Ana Menü

Runje Farkı

Başlatan eRe, Kasım 26, 2006, 11:39:40

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş kalecisinin, para konusunun gündeme geldiği toplantıda "Önce Bursa maçını kazanalım" demesi duygulandırdı.

Delikanlı Runje
Soyunma odasında para konusu açıldı; Hırvat yıldız, "Önce Bursa'yı yenelim. Para kolay" dedi. Beşiktaşlı futbolcular, Bursaspor maçı öncesi soyunma odasında mini bir toplantı yaptı. Toplantıda söz dönüp dolaşıp yönetimin ödemediği paralara geldi. Runje bu arada söze girerek, "Arkadaşlar para işini bir kenara bırakalım. Öncelikle Bursaspor'u yenmeliyiz. Parayı nasıl olsa alırız" dedi. Bu sözler üzerine diğer futbolcular da Runje'ye hak vererek 
para konusu hemen kapatıldı.

İstikrar abidesi
Beşiktaş, Bursa'yı yenerek güven tazelerken, Runje 15 maçın tamamında forma giydi. Bursa maçındaki başarılı performansıyla güvenouyu da alan Runje, ligin en az gol yiyen kalecilerinden biri oldu. Hırvat file bekçisi maç başına ortalama bir gol yedi. Runje bu sezon sadece kupadaki Bucaspor karşılaşmasında oynamadı.

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eren06

Helal olsun sana runje bea taraftarla arasıda iyi son dönemlerde...tam bizlik bi topçu aslında agrasif delikanlı inş böle devam ederse unutulmazlar arasına girecektir

poacher

bu adama kanım acaip ısınmaya başladı
AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

[KralKartal]

RUNJEEEE RUNJEEEE

artik kendine geldi...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ozytaurus

Helal olsun ama işte akıllara kazındı bazı şeyler. Hatalarını telafi etmeye başladı. İnşallah böyle devam eder
______KaRaKaRTAL____

dishi_eagle

3 yanlış bi doğruyu götürür. Bunun ne kadar önemi var bilmiuyorum ama bu adam bana hala güven vermiyor.

Lord Of The Mumy

runje şanslı bir adam ve güven oyu alması hakketten zor çok yanlış yapıyor bazen şanslar öyle yardım ediyorki adama inanmıyorum son örneği bursa macı zafer biryolun kalenin arka direğinde vurması ve kaltuk altına çarpmöası kişiliği sağlam bir sporcu kendisine aşırı derece güveniyor ve takım içinde takım olmaya giden yolda başta giden bir sporcu teprik ediyorum bu konudada
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

melankolizm

İleride daha iyi olur inş.

CHEm !

basının gazına gelmeyelim
daha 2 güne kadar yerin dibine sokuolardı
herkes burda runjeye küfür ederken sabır sabır düzelecek dedim
Allah kitap Beşiktaş

epitaph_

BENIM DIKKATIMI CEKEN BI NOKTA GEYSEY OYNANAN KUPA FINALINDE DE GENE BI MACTA UNUTTUM VEDE SON BURSA MACINDA CIKMIYCAK TOPLAR CIKARTTI AMA BILEREK AMA BILMEYEREK ORASINA BURASINA CARPIYO AMA CIKARTIYOR ...RUNJEEEEE RUNJEEEEEE RUNJEEE :bjkbayrak

dishi_eagle

SATUKBLADE

runje ile olmaz arkadaşlar bence

çArþý_ulan

ne yaparsa yapsın güveni kaybetti bi kere

DIABLO

eğerki haber doğru ise helal olsun derim runje gidermi kalırmı ilk yarının son maçlarına bağlı birde çıkmadık candan ümit kesilmez
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

pascalyptica

runje hakkında çok direndim artık bişey demek istemiyorum herkes görmeye başladı..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..