Ana Menü

Beşiktaş Kaybı ÖNemsemiyor..Bence yanlış yapıyor sizce..

Başlatan nbacem, Nisan 16, 2007, 14:06:40

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nbacem

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ertuğrul Kumcuoğlu, şampiyonluk şanslarının devam ettiğini söyledi. Siyah-beyazlı kulübün onursal başkanı Hakkı Yeten'in anma töreni sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kumcuoğlu, kulüp olarak diğer rakiplerin aldığı sonuçlarla ilgilenmediklerini ifade ederek, ''Her maça galibiyet amacıyla çıkıyoruz. Zaman zaman puan kayıpları da yaşayabiliriz. Şampiyonluk şansımız devam ediyor. Sadece bu yıl değil, gelecek yıllarda da şampiyonluk konusunda iddialıyız'' diye konuştu.

Asbaşkan Levent Erdoğan ise Sakaryaspor'a teşvik primi verildiği dedikoduları konusunda ''Benim kulağıma böyle bir şey gelmedi. Gayet güzel bir maç oldu. Puan kaybından dolayı üzüldük. Neticenin o şekilde olmamasını istiyorduk. Ama yolumuza devam ediyoruz'' dedi. Erdoğan, eski teknik direktörleri Vicente Del Bosque ile tazminat konusunda yaşadıkları sorun ile ilgili kararı beklediklerini ve sonucun kendi lehlerine olacağına inandıklarını söyledi.

Arkadaşalr ya Fenerbahçe Vesteli YEnseydii hadi onu geçtim.Galatasayda 3-1 lik bi galibiyet aldı kayseride yandi iyice ateş altıdayız..Bir Puan Kaybı bizi 2-3 sıra aşağıya ataiblir..Dikkat Lütfen..her amaça Tıklık Tıklım Dolu Tribünler Görelim..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

emir_carsi

eğer fener yenseydi yine aynı cümleleri kurabilecek miydi bakalım!!!

Dem@

Alıntı yapılan: ugrunda_olurum - Nisan 16, 2007, 14:06:40

Arkadaşalr ya Fenerbahçe Vesteli YEnseydii hadi onu geçtim.Galatasayda 3-1 lik bi galibiyet aldı kayseride yandi iyice ateş altıdayız..Bir Puan Kaybı bizi 2-3 sıra aşağıya ataiblir..Dikkat Lütfen..her amaça Tıklık Tıklım Dolu Tribünler Görelim..

ben sana katılmıyorum ki hiç bir maçta boş tribün görmedim tribün dolunca beşiktaş her maçta kazanıyo diyede bi kaide yok arkadaşım biz olmasakta ne diyoruz ruhumuz yeter yada sewinmek için sewmedik biz bu takımı

nbacem

tabiik ruhumz yeter...herlade ole düşünmevem maçlara gitmezdim.izlemezdim..knka 12 maçtık inönüde yenilmiyoruz..arkadaşım bunu solemek ivtedim.iböbü cehennemi diyoruz..boş olunca tabiiki kötü futbol olur..ayrıca fener yenveydi.imbilir neler çıkacaktı..konuşması gerekmeyenler bile konuşacaktı..özellikle fenerin süreklşi konuşam bi adma vrya basın tplantısı fln düzenlio ona kıl oluyorum ya bi kaşık suda boğasım gelio...Ydiremiyovanız çekilin kardeşim...
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

vaLentIno`Rossi

Yaa Arkada$Lar Tmm $ampiyonLuk Yarı$ındayIs ama ßu $ekiLdemI yha $ampiyonLuğa oynayan takIm ßu $ekiL o-1 in Üstüne yatarmI yha anLamIorum üsteLik Rakip 1o kişiyken ßana ßiri söLesIn!!!GoL yedikden Sonra 4 pozisyon ßuLduk ßunnardanda 3ü NettI.Tam TatanGAY Lar Kopma aşamasIna gelmiş taraftar yönetIm Istıfa Dio o an takIm kopmuş at oyundan Dü$mü$ at ßari ßitane Daha öLe yat.!ßaki Mercimek o CangeLeyI yürütüo TopLa karI$ık vur ayagIna.ßence ßu kaçan 3 PuanIn sorumLusu 1-ßurak(Net PozisyonLarI atamadı) 2-ßaki Mercimek(soL taraf koridor gißiydi) 3-kLeßerson(FuLL top Kayßı+Adam çok Rahat yha SankI pLaj FutßoLu oynuo)in$.Lah AntaLya macInda 1o numara top oynarIs FarkLı ßiter Çünki Antepde Puan aLıcak bu Hafta EzikLerden yhoqsa potaya Inıcek.ßu Hafta Fark hIc Inmese ßiLe 2 Puana Inıcek Herkes EmIn oLsun ßuna..!!!Her$eye Rağmen A$IĞIM SANA BEŞİKTAŞK.!
Sar yapI$tIr ßenIde aLı$tIr ßo$ KafaLar Mezara yakı$Ir!`Atam İzindeyIz Hergün PiizdeyIz`KraL çArsI.--uLan!