Ana Menü

Öfkem Tiganaya

Başlatan cenkçarşı2006, Nisan 14, 2007, 21:15:43

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

ben yazı yazarken kımsenın profılıne gırıp yasına bakmıyorum.o yuzden dolayıda ne abı terımı kullanıyorum cogunlukla ne de baska bısı.
ben burda FORUM oldugu ıcın dusuncelerımı paylasıyorum.ve bu da en dogal hakkım
bende BESIKTASIN basarısını ıstıyorum
zaten ıstemeyen adamda burda yorum bıle yapmaz.
ama eger BESIKTASLILIK degerlerımız elestırılırse kımse bırbırını tanımıyor.kımın ne kadar baglı oldugu guzel sozlerde degıldır.herkes baglılıkları fazladır kı.cevremdekı herkes benım ıcın BESIKTAS anlamını bılır.
aıleme kufur anlamına gelır BESIKTAS ıma hakaret.
yasım 19 abı olarak saygı gosterırım benden buyuklere
kucuklerede kardesımmıs gıbı
ancak forumda ıstedıgım dusuncelerı yazarım.yoksa burda ısım ne

sadece abı dememı ıstıyorsanız.o sekılde yaklasmadıgım ıcın ozur dılerım.ancak DUSUNCELERIM konusunda adı ustune benım DUSUNCEM
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

bekartal21

ya arkadşlar biz ne dönemlerden geçtik sadece bu hafta şansız bi kayıp oldu buyuk öfkelere kapılmayalım bence sakin olmak yakışır bize.
TRİBÜNCÜSÜN DEDİLER KIZ VERMEDİLER

yuNuS1903

ben hocamızın tek şu huyuna kızıyom burağı neden oynatıyor onun yerıne BoBo var onu oynatsın..

toygarcana

arkadaşlar çok üzüldüm, çok kötüyüm nolur beni teselli edin, birileri çıksın yine de şampiyon olucaz desin!!! of Allah'ım offfff!!!
bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ!!!

eRe

Alıntı yapılan: toygarcana - Nisan 15, 2007, 00:05:16
arkadaşlar çok üzüldüm, çok kötüyüm nolur beni teselli edin, birileri çıksın yine de şampiyon olucaz desin!!! of Allah'ım offfff!!!

olucaz kardesım olucaz.ınsallah derbı serısınden febe hep maglup cıkacak.
bu mac ders olucak
bundan sonra bole sacma sapan yatmıycaz golun ustune
ınsallah bundan sonra akıllı davranıcak herkes.
su febeyı 2 mactada yenelım zaten onlar moralman cokuse gecıp bıtecekler
www.erdemeksi.com

carlito1903

BENCE TİGANA ŞUAN LİGİN SON 5 SIRASINDAKİ TAKIMLARA KAYBETTİĞİMİZ PUANLARA BAKSIN ŞAMPİYONLUĞUN GİTMESİNİN NEDENİ ORDA GİZLİ...........
vestel manisa..3 puan
erciyes....2 puan
sakarya...4 puan
top.....9puan
YETERİNCE AÇIKLAYICI BENCE.....
TİGANA KÜRDANIYLA İLGİLENDİĞİ KADAR İLGİLENMİYO TAKIMLA......YAZIK ÇOK YAZIK

xxdoggyxx

sampiyonluk gitti mi haberim yok ya ilk 5-6 hafta buragi göklere kim cikartti attigi deparlarla calimlarla gollerle biz kac mactir böyle skorun üstüne yatiyoruz niye hic topic acilmadi öfkem tiganaya diye üzülmez sakat sedefin mac eksigi var bakiyi oynatti adam son haftalardada iyiydi golde onunda hatasi yok dogru olani yapti tek hatasi boboyu bastan oynatmamasiydi ama burakla basladi diyede kizamayiz belki antremanlarda burak süperdi bobo cok kötüydü hangimiz biliyoruz ??
18.03.2007

eRe

Alıntı yapılan: xxdoggyxx - Nisan 16, 2007, 15:42:08
sampiyonluk gitti mi haberim yok ya ilk 5-6 hafta buragi göklere kim cikartti attigi deparlarla calimlarla gollerle biz kac mactir böyle skorun üstüne yatiyoruz niye hic topic acilmadi öfkem tiganaya diye üzülmez sakat sedefin mac eksigi var bakiyi oynatti adam son haftalardada iyiydi golde onunda hatasi yok dogru olani yapti tek hatasi boboyu bastan oynatmamasiydi ama burakla basladi diyede kizamayiz belki antremanlarda burak süperdi bobo cok kötüydü hangimiz biliyoruz ??

bence tıgananın hatası kadro secımınden cok
1-0 ın ustune yatmak.defansa cekılıp top cevırmek
kanatlardan 1 kısının bıle ılerı cıkmasını yasaklaması
1 gol atıp 2-0 gıbı rahat skorla macı bıtırmek yerıne 1-0ın ustune yatmaya calısması
www.erdemeksi.com