Ana Menü

Paşa Caçapa'yı önerdi

Başlatan eRe, Nisan 02, 2007, 12:19:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Sahadaki performansıyla Beşiktaş'a büyük katkıda bulunan Ricardinho, transfere de el attı! Sambacı, Galatasaray'ın da takip ettiği Lyon'un Brezilyalı savunma oyuncusu Caçapa'yı Siyah-Beyazlılar'a önerdi. Önce vatandaşı ile konuşup, Beşiktaş ve Türkiye hakkında bilgi veren Rico, Caçapa'dan olumlu yanıt alıp, yönetime başvurdu. İdarecilerle görüşen Jean Tigana da, "Caçapa'yı tanıyorum. Olabilir ancak diğer adaylar da netleşmeli" yanıtını verdi.

'Bu transfer biter'

Dün Ricardinho'yu arayan Caçapa, Lyon'un kendisine yeni sözleşme önerdiğini ve Beşiktaş'tan net yanıt beklediğini iletti. Ricardinho da vatandaşına, "Kesinlikle yeni kontrat imzalama. Bu transfer biter" yanıtını verdi. Öte yandan Dellas, Stam ve Hansson'a talip olan Siyah-Beyazlılar en kısa sürede bu isimler arasından bir tercih yapacak. Kopenhag'da oynayan Hangeland'ın bonservis bedelinin bulunması transferi zora soktu.

Kaynak : Fanatik

KAYNAK FANATIK!! AMA DOGRU OLABILIR
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

2 dia 2 muerto

Yabancı transfere gerek yon bence en azından defans bolgesıne gerek yok.Bekir İrtegün alınabilir Gaziabtepspordan.

carsi52

Bence alınsın bu adamı çok beğeniyorum.Alınsın yani bence
Bölünür senin için uykular!

Dem@

bende bu yabancı transferleri anlamıyorum ezikler gibi 6 yabancıyı mı oynatacağız bence kendi bünyesinde yetişen futfolculara öncelik verilsin derim ama yabancı da transfer edilecekse 1 kişi yada 2 kişi 3.gerek yok bence şuan stoper açığımız yok takım gayet iii

cmcpgc

Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !