Ana Menü

bidaha maca gitmicez...

Başlatan onur_28, Nisan 12, 2007, 00:46:21

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onur_28

bidaha maca gitmicez evet bu sözler bugunku macı yeni acık tribünde izleyen iki kuzenime ait biz belki kapalıda rahatız ama bugun devre arasında amigo mustafanın yanından gelen bi kişi üstünde yeşil esofman varmıs yeni acık orta katta gelip kafa tutmus herkeze bagırcaksınız ulan .............. die küfürler yagdırmıs ve insanlar tepki gosterince gene aynı yerden bir grup gelip noluyor felan falan die ona sahip cıkmıslar bugun bunu yapanlar kendi taraftarına küfür edenler ve edene sahip cıkanların eziqlerin taraftarından ne farkı varki??nolursa olsun o yanındaki bayanın gozu onunde herkesi iceren kufru gururuna yedirememiş ve bidaha asla maca gitmeyeceklerini soyledi simdi belki diyeceksinizki eee bize ne bundan ama bugun rahatca bunu yapan yarında gelir döver veya dahada ileri gider....o kısımda olan arklara sesleniyorum yılan kucukken gereken yapılsın yoksa bu yılan buyur herkeze zararı dokunur...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

carsiköln

Alıntı yapılan: onur_28 - Nisan 12, 2007, 00:46:21

bidaha maca gitmicez evet bu sözler bugunku macı yeni acık tribünde izleyen iki kuzenime ait biz belki kapalıda rahatız ama bugun devre arasında amigo mustafanın yanından gelen bi kişi üstünde yeşil esofman varmıs yeni acık orta katta gelip kafa tutmus herkeze bagırcaksınız ulan .............. die küfürler yagdırmıs ve insanlar tepki gosterince gene aynı yerden bir grup gelip noluyor felan falan die ona sahip cıkmıslar bugun bunu yapanlar kendi taraftarına küfür edenler ve edene sahip cıkanların eziqlerin taraftarından ne farkı varki??nolursa olsun o yanındaki bayanın gozu onunde herkesi iceren kufru gururuna yedirememiş ve bidaha asla maca gitmeyeceklerini soyledi simdi belki diyeceksinizki eee bize ne bundan ama bugun rahatca bunu yapan yarında gelir döver veya dahada ileri gider....o kısımda olan arklara sesleniyorum yılan kucukken gereken yapılsın yoksa bu yılan buyur herkeze zararı dokunur...

sonuna kadar katiliyorum kardes, gecmis olsun bu arada
Inadina Beşiktaş

Timurlenk

kapalıda da maç izlenirken öne doğru millet itekleniyor yapılanlar çok ayıp

mdc

Kendimi bildim bileli açıkta bağırmayanlara küfür ile karşılık veriliyor.
Sene başından beri o kadar çok yüz verdilerki fazla havalandılar.

BİRAZ GERİDEN GELİN !
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Delirdik

kutunun kafası bi miLyon
geç yana yanda izLe veya desteğini ver
rahat rahat!

bugün ne ter içinde kaLdım ne de acayip yorgun hissediyorum
oysaki aynı şekiLde geçti maç..
kutuda ayakta durmaya çaLışırken gücün bitiyor zaten :s

açıkta oLanLara ise yine açık çözüm getircektir. küfür edeni indirceksin abi aşaya
koskoca açık iLLa arkanda oLan çıkar ::)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

siyahbeyaz1903

bügün kapalı üst göbek aşağı uçuyordu valla ne oldu anlamadım bende allah korudu valla
BEN SANA OLAN AŞKIMA AŞIĞIM BEŞİKTAŞIM!!!

Çarþý Ulan !

maLesef Türkiyede böLe.kötü bi oLay geçmiş.keşke ortaya doğru gitseLermiş bayanLar.

onur_28

Alıntı yapılan: Venceremos - Nisan 12, 2007, 01:01:11
Kendimi bildim bileli açıkta bağırmayanlara küfür ile karşılık veriliyor.
Sene başından beri o kadar çok yüz verdilerki fazla havalandılar.

BİRAZ GERİDEN GELİN !

aynısını soyledim bi kişi kalkıp sen bukadar insana nasıl kufur edersin dese herkez ayaklanırdı dedim birisi cocugu kolundan tutar tutmaz hemen aynı yerden(amigo mustafanın oradan)bi grup daha gelmiş ve noluyor felan falan demişler aynı sekilde aynı gruptan olan kişiler alttanda tepki gostermiş yani bir kişi birisine vursa butun tribün birbirine girecek demekki ayıp yaptıkları...nolursa olsun mabedim artık 2 kartalı kaybetti bidaha hayatta gitmem maca diorlar...
Yok Böyle Bir Aşk

carsi52

Çok haklısın kardeş herkesin bi dilinde mustafa var gidiyo ;D
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

kufur etmeyi birak harac alanlarda var..

BEsiktas tribunleri son yillarda cok bozuldu..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CHEm !

birkaç çapulcunun yaptığı hatayı takıma yüklemek yanlış bence
gidin başka yerde izleyin en azından
son haftalarda takımın desteğe ihtiyacı var herkes böyle yaparsa işimiz var
dediğim gibi 1-2 adamın yaptığını bütün stada ve takıma mal etmeyin
desteğe devam..
Allah kitap Beşiktaş

Kartalizmatik

ben yeni açıktayım o kendini taraftar zanneden grup olmasa açık çok güzel kapalıya eşlik ediyor...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

siyahkan

bencede acık kapalıya eslık edecek ama...
SENSİZ GECEN GUNLERİN.....

onur_28

umarım en azından sadece bu sene boyle olmus olur gelecek senede aynı seyler olursa oranın tadı iyiden iyiye kacar...
Yok Böyle Bir Aşk

ist.hatirasi/3-4

küfürden once stada içkiyle girilmeme yaygınlastırılmalı...bazı insanlar kusana kadar içiorlar...herseyin adabı vardır..1-2 tane içersinde kusana kadarAbartıolar sonra oraya buraya satasıolar ve kavga cıkmna oranı yukseliyor!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!