Ana Menü

65 hafta sonra 5'te 5

Başlatan akbaba71, Nisan 08, 2007, 09:46:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş, Süper Lig'de 65 hafta sonra üst üste 5 maç kazanma başarısını gösterdi. Siyah beyazlılar, 2004-05 sezonunun 27. haftası ile 31. haftsı arasında bir seri yakalamış, daha sonra hep fire vermişti. BJK İnönü Stadı'nda üst üste 11. resmi, 7. Süper Lig maçından galip ayrılan Kartal, bu sezon kazandığı penaltı vuruşlarından sadece Ricardinho ile gol çıkarabildi.

Süper Lig'de 4 penaltı kazanan Beşiktaş, Nobre ve Delgado ile birer, Ricardinho ile de 2 atıştan birinden yararlanamamıştı. Beşiktaş, Süper Lig'in 2. yarısında (18 ile 27. haftalar arası) puan cetvelinde zirvede yer alıyor. Siyah beyazlılar bu 10 haftada 7 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 yenilgi alırken 22 puan topladı. Son 4 maçta kalesini gole kapatan Beşiktaş ayrıca ligin en az (23) gol yiyen takımı konumunda.

Kaynak : Hürriyet
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

@LAYINA GİDER

Delirdik

bu devran böyLe gider..

dikkat
geLiyor muyuz ne (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

yuNuS1903

biri bizi durdursun canım:)

2 dia 2 muerto

Şampiyon Olmamız Engellenemez...

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

çağan

şaka bir yana GELİYORUZ başkanım sözünü unutmadık unutmayacağızda 18 03 2007  ;)

Çarþý Ulan !

inandık artık şampiyonluk geliyor !!!

ugur24

ayrıca dört maçtır gol yemiyoruz..yakın zamanda bu kadar uzun süre gol yemediğimizi hatırlamıyorum.. ;)

carsi52

eft doru inşaalalh sürdürürüz bu seriyi.
Bölünür senin için uykular!

carsiköln

Inadina Beşiktaş

Brestgerfich

2.yarının lideri biziz... İnşallah şampiyonda olucaz :D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

onur_28

Ne güzel hersey toz pembe...ama dünkü futbol...ben sahada sadece penaltıdan bir gol gordum okadar onun dısında tel tel döküldük...ins Geliriz sırf bu yuzden kendimi tam anlamıyla kaptırmıyorum...sırf bu yüzden son 3 haftayı bekliyorum...umarım ŞAMPİYON oluruz...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

keskinli

Alıntı yapılan: onur_28 - Nisan 08, 2007, 17:44:45
Ne güzel hersey toz pembe...ama dünkü futbol...ben sahada sadece penaltıdan bir gol gordum okadar onun dısında tel tel döküldük...ins Geliriz sırf bu yuzden kendimi tam anlamıyla kaptırmıyorum...sırf bu yüzden son 3 haftayı bekliyorum...umarım ŞAMPİYON oluruz...
bu yoruma tama anlamiyla katiliyorum.yine dereyi görmeden pacalari sivayanlar cogaldi ama ayni kisiler Allah korusun carsamba alabilecegimiz kötü sonucta takimi yerin dibine sokarlar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Delirdik

ben sokmam vaLLa
içime atıyorum geneLde :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!