Ana Menü

en iyisi o

Başlatan akbaba71, Nisan 05, 2007, 16:16:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

İki sezon sonra üst üste dört maç kazanma sevinci yaşayan Beşiktaş'ta Vedran Runje performansıyla büyülüyor. Son üç karşılaşmada rakip forvetlere gol şansı tanımayan Hırvat file bekçisine övgü yağıyor. Siyah-Beyazlılar'ın kaleci antrenörü Erdinç Erol iddialı bir açıklamada bulunup, "Runje çok yetenekli bir kaleci. Bu sezon en az gol yiyen eldiven, Runje olacaktır" ifadesini kullandı.

'Kulaklarını tıkadı'

Hırvat eldivenin ilk döneminde uyum sorunu yaşadığını söyleyen Erdinç Erol, "Runje'nin çok sağlam bir karakteri var. Tüm eleştirilere karşın; çıktı, topunu oynadı ve kendini gösterdi. Bu sezonun en başarılı kalecisi Vedran olacak, buna adım gibi eminim. Umarım herhangi bir sakatlık yaşamaz ve sezon bitimine kadar ligdeki tüm maçlarda yerini alır" diye konuştu

kaynak:fanatik
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

eRe

ya tamam ıyı kalecı.kotu kalecı denemez.ben eskıden kotu kalecı dıyordum ama sunu da yazmam gerekıyor.defansımız sayesınde kaleye dogru duzgun sut bıle gıtmıyor.bunun etkısı var.tamam harıka kurtarıslarda yapıyor ancak yedıgı gollerde de hatası cok buyuk zaten ole komık gollerde yemese sadece turkıyede degıl avrupada en az gol yıyen takımlardan bırı olurduk
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

emir_carsi

ben bu runje yi geldiği günden beri sevdim güvendim bu adama
kişiliğine bayıldım bence böyle giderse şampiyon oluruz...

SATUKBLADE

Peki defansın hiç mi yardımı yoktur acaba

sürekli az gol yiyor şöle oluyor böle oluyor diye

beşiktaş takımı az gol yiyor ifadesi daha güzel olurdur

futbol takım oyunu neticede herkes ferdi davranır ise ohooo işimiz var o zaman

2 dia 2 muerto

Bence de defansımızın saglam ve kaliteli olması az gol yememızı saglıyor.Bazı maclarda Runjeye top bıle gelmıyor.

ugur24

ligin ikinci yarısında takım olarak çok iyiyiz..adam ayırmak yanlış olur..runje'den nobre'ye kadar hepsi iyi şu anda..

Delirdik

ben yinede kaLede fevzi varmış gibi hissediyorum. güvenemiyorum abi ::)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

gözzde_bjk

kaleye her top geldıgınde yuregım agzıma gelıyo tamam ıyı kalecı olabılır ama yedıgı goller yenmemesı gereken gollerdı.2.devre toparlandık defansında buyuk katkılarıyla artık runjeye ıs dusmuyo buyuzden gol yemıyo olabılır:)
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Çarþý Ulan !

ilk yarıda yaptığı hatalardan sonra ne olursa olsun insan tedirgin oluyo..iyi bi kaleci ama yaptığı hatalardan sonra ister istemez tedirgin ediyo insanı

keskinli

ben daha cözemedim,iyimi kötümü!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin