Ana Menü

Beşiktaş'ta Delgado şoku!

Başlatan eRe, Kasım 25, 2006, 18:27:15

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Siyah beyazlı takımın Bursaspor'la oynadığı maçta, sağ dizine darbe alan Arjantinli oyuncusu Delgado, çarşamba akşamı UEFA maçında oynanacak Club Brugge maçına yetişmiyor.

Sağ dizindeki şişlik deneniyle 2 gün daha tedavi görecek olan Delgado, kritik Brugge maçında oynayamayacak.

Beşiktaş'ta Delgado'nun dışında omzu çıkan Gökhan Zan'ın, en az 1 ay sahalardan uzak kalacak olması, Tigana'nın başlıca sorunu oldu.

Brugge maçında Fransız teknik adamın savunmanın ortasında Baki'ye görev vermesi bekleniyor. Zaten cezalı olması sebebiyle oynamayacak olan Gökhan Zan'ın oldukça moralsiz olduğu belirtildi.

Haftayı 3 puanla kapatan Beşiktaş'ta ayrıca, alt baldırında darbeye bağlı açılma olan Nobre'nin ise, Bruge maçında sahadaki yerini alacağı açıklandı.

ANTRENMANDA RİCARDİNHO ŞOV

Bursaspor maçında ikinci yarı oyuna girerek oyunun kaderini değiştiren, bir asist yapıp, bir de gol atan Ricardinho, bugünkü antrenmanda da şovuna devam etti. Dar alanda yapılan ve yedek oyuncuların oynadığı çift kalede Ricardinho'nun attığı birbirinden güzel goller, yıldız oyuncunun formunun devam ettiğini gösterdi.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

husoeagle

ya nedir bu delgadodaki şanssızlık anlamadım gitti
rakip takımın futbolcularıda bu adama öldürecek gibi giriyolar
yeter ulan artık nerde kaldı yıldızları koruma politikası
alex in yanında hapşursalar faul çalınıyo bizim delgadonun yediği tekmenin haddi hesabı yok

**19.aSLı.03**

ya valla yeter artıkk adam 1 maç varsa 5 maç yok ya ne bu sakatsa iyileşmemişse tam oynatmasın ya...
there are two things in my life
1.BEŞİKTAŞ
2.MORE BEŞİKTAŞ

Ozytaurus

Maçtaki pozisyon çok kötüydü sakatlanması normal. Normal olmayan bunu görmeyen hakemin gözleri. Ricardinho ile beraber "bir maç" oynayın nolur ya
______KaRaKaRTAL____

DIABLO

oyunculara gelen tekmeliyor giden ALLAH sonumu hayır eylesin ne diyeyim
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

epitaph_

Non Mollare Mai

1 Maç oynuyo 3 maç yok ben böyLe adamı napıyım.. Serqeni qeçti.. Serqen en azından 2-3 maç oynuyodu.
edit

Zonur

vallahi delgado 1maç oynuo sora bi bakıoz sakat.bu 1deil 2 eil kaçıncı oldu artık. tamam bu mactaki hareketten sora sakatlanması normal ama ondan öncede antremanda fln hep sakatlanıodu.delgadoyu aldık çürük cıktı resmen

cengiz_selcuk

haberin başlığında şok etkisi yazınca.. artık şokluk bir tarafı kalmadı sanki..
sürekli sakat olunca.
adamin baselde tek basina takimi goturudu be..
yok abi cok sansisiz ya..

MeLo

Zaten alıştık...
N oluor bunlara ya...
Ben böle şansın...
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

eren06

Bu ne böyle ya tam delgado-rico yanyana süper oynuyo birinden biri sakatlanıyo çok şanssız bi takımız..hep beraber hamama gidelim bi gün :@

ugur24

adam çok narin yapılı demekki..ama her maç  o kadar çok tekme yiyoki..bursa maçının ilk yarısında bi pozisyonda çok sert bi tekme yedi karşılığında delgadoda adama tekme attı hakem gördü ama kart vermedi..çok korktum kırmızı çıkarcak diye ama sarı bile vermedi hayret ettim..

Timurlenk

bu adamın 3 maç üst üste oynadığını görmedim ya