Ana Menü

Gökhan Zan 4 hafta yok !

Başlatan MeLo, Kasım 25, 2006, 11:07:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MeLo

Eyvah!
Beşiktaş, Bursaspor engelini aştı ancak... Çarşamba günü oynanacak Club Brugge maçı öncesinde fatura ağır: Gökhan Zan 4 hafta yok...

Delgado yine sakatlandı !
Sezon başından bu yana sakatlıklar nedeniyle bir türlü tam kadro çalışamayan Beşiktaş'a bir darbe de Bursaspor maçında vuruldu. UEFA Kupası'nda Club Brugge karşısında kader maçına çıkacak olan Siyah-Beyazlılar'da Marcio Nobre, Gökhan Zan ve Matias Delgado, dün oynanan Bursaspor müsabakasında sakatlanıp oyundan çıkmak zorunda kaldı. Kartallar ilk fireyi 62. dakikada verdi. Rakiple girdiği ikili mücadelede sakatlanan Arjantinli futbolcu Matias Delgado sahayı sedyede terketti.

Nobre'nin durumu iyi !
Beşiktaş'ın büyük umutlarla Basel'den transfer ettiği Arjantinli futbolcu İnönü Stadı'ndaki ilk golünü attığı maçta sakatlanıp yerini Ali Tandoğan'a bırakmak zorunda kaldı. Karşılaşmanın ikinci yarısında Nobre'nin zemine takılıp sakatlanması Siyah-Beyazlılar'ı telaşlandırdı. Ancak Brezilyalı futbolcunun durumunun iyi olduğu anlaşıldı ve Sambacı 90 dakikayı tamamlamayı başardı. Kara Kartal'ın son ve şok kaybı ise son dakikada sakatlanan Gökhan Zan oldu.

Gökhan Zan 4 hafta yok !
Sinan Kaloğlu ile girdiği ikili mücadelede sakatlanan Gökhan Zan'ın omzunun çıktığı ve 4 hafta forma giyemeyeceği açıklandı. Bu arada dünkü maçta kırmızı kart gören İbrahim Akın da, Ankaraspor ile bu hafta oynanacak Süper Lig karşılaşmasında görev alamayacak.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

IL Capitano

Sinan Kaloğlu ile girdiği ikili mücadelede sakatlanan Gökhan Zan'ın

ben gördugum kadariyla topsuz alanda kendi kendine sakatlandi. sinan in bi sucu yoktu..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eren06

sinan gökhanı durup dururken itekledi gökhan da düştü...walla üzüldüm 4 hafta olmayışına...bi maçada tam kadro çıkalım be...

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

TunaSuner

yazık ya her mac sakat her mac sakat artık tam kadro ıstıyoruz sureklı
Ne Bir Heves Ne bir Tutku BEŞİKTAŞIM Anlatılmaz Bir Sevgi Bu !!!

çArþý_ulan

ulan adam hüngür hüngür ağladı ya...içim parçalandı he

eRe

ne omuzmus bunlarınkı de ya.ne sans var daha ılk yarı bıtmeden 3.oyuncumuzun omzu cıkıp en az 4 hafta sahalardan uzak kalıyo.yallah cınler yallah kıs kıs cınler kıs kıs
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilkheer

sakatlanan her oyuncumuzun omuzu cıkıo ne iş anlamadım ::) ::)

çArþý_ulan

delgado nun sakatlığına şaşırmadım...gökhana üzüldüm ama

immortal_bjk

gökhana çok üzüldüm walla televizyondan izlerken içim parçalandı.. geçmişler olsun..
Sadece Beşiktaş!..

ugur24

yine baki oynicak yaaa offff.....

unicorn

İyi de uefa oncesi agır fatura yazmıssın kardeşim uefade zaten kırmızı kart cezalısı etkilemiyo ki uefayı ligde de kaldı bi ankara ile kayseri maçı onları da yapacaz bi şekil artık napalım kupa her turlu alırız
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

canmert

p.ç p.ç p.ç sinan kaloğlu
gökhan önümüzdeydiağlıyordu içim gitti vallaa
yazık

Timurlenk

bunların hepsi iyi çalışmamaktan oluyor

carsi35

bende cok uzuldum yaa..cok yazık oldu...