Ana Menü

konu +18 dir ve konu için duyarlılığımızı gösterelim

Başlatan SATUKBLADE, Nisan 08, 2007, 20:25:08

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SATUKBLADE

TARİH : 05 Nisan 2007

KANAL : Flash Tv

SAAT  : 22:00 suları

PROGRAM ADI : Acı Umut

Kanalları Gezerken Ekranda Kocaman Bi yazı İle Karşılaştım EŞEKLER İLE CİNSEL İLİŞKİYE GİREBİLİYORUM AMA BAYANLARLA GİREMİYORUM diye

kanala baktım fakat ne +7 nede +18 nede RTÜK'ün belirlediği Amblemlerden bi amblem var

Şimdi size soruyorum acaba Bazı Programlar için mi geçerli RTÜK yoksa her Program için mi ???

bu nasıl bi tv ahlak anlayışıdır böyle bi konuyu saat geçmeden o saatler 18 yaşından küçük izliyicilerin olduğu saatte koyarlar

ergenlik çağında ki bi gencin etkilenmesi hiç mi söz konusu değildir

BU ADAM PSİKOLOJİK OLARAK RAHATSIZDIR YANİ BU ADAMDAN DERS ALINACAK BİŞEY YOKTUR

RTÜK : 444 1 178

mdc

Vay deve :)
Cehennemlik la bu :)

Güzel ülkemde kim
Hangi işi tam yapıyorki bunu yapsın
HAYATTA BEŞİKTAŞ

melankolizm

Bence bunun nedeni Kurtlar Vadisi

kültürümüzü mahvediyor bu kurtlar vadisi ya

SATUKBLADE

yok faruk konu ciddi kardeşim valla

eğer ki böyle rahatlık varsa her trülü yayın serbest olsun erotik promramlar küfür herşey serbest olsun neden adaletsizlik var???

gözzde_bjk

boyle bı seyı kontrol etmeden o kanalın yayınlaması dahada ılgınc olmus mıllet napıcagını sasırdı rtuk kararlarını sadece ızlenme oranı yuksek olan KOTU programlarda uygulamaya devam etsın.
zaten ne olursa bu ulkede hep gozden kacan ufak seylerden oluyo
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

melankolizm

sen benden iyi bilirsin abi

bknz --  Ahmet Yılmaz - 30 Kupona Alınmadı Bu Vatan

biz söylüyorduk ama dinleyen yoktu !

SATUKBLADE

ben çeşitli sitelerde bu konuyu gene açtım bu olayı böyle rahatça bırakmayacağım

hesabını soracağım netice benim küçük bayan kardeşim var o olmasa bile bu hesap sorulacak

CANLI YAYIN YAPMAK MARİFET DEĞİL ADAM OLMAK ÖNEMLİ

carsi52

Alıntı yapılan: melankolizm - Nisan 08, 2007, 20:37:49

Kurtlar vadisi ile ne alakası var bi alaka kuramadım.
Bölünür senin için uykular!

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

Çarþý Ulan !

vay hayvan ya...eşekle ilişkiye girebiliyorsa insanlıktan çıkmış demektir...o da bir eşek artık

DIABLO

zaten flash tv kadar saçma bir kanal göremedim haberlerde kocaman kırmızı bir ok dalga geçer gibi hayatta izlemem o kanalı o kanalı izleyen kişilerdende şüphe ederim.
Bu arada köpeklerle ilişkiye gireni duydum ama eşşekle ilk defa duyuyorum ne sapıklar var yaaaa ne diyeyim ALLAH ıslah esin onları başka diyecek bir lafım yok
Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 08, 2007, 20:43:59
Alıntı yapılan: melankolizm - Nisan 08, 2007, 20:37:49

Kurtlar vadisi ile ne alakası var bi alaka kuramadım.

kurtlar vadisi ile alakası yok ama kurtlar vadisi iyi bir örnek değil görüyoruz dizi'yi izleyen paltosunu alıp çıkıyor sonrası malum
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Dem@

buğra ii düşünmüşsün ama bence arsak ne olcak ki bir çok kişinin dikkatini bile çekmiyor sen ararsın ben ararım o arar başkası sallamaz biz bööle arayıp söylediğimizde bidaha o program yayınlanmamalı ben rast geldiğimde izliyorum bırak o sözü yazmış olduğun kadın 12 yıldır evli hala bakireyim diye tv ye çıkıyo bu nasıl bi kanal ki bu tür program oluyo ve içeriği bi kere ofsayt

mdc

muhahahah
2 tane çocuğum var hala bakireyim

Buna benzedi abla seninkisi ehuehuehueh ;D
HAYATTA BEŞİKTAŞ

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

freedom forever

tam rezillik bir program bu yaa ,bu programda ne küfür eksik oluyor ne kavga ne de böyle gerizekalı konular aslında sadece bu programın değil flash tv nin yayından kalkması lazım iğrenç bir hizmet sunuyorlar
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.