmuş milllette..bjk ulan..!! bn runjenn yerinde olvaydım cangeleyi .................................anladınız siz onu....runje kafasına takmaz inş.antalya maçından kes,in ama kesin galibiyet gerekir..tigana efendi artık para yemek veya basına sadırmayı bırakım işine baksın bnce..yolun sonu görünüyor......
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com