Ana Menü

Runje Ulan ! Sahipsiz mi Sandınız !!

Başlatan CHEm !, Nisan 08, 2007, 15:00:35

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

sezon başında baya kişi yerin dibine soktu adamı..
geldiğinden beri güvendim ve güvenimizi boşa çıkarmadı
önümüzdeki sene de kalemizde sorun olmaz

Runje kalesini gole kapadı
Beşiktaş'ın Hırvat kalecisi Vedran Runje, son 4 haftada adeta kalesini gole kapadı. Siyah-beyazlı takımın kalecisi, takımının ligde yaptığı 4 karşılaşmada gol yemeyerek ekibinin şampiyonluk yolunda son haftalarda topladığı puanlarda büyük katkı yaptı.

Ligde en son 23. haftada Beşiktaş'ın Galatasaray'ı 2-1 yendiği maçta 63. dakikada Emre Aşık'tan gol yiyen Runje, bu karşılaşmadan sonra rakip oyunculara kaleyi kapattı.
Siyah-beyazlı ekibin, Galatasaray karşılaşmasının ardından oynadığı Ankaragücü (1-0), Kayseri Erciyesspor (1-0), Gençlerbirliği (2-0) ve son olarak 27. haftada Çaykur Rizespor (1-0) maçlarında gol yemedi.
Runje, 4 maçın yanı sıra Galatasaray karşılaşması da dahil olmak üzere 387 dakikadır kalesinde gol görmedi.

İLK YARIDA BÜYÜK TEPKİ ÇEKMİŞTİ
Ligin ilk yarısında yediği hatalı gollerle taraftarların tepkisini çeken ve gönderileceği yönünde spekülasyonlar yapılan Runje, sezonun ikinci yarısında daha başarılı bir görüntü sergiledi.
Beşiktaş'ın ilk yarıda yaptığı 10 maçta kalesinde 9 gol gören Hırvat kaleci, ikinci yarıda performansını arttırarak 10 karşılaşmada 7 gol yedi.

Runje, Ankaragücü, Kayseri Erciyesspor, Gençlerbirliği ve Çaykur Rizespor maçlarının yanı sıra ikinci yarıdaki Gaziantepspor ve Denizlispor karşılaşmalarında da rakip oyunculara gol izni vermedi.

BEŞİKTAŞ'I LİGİN EN AZ GOL YİYEN TAKIMI YAPTI
Runje, 27. hafta itibariyle yediği 23 golle takımını ligin en az gol yiyen takımı yaptı. Beşiktaş'ın ligdeki bütün maçlarında forma giyen Hırvat kaleci, yediği 23 golle savunma oyuncularıyla birlikte ligin en az gol yiyen defansı oldu.
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Runje az gol yiyor demek yanlıs bence.Beşiktaş defansı cok saglam demek daha dogru geliyor bana...

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

keskinli

1 macta kimseyi ne göge cikarin nede yerin dibine sokun!
iyi bi kaleci oldugundan benimde süphem yok fakat öyle goller yediki hepimize acaba dedirtti gerceginide gözardi etmeyelim.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CHEm !

kötü oynadığı maçlarda bile yanında olarak büyüklüğümüzü gösterdik
bazı takımlar gibi 1 maç kötü oynadı diye yuhlamadık..
Allah kitap Beşiktaş

keskinli

Alıntı yapılan: Livorno ! - Nisan 08, 2007, 17:57:31
kötü oynadığı maçlarda bile yanında olarak büyüklüğümüzü gösterdik
bazı takımlar gibi 1 maç kötü oynadı diye yuhlamadık..
bu konuda halklisin ama bizim icimizdede vardi,runjeji yollamak isteyenler :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Timurlenk

rize maçında ilk defa yan toplara çıktı kafasına top geldi heralde antremanda

zorcocuk025

runje yi sevmiyorum yaaa o olmasa kalede şu an 10 puan farkla liderdik

Delirdik

Alıntı yapılan: Palermo! - Nisan 08, 2007, 15:02:46
Runje az gol yiyor demek yanlıs bence.Beşiktaş defansı cok saglam demek daha dogru geliyor bana...
budur.

öndeki defans reziL oLsa, şuan en az goL yiyen kaLeci oLmazdı. basının pohpohLamaLarı işte
iki goL yiyince aksi saLdırıya geçmesini biLirLer ama..
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

freedom forever

ne yalan söliiim ilk yarıda yaptığı akıl almaz hatalar nedeniyle kaleye atılan geri paslarda bile korktuğum bir kaleciydi .Fakat kendini topladı ve şu anda ona güvenim tam
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Dem@

ben runjeyi beğenmeme rağmen kendisini ligin başında neden göstermedi ligin 2.yarısında gösteriyo bunu en başta yapsaydı ama kendisi bu aralar harika söyleyecek sözüm yok kendisine inadına runje

BjKli_10-ur

Alıntı yapılan: Palermo! - Nisan 08, 2007, 15:02:46

Defans da sağlam ama Runje gerçekten takıma alıştı ve çok iyi işler yapıyor inşallah böyle devam eder
Sensiz geçen günlerin ...

burak_bjk

Alıntı yapılan: zorcocuk025 - Nisan 08, 2007, 23:02:45
runje yi sevmiyorum yaaa o olmasa kalede şu an 10 puan farkla liderdik

aynen katılıyorum sana anti runje
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

emir_carsi

valla ben hep inadına runje dedim adam sağolsun güvenimizi boşa çıkarmadı
bu kaleciyi çok sevdim
runjeeee
runjeee

NoPasaran

Bana nedense halen çok güven vermiyor ama ona çok kızamıyorum nedense
Aşk bu Aşk !

volkanca.net