Ana Menü

Gökhan Zan'a bir talip daha!

Başlatan eRe, Nisan 10, 2007, 20:32:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Rusya Ligi'nin güçlü takımlarından Spartak Moskova'nın Beşiktaşlı Gökhan Zan'ın peşinde olduğu bildirildi. Gökhan'ın adı daha önce Arsenal ile de geçmişti.
Rus internet sitesi ''Glavred.ru'', ''Spartak, Olağandışı Ölçülere Sahip Türk'ü alacak'' başlığıyla verdiği haberde, Spartak Moskova'nın Beşiktalı futbolcuyu kadrosuna katmayı planladığını belirtti.

Haberde, Spartak Moskova temsilcilerinin Beşiktaş'ın Çaykur Rizespor ile oynadığı karşılaşmada Gökhan Zan'ı izleyerek rapor hazırladıkları kaydedildi.

Deportivo ve Monaco'nun da 25 yaşındaki Zan ile yakından ilgilendiği belirtilen haberde, ''1 metre 92 cm uzunluğunda ve 85 kilo ağırlığındaki Zan, 9 kez Türk Milli Takımı'nda yer aldı'' denildi.

Kaynak : AA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Delirdik

zan, her maçta izLenebiLme ihtimaLi karşın her hafta daha bir dikkatLe oynuyordur herhaLde
bu çok güzeL bir şey

ama sene sonunda iştahına yeniLen yönetim, zanı gönderirse buda bir okadar kötü oLurdu  :-\
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

keskinli

besiktas yönetimi göndermez gökhani ama gökhan gitmek isterse önünede tas koymaz.
ama rusyaya giderse hata eder
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

alper_1903

parayi veren alsin da

aslinda gitmese daha iyi olur bu defans bugün bu kadar iyise istatistikler anlaminda bu gökhanin sayesinde böyle
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

yuNuS1903

gıtmesin felan diyordum artık gitsn

Adriano

Beşiktaşımızın şuanki defansının 4te 3 Gökhan Zan'dır..!!!
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

yuNuS1903

Adriano

Ya gördük Gökhan Zan'ın omzu çıkınca Tigana nasıl 3,5 attı.. Ne kadar kolay pozisyonlar gördük kalemizde.. Beşiktaş'ımızdan gitmesini istemediğim tek oyuncudur şuan!!
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Kral_ÇarŞı

gıderse de rusyaya gıtmesın arseenala gıtse neyse...

w@nted_68

gökhan zan bizim defansınmızın sigortası ama iyi para getirecse gitsin derim ben!!!! yerine iyi bir adam alırız...

cassa23

elimizden hep kaçırıyoruz başka takımlar yükseleceğine biz yükselelim para herşey değildir para için nihatı satmıştık