Ana Menü

Çamur atmak için yeni bir neden buldular..

Başlatan ugur24, Nisan 11, 2007, 00:30:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur24

konuyu açıp açmamakta tereddüt ettim..ama hakemi etki altına almaya çalışıyolar şimdiden..ilginç bir yöntem !!!

[IMG]http://img262.imageshack.us/img262/264/123im9.png[/img]
[IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5575/123kuo5.png[/img]

mdc

Gözlerinizi kendi maçınızı yöneten hakemlerin üzerine tutun.
Işıl ışıl gözlerinizden çıkan ışıklar onların yolunu aydınlatırda,
Maçlarınızda pozisyonları görmelerine neden olur !

Kilit
HAYATTA BEŞİKTAŞ

melankolizm

Unutmadık sizleri ve Kutsal İttifaklarınızı

allen ıverson

Bunlar şaşırmış bize operasyon yapıyolar,bu ortam bizi bütünleştirir..Şanpiyonlugu kaybederlerse diye kılıf arıyolar...Feneri eze eze yenerek ŞANPİYON olucaz..inancım sonsuz

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

NoPasaran

Peki bu fırat aydınus ile ilgili yazılanda varmı doğruluk payı merak ediyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

noumAyberk

Yav o kadar şey hazırlıoz bunlara küfür etmiceğiz diyoruz ama illa kendilerine küfür ettirecek biey çıkartıolar
Attığı golden sonra cem papilaya sarılıp kutsal ittiffak olusturan Beşiktaşlı futbolculardı dimi

konyAçArşıbAyrAm

artık maçı yenersek azize hemen başlar şike demeye bakalım umarım fırat hocada bunun etkisinde kalmaz,bakalım bu olaydan sonra ne çıkacak merak ediyorum

Dem@

ya hakem beşiktaşı diye demedikleri kalmıyor biz fbli hakemlere neden bişey demiyoruz maçı adil yönetecektir buna da eminim ilk defa bizim karşılaşmamızı yönetmiyecek adil olsun yeter bu bize biz şike istemiyoruz

ugur24

geçen sene inönü'de yenildiğimiz fenerbahçe maçının hakemide buydu..o zamanlar böyle konuşmalar olmamıştı..şu anda bizden öyle korkuyolar ve öyle tutuştularki ne yapacaklarını şaşırdılar..değişik yöntemlere başvuruyolar..saha dışı yöntemleri tabi her zamanki gibi..bu akşam hakeme hiç ihtiyacımız olmadan kazanacaz allah'ın izniyle..mahmut uslu ve nihat özdemir bey neler diyecek maçtan sonra bekliyorum..

Dem@

nihat özdemir açıklamasını ekledim uğur turkcell süperlig konusunda var adam zehir zembelek açıklama yapmış oku bi

Delirdik

her hakem beşiktaşLı oLsa keşke
şerefsiz kaLmazdı piyasada..

fırat aydunus değiLmiydi gs maçında penaLtı vermişti gsye ve yeniLmiştik ::)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Dem@

bu hakem maçı adil yönetiyor ama fb nin maçlarına bakılırsa çok maç yönetmemiş ve bu maçlarda fenerde galibiyet yok hep beraberlik 1 maçta beşiktaşın galibiyeti bi maçtada antalya sporun galibiyeti var aradaki fark puanı kapandıkça iiiyice beşiktaşdan tırsıyolar yapacak bir şey bulamayınca şaibe şike şuçlaması ile ortaya çıkıyolar çıksınlar yılmadık yılmızcaz biz şike ve şaibe ile haram puan ile bir yere gelmiyoruz

Çarþý Ulan !

nasıl bu kadar adi olabiliyolar inanamıyorum ya...eze eze yenicez ya ipe ipe

salem

Fırat Aydınus'un Beşiktaş atkısı ile resmi olduğunu yazan CA.bir kere ben senin Beşiktaş'lılığından şüphe ederim Hiçbir Beşiktaş'lı böylesine önemli bir  maç öncesi çıkıpta şekip vari mahmut vari saçma sapan açıklamalarla ortalığı karıştırmaya çalışmaz.Türk futbolunun her zaman daha iyiye gitmesini istediğini yazmışsın ama sen ve senin gibi örümcek kafalılar oldukça Türk futbolu daha çok geriye  gidecektir malesef bu gerçek.
İkincisi senin Fırat Aydınus'un Beşiktaş'lı olduğu tespitine karşılık bende  Bülent Demirlek'in Bursa'da beden eğitimi öğretmenliği yaptığı yıllarda üzerinde fener formasıyla öğrencileri ile beraber hatıra fotoğrafı çektirdiğini  ortaya atıyorum buna ne cevap vereceksiniz acep?
Yeter artık her yenildiğiniz her berabere kaldığınız maçtan sonra günah keçisi aramaktan Türkiye bıktı siz bıkmadınız ya....