Ana Menü

bidaha maca gitmicez...

Başlatan onur_28, Nisan 12, 2007, 00:46:21

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur24

ben yeni açığa gittiğim zamanlarda orada ecevit ve bülent vardı..tribünleri gayet iyi idare ediyolardı..hem tezahürat açısından hem abilik açısından..onlar bıraktı artık sanırım..son zamanlarda mustafa diye birisi türedi yeni açıkta..zannedersem kimse ondan ve tayfasından memnun değil..yeni açığı tüketmek üzereler..

unicorn

Konuyu açan arkadaşımı destekliyorum seni fakat bazı yerlerine de katılmıyorum. Şöyle ki;

öncelikle hiç kimsenin hiç kimseye bırakın küfür etmeyi lanlı lunlu konuşmaya bile hakkı yok. Orada tek bir amaç için toplanıyoruz ve gücümüz olduğunca da o amacı sonuna kadar kovalıcaz.

Fakat katılmadığım nokta "maça gitmeme" olayı. Sonuçta kimse oraya x bir kişiyi desteklemeye gitmiyor. Amaç Beşiktaş'sa "gavura kızıp oruç bozmayalım".

Alıntı yapılan: ist.hatirasi/3-4 - Nisan 13, 2007, 12:41:26
küfürden once stada içkiyle girilmeme yaygınlastırılmalı...bazı insanlar kusana kadar içiorlar...herseyin adabı vardır..1-2 tane içersinde kusana kadarAbartıolar sonra oraya buraya satasıolar ve kavga cıkmna oranı yukseliyor!!!

İkinci mesele de bu maalesef ki artık mesele haline gelemeye başladı.
Ben maça gitmeden alkol alınmama olayına karşıyım açık solim :)
5-10 tane kendini bilmez "ağzına içmeyen" insan yüzünden ben zevkimden taviz veremem. Çünkü ben stadda hiçbir şekilde taşkınlık veya takımıma zarar verecek, çevreyi rahatsız edecek davranışta bulunmuyorum...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

emir_carsi

yazık valla yapanları kınamaktan başka yapacak birşey yok -maalesef-

geçmiş olsun tekrardan...

Kartalizmatik

arkadaşlar yeni açıktan kombine aldığıma hem sevinçliyim hemde pişmanım şöyleki;beşiktaşımı desteklemeye gidiyorum çok mutluyum.birde maç boyunca bu yeni açık tayfasının rezaletini çekiyorum..yakında yeni açıkta taraftar kalmayacak.yeni açığa giden herkes anasına bacısına küfür yiyo.abilerimize duyrulur yeni açığa müdahale edin lütfen!!!
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

emir_carsi

bu konu gerçekten çok ciddi bence forzaya açın topiği gereken yapılır...

Kartalizmatik

forzada üyeliği olan arkadaş varsa bu konuyu gündeme alsın lütfen..çk ciddi bir konu beşiktaş tribünleri bölüncek böyle giderse yeni açıkta beşiktaşlı kalmayacak
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

onur_28

Alıntı yapılan: unicorn - Nisan 13, 2007, 13:05:45
Konuyu açan arkadaşımı destekliyorum seni fakat bazı yerlerine de katılmıyorum. Şöyle ki;

öncelikle hiç kimsenin hiç kimseye bırakın küfür etmeyi lanlı lunlu konuşmaya bile hakkı yok. Orada tek bir amaç için toplanıyoruz ve gücümüz olduğunca da o amacı sonuna kadar kovalıcaz.

Fakat katılmadığım nokta "maça gitmeme" olayı. Sonuçta kimse oraya x bir kişiyi desteklemeye gitmiyor. Amaç Beşiktaş'sa "gavura kızıp oruç bozmayalım".

Alıntı yapılan: ist.hatirasi/3-4 - Nisan 13, 2007, 12:41:26
küfürden once stada içkiyle girilmeme yaygınlastırılmalı...bazı insanlar kusana kadar içiorlar...herseyin adabı vardır..1-2 tane içersinde kusana kadarAbartıolar sonra oraya buraya satasıolar ve kavga cıkmna oranı yukseliyor!!!

İkinci mesele de bu maalesef ki artık mesele haline gelemeye başladı.
Ben maça gitmeden alkol alınmama olayına karşıyım açık solim :)
5-10 tane kendini bilmez "ağzına içmeyen" insan yüzünden ben zevkimden taviz veremem. Çünkü ben stadda hiçbir şekilde taşkınlık veya takımıma zarar verecek, çevreyi rahatsız edecek davranışta bulunmuyorum...

seninde yaninda kiz arkadasin varken oldugun yerdeki herkeze ana avrat kufur edilse ve elin ayagin bagli kalsa sende yediremezsin gururuna ben kapalida alttayim ustte alen  ve tayfasina yakin olanlar mumkunse iletsin konuyu lutfen mabedimden asil yurekler kaybolmasin....
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

osi_bjk

Yaptıkları çok ayıpcave yanlıs orda herkes takımı desteklemeye gelmiş sen kufur ederek insanların tadını kacır hemde tribüne gelecek insanların sevkini kırıyorsun tam destek zamanında zarar veriyorsun.
Gecmiş olsun
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

unicorn

@ onur_28 edilen küfürü tasvip ettiğimi mi çıkardın sen o mesajımdan ki böyle bir yorum yapıyorsun sana da edilse şöyle yapardın tarzında?
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

onur_28

Alıntı yapılan: unicorn - Nisan 13, 2007, 20:15:24
@ onur_28 edilen küfürü tasvip ettiğimi mi çıkardın sen o mesajımdan ki böyle bir yorum yapıyorsun sana da edilse şöyle yapardın tarzında?

maca gitmeme konusunda haksiz buldugunu soyledin bende o yuzden oyle soyledim yoksa tasvip falan yok yannis anlasilma olmasin...
Yok Böyle Bir Aşk

bjk_fatih

bole şeyler teşke olmasa ama ne yapcan her büyük kücüğü ezer gün gelir bizde ezeriz oo büyükleri

enesduman54

sonuna kadar katlıyordum yetae artık bunlar bıtsın bu arada gecmış olsun

2 dia 2 muerto

Bu konuyu ForzaBesiktas.com adresinde açmak lazım ben acardım ama konuyu acan arkadasın acması daha iyi olur...

onur_28

Alıntı yapılan: bjk_fatih - Nisan 14, 2007, 10:07:32
bole şeyler teşke olmasa ama ne yapcan her büyük kücüğü ezer gün gelir bizde ezeriz oo büyükleri

ben onlari buyuk falan gormuyorum tek buyuk var oda biziz buyuk besiktas taraftari....umarim oradaki arkadaslar gerekeni yaparlar...
Yok Böyle Bir Aşk

@LAYINA GİDER

beyler bni lütfen dikkate alın o mustafa ecevit ve diğer kendini amigo zanedenler bizi resmen ezik durumuna düşürüyorlar takım 3.1 yeniliyo ama adamlar pınarbaşı çekiyor bu nasıl mantık tır ve bana o mustafa senin anaını bacını......dedi bağırmıyorum diye ben o adamı mahkemeye verecektim ama değmez oy birliği ile bu adöları stada sokturmayalım lütfen bni dikkate alın bu önemli konu cefaker açık oldu ezik açık