Ana Menü

bidaha maca gitmicez...

Başlatan onur_28, Nisan 12, 2007, 00:46:21

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kartalizmatik

yeni açıktaki problemlerden biriside herkesin beste bilmemesi kimisi biliyor  kimisi bilmior kapalıda söylenen besteyi.bu yüzden uyumsuzluk oluyor..hayatında ilk defa maça gelen kardeşlerimizde var.yeni açığa gelen arkadaşlar besteleri ezberlesinler..
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

@LAYINA GİDER

ewt kimse beste bilmiyo sorun bitmiyor ya sağlam bi organizasyon yapılması lazım
mesela alen abi sene başında konuşm yapmıştı herkes fikrini ortaya atmıştı ve güzel bişey olmuştu izleyenler vardır öyle bir organizasyn lazım mustafaya duyrulur

onur_28

Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

YENİAÇIK

Alıntı yapılan: @LAYINA GİDER - Nisan 27, 2007, 23:20:42
ewt kimse beste bilmiyo sorun bitmiyor ya sağlam bi organizasyon yapılması lazım
mesela alen abi sene başında konuşm yapmıştı herkes fikrini ortaya atmıştı ve güzel bişey olmuştu izleyenler vardır öyle bir organizasyn lazım mustafaya duyrulur

bu konuda haklılık payınız çok arkadaşlar yanlız yeni açık olarak sezon başından buya abilerimizde katılımyla ayhan abi ve alen abininde katıldığı birçok toplantı yaptık. Geniş katılımlı toplantıları ise sezon sonuna yaklaştığımız için yapmamız çok zor ancak bu seneyi ne kadar kazasız atlatırsak türbün olarak ne kadar çok birlikte olabilirsek sezon birçok organizasyola sizlerinde fikirlerini alarak gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Beste bilinmeme olayın çözülmeside herşeyin çözülmesinin sebebi diye bahsettiğimiz birlik ve beraberlikle sağlanır.Beste bilenler birlik olursa toplu ses çıkar kapalıyla uyumlu tüm yeni açıkta söylemiş olur. Bundan dolayı herkesin elinden geldiği kadar yeni açık için elini taşın altına koymasını rica ediyorum. Lütfen yeni açığın cefakarları her maçta yerinizi alın ve birlik içinde bu çoşkuya bi ses katın... Sezon sonuna kadar alınan karar gereği ve abilerimizin isteği doğrultusunda orta kat numaralı köşedeyiz. Lütfen bizi bu birlik ve beraberlik savaşında yanlız bırakmayın. Beşiktaşın Beşiktaşlıdan başka dostu yoktur.

Sizlere inanıyor ve güveniyorum...

Sevgi ve Saygılarımla

Yeni Açık Amigosu
Mustafa

@LAYINA GİDER

geçti bolu pazarı diyelim seneye kaldı artık neyse artık idare edeceğiz 2.3 maç daha

gold_blue53

yenı  turemıs  ınsanlar cok  konusuyor  bırazda  bıraksınlar  abılerınesaygı  denen hıc  bıse  yok 

@LAYINA GİDER

Alıntı yapılan: gold_blue53 - Nisan 28, 2007, 20:18:32
yenı  turemıs  ınsanlar cok  konusuyor  bırazda  bıraksınlar  abılerınesaygı  denen hıc  bıse  yok 
kime bu sözler????

[KralKartal]

YENI TUREMIS demek zaten en buyuk saygisizlik..birde burda saygidan bahsediyorsak once bizler
saygili olalim, elestiri yapiyorsakta guzel bir sekilde bunu dile getirebiliriz...

Yeni turemis gibi sacma sapan, bir kelime duymadim..Ne demek yeni turemis ya??
Kufur edilse ondan iyi..Forumdan 1 hafta uzaklastirildin....

Once kendimiz seviyeyi saygiyi ogrenelim..

saygilar[/b]
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

@LAYINA GİDER

Alıntı yapılan: kralcarsi - Nisan 29, 2007, 00:35:30

YENI TUREMIS demek zaten en buyuk saygisizlik..birde burda saygidan bahsediyorsak once bizler
saygili olalim, elestiri yapiyorsakta guzel bir sekilde bunu dile getirebiliriz...

Yeni turemis gibi sacma sapan, bir kelime duymadim..Ne demek yeni turemis ya??
Kufur edilse ondan iyi..Forumdan 1 hafta uzaklastirildin....

Once kendimiz seviyeyi saygiyi ogrenelim..

saygilar[/b]
bu sözü bana mı demiş??

[KralKartal]

sana bana ona, bunu bilmiyorum ama forumda bulunan herhangi bi kisiye veya kisilere..
bu fark etmez.. uzatmaya gerek yok..

@LAYINA GİDER

tamam siz daha ii bilirsiniz bu tip olayları görebildiğinize sevindim

[KralKartal]

gorebildigimiz kadar gormeye calisiyoruz..
ama MODERATORE bildir Linki var, birsey olrusa
ordan bize bildirin bizde elimizden geleni yapalim,
yani herkes yardimci olsun lutfen...

@LAYINA GİDER

tamam ok uzatmayalım ii geceler

onur_28

biz sorun cozmeye calsııyoruz millet ban yiyor biraz daha dikkat edelim konustuklarımıza secerek kullanalım yazdıklarımızı...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

oscar_pascal

evet kapalıda arkadan ıtmeyelm ayagımın ustune fb macında 3 kısı dustu :S:S hala agrıo :@