Ana Menü

f.bahçeyide yeneceğiz [levent Erdoğan ]

Başlatan yuNuS1903, Nisan 03, 2007, 16:36:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, Gençlerbirliği maçının kendileri için çok önemli olduğunu, böylesine zorlu bir dönemeci kayıpsız atlattıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Levent Erdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, futbolcuların dün çok iyi mücadele ettiklerini belirterek, ''Muhakkak kazanmamız gerekiyordu. Bu galibiyetle iyi bir seri yakaladık. Bu galibiyet serimizi sezon sonuna kadar sürdürmek istiyoruz. Fenerbahçe maçını da galibiyetle noktaladığımız takdirde, şampiyonluk yolundaki inancımızın gerçekleşeceğine inanıyorum'' diye konuştu.

Futbolcuların gün geçtikçe forma girdiklerini ve şampiyonluğa olan inançları ile hırslarının arttığını kaydeden Erdoğan, şunları konuştu:

''Taraftarımız da Beşiktaş duruşuna yakışır bir şekilde takımlarını destekledi. Oyunumuz kadar taraftarımızın takımlarını teşvik edişlerinden ve davranışlarından da mutluyuz. Yolumuzun açık olduğuna inanıyorum. Futbolcularımız ve taraftarlarımızın şampiyonluğa olan inancı her geçen gün artıyor.''

PAF MAÇINDAKİ OLAY

Erdoğan, Ankara'da dün Gençlerbirliği ile yapılan PAF Ligi maçında Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Çalışır'ın hakeme yumruk attığı iddiasının hatırlatılması üzerine, ''Sayın başkanımız bu konunun üzerine hararetle eğiliyor. Çok acele bir şekilde bu konuda rapor istedi.

Şayet böyle bir saygısızlık varsa ve olay gerçekse futbolcunun derhal görevine son verilmesini istedi. Beşiktaş'a yakışmayan bir harekette bulunduysa, kulüple ilişkisi kesilir. Ancak bu konudaki karar gerekli raporlar geldikten sonra verilir'' diyerek sözlerini tamamladı.

Dem@

inşallah yenicez kesin bişey demek istemiyorum  ezikleri zaten kaç hafta var ki  bu arada paf takımı ile ilgili yazılanlarıda bir futbolcu hakeme yumruk attı diye de kluple ilişkisi kesilmez bu ne saçma bir demeç vermiş  olay gerçekse derhal git futbolcu yetiştirmek kolay mı kolay mı geliyo o insanlar yönetimmmm uyuma oyuncuna sahip çık

Dem@

yunus nerden alıyosan kaynak belirt ya lütfen neden mi bak biri bi konu açmış senin eklediğin konu ile onun eklediği konu zıt sen ak diyon o kara  saçma sapan haber koymayın ya aslı olmayan bizde harbi boşuna cvp veriyoz o zaman

yuNuS1903

pki okudğun haberlerin doğru olup olmadığını biliyon mu..Bende buluyorum  koyuyorum

Dem@

kaynak belirt sadece tamam mı onu diyom ya

yuNuS1903

bekle bulucam şimdi kaynağınıııııı!!!!!!!!!

Delirdik

@ Yunus

http://www.kralcarsimedia.com/forum/index.php?topic=488.0
şu Linke girip bakar mısın acaba ?
ne anLatmaya çaLışmışız ve tarihine de dikkat et ne zamandan beri orada duruyor o topic!

bundan sonra topicLerinde kaynak beLirtirsen seviniriz.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!