Ana Menü

Beşiktaş'ta Delgado şoku!

Başlatan eRe, Kasım 25, 2006, 18:27:15

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

kiz gibi oynuyor,SERT futbola alisik degil
ondandir..

korkarak oynuyor ve cabuk sakatlaniyor..

insallah turk futboluna alisir artik...

gecmis olsun...

en kisa zamanda iyilesir ve daha ustun performans gosterir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

bekartal21

bu sene hiç şansımız yok ya gökhan koray delago kle nobre bobo tam kadroyla şöle 3 maç üst üste oynayamadık ya
TRİBÜNCÜSÜN DEDİLER KIZ VERMEDİLER

BerkAy1903

19o3

Asya Kartalları

ulan her maç 2-3 adamımız sakatlanıyor. ne bu ya. ş.refsizler hakemlerden yüz bulan basıyor tekmeyi bizimkilere

epitaph_

walla bunun adı sakatlık soku falan deıl sakatlık artık olagan bı durum oldu bızım takımda

burak_bjk

Alıntı yapılan: Smyrnian LucA - Kasım 26, 2006, 09:33:57
1 Maç oynuyo 3 maç yok ben böyLe adamı napıyım.. Serqeni qeçti.. Serqen en azından 2-3 maç oynuyodu.

aynen katılıyorum arkadasa olmaz bu kadar iyileşmeden oynatıyolar sonra bi hareket veya bi darbe sonucu tekrar yokk
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

Tosuncyr

Asist makinası diye aldık çamaşır makinası çıktı......

AyTeK54

bu sezon başından beri şanssızlıklar yakamızı bırakmadı kurşunmu döktürmek lazım ne

streetboys

yok kardeşimm yaaa ewimizde iki tane uefa macı oynuyoruzz adam ikisindede yokk offf offffffffff !!

dj_pascal

ya bu adam ne zaman tam performansla oynıyacakya
besiktasli olmak bir ölüm kalim meselesi degildir, çünkü çok daha önemlidir"

bekartal21

Alıntı yapılan: Tosuncyr - Kasım 27, 2006, 14:00:27
Asist makinası diye aldık çamaşır makinası çıktı......
ayıp ya ne biçim konuşuyosun sen beşiktaş futbolcusu hakkında eleştir ama tozunda adam daha kaç maç oynadı uyum sürecini bi aşsın ben delgadoya inanıyorum ben çok iyi topcu olacak
TRİBÜNCÜSÜN DEDİLER KIZ VERMEDİLER

NoPasaran

Ben inanmıyorum arkadaşlar varmı itirazı olan..

Bu adam Forvet arkası oalcak Beşiktaşı ileri taşıyacvak bir yıldız değil bence..

Ricardinho çok üstün..Bilmiyorum başka yerlerde kullanılabilir başka türlü denenebilir ama asla Beşiktaşımızın beyni olamaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

epitaph_

ya bacaklarını gordum yakından çok zayıf delgado..böyle sakatlık olmaz abı cocuk oyuncagı deıl bu dunya kadar para alıyolar cıkıp oynayacak catır catır ...

NoPasaran

Alıntı yapılan: epitaph_ - Kasım 30, 2006, 02:35:41
ya bacaklarını gordum yakından çok zayıf delgado..böyle sakatlık olmaz abı cocuk oyuncagı deıl bu dunya kadar para alıyolar cıkıp oynayacak catır catır ...

bende onu diyorum..

Diikkat ederseniz bazı oyuncular neredese hiç sakatlanmıyor.Kendine bakıyor...

Sene başlından beri Delgadaya güvenebiliyormusunuz..Bşr bakıyorsunuz kadroda yok bir bakıyorsunuz dak 60 sekmeye başlar.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

iyi ama onun yerine oynayanlar onu araTmadı...çok şükür kazandık maçı,Delgado'ya da geçmiş oLsun diyeLim
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?