Ana Menü

Nobre mutluluğun resmini çizdi

Başlatan eRe, Nisan 03, 2007, 13:54:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Geçen sezon F.Bahçe'deki başarılı performansının ardından bu sezon başında geldiği Beşiktaş'ta ligin ilk yarısında hayal kırıklığı yaratan ve sadece 1 gol atan Nobre ikinci yarıda coştu.

Sambacı, dün G.Birliği maçında attığı gol ile birlikte bu sezon toplamda 7'nci, ikinci yarıda ise 6'ncı golünü attı. Nobre'nin attığı golü kutlarken, topu alıp formasının altına sokmasının ve eğilip öpmesinin nedeni ise eşi Priscilla'nın 2 aylık hamile olmasıydı. Nobre maçtan sonra ise mutluluğun resmini çizdi: "İkinci çocuğumun olması, Beşiktaş'ta şampiyonluk ve Türk Milli Takımı'nda oynamak. Bunlar benim mutluluğumun tamamlanması anlamına geliyor."

Kaynak : Hürriyet
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Dem@

nobre güzel demiş değil kendi herkes mutlu oldu umarım hep bööle devam eder de yanılmayız mert nobre

unicorn

İkinci yarıda Nobre de yükselişe geçti.
Allah analı babalı büyütsün bu arada.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

emir_carsi

nobre inşallah gollerine devam eder
bizi şampiyon yapar
tek istediğim fenere hat trick yapması ...

Delirdik

goLden sonra harbiden güzeL sevindi
sağoLsun bizLeri de sevindirdi (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

husoeagle

noumAyberk

Ben başından beri Nobreye ve Runjeye inanıyordu inanan az kişi arasındaydım Allahıma bin şükürler olsu inancımı ikiside kırmadı fakat bazılarının geri düşüncelerini kırdı!
Alıntı yapılan: emir_carsi - Nisan 03, 2007, 15:31:12
tek istediğim fenere hat trick yapması ...
Yav kardeşim sen nasıl bir insansın yaa herşeyin fazlasını istion yetinmesini bil biraz :D

Timurlenk

oynadığı futbol gerçekten alkışı hakediyor.gol eksiğinide kapatmaya başladı.bizimde bobo'suz dönemde buna çok ihtiyacımız var.inşallah gollerinin devamı gelir.şampiyon oluruz