Ana Menü

Oynanan futbol

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Nisan 13, 2007, 18:07:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

Takımımızın oynadıgı futbol hakkında ne düşünüyorsunuz?...bence cok kotu manu hafta içinde neler yaptgı ortada 7 tane romaya dunyanın en iyi savunma yapan ulkesinin takımına, adamlar bizim tam tersimiz...oyuncuların hepsi hızlı anında cogalabliyorlar...bizde ilerde adam yok kontra bile yapamıyoruz...zor oluyor..rico ve delgado yavas oyuncular...iyiler ama yavaslar..

yani bu oyunla avrupada hiçbir yere gidemeyiz..hızlanması gerekmiyor mu?
YÖNETİM İSTİFA !!!

unicorn

Oynadığımız futbol çok iyi değil ama hep sölüyorum yine de söylicem bu saatten sonra 3 puan önemlidir benim için. Gol de yemiyoruz daha ne isteyebilirim ki. Geriden kalan maçlarımızın hepsini yarım-sıfır bile kazansak şampiyoluk varsa sonunda razıyım.
Ayrıca Man. United örneğin yanlış bence yani bu konuyu onla bağdaştırmaman gerekir.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ist.hatirasi/3-4

dogru 3 puan suanda en önemli sey ama bi yere kadar 3 puan alarak gideriz..önemli olan oyundur...oynadıktan sonra 3 puanıda zaten alırsın! şampiyonlugu zaten alırsın...oynamana bile gerek olmaz..rakip zaten korkar senden!

baglıyacak baska takım digerlerinin oyunları ortada sen sampiyonlar liginde ceyrek finaldesin ve 7 gol atıyorsun bunu örnek vermicezde kimi vercez!
YÖNETİM İSTİFA !!!

eRe

bız suan en onemlı seyı yapıyoruz gol yemıyoruz.ve bı sekılde gol atmaya calısıyoruz.gol yemedıgımız surece kaybetme sansımız kalkıyor kı zaten golde atıyoruz.
3 puanı savasarak alalım derken kaybedebılırızde.bence kontra yemek yerıne kontra atmak daha ıyı suan.ayrıca manu ornegı vermıssın yunanıstan ornegıde verebılırdın.yanı her takımın stılı farklı.onemlı olan basarı.bence bız bu taktıkle basarıyı saglıyoruz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Takım erdemin dediği gibi gol yemiyor artık kolay kolay.Kötü oynuyoruz ama kazanıyoruz bu futbol ile avrupada bişey yapamassın ama futbolcularda farkındadır bu durumdan.
Bölünür senin için uykular!

Kartalizmatik

bir takım kötü oynayarak kazanıyorsa o takımdan korkulur..geçmişte takmlar hep kötü oynayarak şampiyon oldu bizim 100. yılımız hariç
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

unicorn

Bu saatten sonra önemli olan iyi ya da kötü futbolla 3 puan bence. İyi oynayan takımın her zmaan kazanabileceğine inanmıyorum.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ist.hatirasi/3-4

rize maci bi sekilde aldık herkesin yuei azında runjenin kurtarısları savunmada aksıyor zamn zaman...tamam gectik bu seneyi seneye ne olacak!!!gsdede gecen senelerde onemli olan 3 puandı..aldı aldı sampiyon oldu..sonuc...avrupaı gorduk:..2 gunluk basarılar olmamalı..sürekli..
100.yıl diyoruz...lucescu belli bişey vardy...tigana kac yıldır burada...ortada ne var!!sezon bitecek...en iyi ornek manu gayet iyi sistemleri var..top kactı mı arkadan biri geliyor..ilerde cogalabiliyor...gol attı mı geliyor...devamı..bizde tam tersi biraz onlara bakarak ornek almalıdır.bizde attı mı nedense yatıyorlar ustune bunu anlayamıyorum....
YÖNETİM İSTİFA !!!

eRe

Alıntı yapılan: ist.hatirasi/3-4 - Nisan 13, 2007, 23:16:24
rize maci bi sekilde aldık herkesin yuei azında runjenin kurtarısları savunmada aksıyor zamn zaman...tamam gectik bu seneyi seneye ne olacak!!!gsdede gecen senelerde onemli olan 3 puandı..aldı aldı sampiyon oldu..sonuc...avrupaı gorduk:..2 gunluk basarılar olmamalı..sürekli..
100.yıl diyoruz...lucescu belli bişey vardy...tigana kac yıldır burada...ortada ne var!!sezon bitecek...en iyi ornek manu gayet iyi sistemleri var..top kactı mı arkadan biri geliyor..ilerde cogalabiliyor...gol attı mı geliyor...devamı..bizde tam tersi biraz onlara bakarak ornek almalıdır.bizde attı mı nedense yatıyorlar ustune bunu anlayamıyorum....

bızım su ankı kadromuz cok gec.gs ılede tartısmamız lazım.ayrıca sımdıden seneye nası oynarız dıye dusunursek hata yaparız.suan sampıyonluga gıdıyoruz ve bugunun oyununu sonucunu ele almamız lazım.ve takım SAMPIYONLUGA GIDIYOR
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Kötü oyununu sakarya maçındada sürdürdü.Böyle bakalım bu futbolla nere kadar gidicez bu futbolla 2.lik bile gidebilir.
Bölünür senin için uykular!

yuNuS1903

kötu oyundu yıne 1-0 bitecektı ama bu kez havalndılar defasn boş bırakıldı vee bunu sonuncunda gol yedik vee şampiyonluk %75 giti gibi

ist.hatirasi/3-4

kötü oyun bu kadar 10 kiişi sakaryaya 1 gol attıktan sonra ustune yatmak?!? oyunu kotulestirmek! nedn atmıyorsun sezon sonu bize averaj lazım olmayacak mı? go yendikten sonraki baskıyı gordunuz...50 dakika neden yapamdılar?
YÖNETİM İSTİFA !!!

Ebubekir

Alıntı yapılan: ist.hatirasi/3-4 - Nisan 15, 2007, 22:39:28
kötü oyun bu kadar 10 kiişi sakaryaya 1 gol attıktan sonra ustune yatmak?!? oyunu kotulestirmek! nedn atmıyorsun sezon sonu bize averaj lazım olmayacak mı? go yendikten sonraki baskıyı gordunuz...50 dakika neden yapamdılar?

Bence bu Tigana'nin sucu. Tigana takima devre arasinda dese 2-3 yapin oyunu rolantiye alin dese ne güzel olacakti. Ama golü yedikden sonra gördükki istedigimiz zaman baski yapabiliyoruz.
Kaleci Martinezinde hakki'ni yememek lazim . Runje'ye her konu'da 10 basar..
bizler inandik . Lig ve Kupa sampiyonu Besiktas.

BjKli_10-ur

Bu kadro bozulmasın ya da sadece gerekli olan yerlere 1,2 takviye yapılsın sonra görün bu takımı şu anda bir şeyler söylemek yanlış bence
Sensiz geçen günlerin ...

keskinli

bence kötü oynamiyoruz.maalesefc rezil bi futbol oynuyoruz.
ligin alt siralarindaki takimlar bile bizden iyi oynuyorlar!!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin